התפקדות אפריל!

../images/Emo39.gifהתפקדות אפריל!../images/Emo39.gif

שם:
דברים שבלטו בחודש מרץ:
ציפיות, חששות ותכניות לחודש אפריל:
משהו חדש שלמדתם במרץ:
פסח - מגניב או לא?
שיהיה חודש אפריל שמח!

Brombit

New member
לא לענות כולם ביחד ../images/Emo115.gif

שם: נעם/ברומבית/גוזל גיל: 21 מיקום: עין חרוד דברים שבלטו בחודש מרץ: כלומוש ציפיות, חששות ותכניות לחודש אפריל: לעשות את התרגילים משהו חדש שלמדתם במרץ: כלומוש פסח - מגניב או לא? פסדר תשובות מרתקות

soft Bean

New member
בו חחחחחחחחח

שם: שקרכלשהו גיל: 17 מיקום: פות התקווה דברים שבלטו בחודש מרץ: המוןןןןןןן ציפיות, חששות ותכניות לחודש א פריל: עומס, מפתיע חחחחחחח משהו חדש שלמדתם במרץ: כואב לי הראש פסח - מגניב או לא? בטח! אלף חופש

מאור 448

New member
מתפקד!../images/Emo195.gif

שם:מאור גיל:17 מיקום:מעלה אדומים דברים שבלטו בחודש מרץ:מסע ישראלי מ-ד-ה-י-ם!! ציפיות, חששות ותכניות לחודש אפריל:מבחנים,לחץ,עומס.. משהו חדש שלמדתם במרץ:במסע ישראלי לומדים כ"כ הרבה שאין מאיפה להתחיל... פסח - מגניב או לא?מגניב ומשמין.. חודש שמח!!!

:)

שם: זוהר גיל: 18 (עוד 3 חודשים פחות יומיים כבר לא O_O הזמן טס
) מיקום: מבשרת/יפו דברים שבלטו בחודש מרץ: פורים בעיקר, אני חושבת.
והיציאה של TU! אני חייבת לשמוע אותו באמת.
ציפיות, חששות ותכניות לחודש אפריל:
קייטנת פסח - צריך להיות מגניב ממש. מקווה שבאמת יהיה כיף וילך טוב.
12 ימים בבית!!!
היעלמות החמץ בבית במשך שבוע מהימים האלו
הקיץ מתקרב
משהו חדש שלמדתם במרץ: כל הזמן לומדים דברים חדשים. :0 הבעיה זה אם זוכרים אותם אח"כ או לא... :X פסח - מגניב או לא? לא! חמץ זה מגניב. ליל הסדר נחמד כשעושים אותו בב"ש עם מלא משפחה ומצחיק וזה, אבל השנה זה יהיה רק אנחנו בבית ובטח יהיה די משעמם. הדבר החיובי היחיד הוא החופש, שגם הוא די מתקצר כי אני מתכננת לפגוש אנשים - מקווה שבאמת יצא, אני כבר רואה את הכל מתפקשש.
והקייטנה בחופש שלפני ליל הסדר - מקווה שזה חלק טוב. נגלה בהמשך.
הודגש וקומבן באמצעות מדגישארון 2.0

Ice Queen 7

New member
מתפקדת

שם: אלה גיל: לא מיקום: באר שבע דברים שבלטו בחודש מרץ: פגשתי את קורלי בת"א (התגעגעתי!
), שוטטנו בסנטר והיא החזיקה לי את היד בזמן בזמן שחוררתי את האוזניים שלי לראשונה בחיי.
שבוע אחרי זה ביקרתי את זוער בבית הנוער והקומונה שלה וטיילנו ביפו, היה כיף. ^^ ציפיות, חששות ותכניות לחודש אפריל: מצפה לשני מפגשים, אחד מהם מפגשינה אצלי D: משהו חדש שלמדתם במרץ: יפו זו עיר ממש יפה פסח - מגניב או לא? כשנמצאים במסגרת כמו בי"ס/צבא/עבודה זה מגניב, כי יש חופש. השנה זה לא מגניב כי אין לי ממה לקחת חופש.
(ובמילים אחרות - אני צריכה עבודה
) אפריל שמח לכולם!

Ice Queen 7

New member
שכחתי משהו חשוב שבלט בחודש מרץ!

גיליתי שריברדאנס באים לארץ וקניתי כרטיס

למעלה