מספר הודעות מצוות הנקה

../images/Emo39.gif מספר הודעות מצוות הנקה ../images/Emo39.gif

א. שימו לב לקטגורית הקישןרים של הפורום אשר תעודכן מדי יום. במידה ונתקלתן בקישור מענין אתן מוזמנות להמליץ עליו. ב. כדאי לקרוא את המאמרים של הפורום - כרגע יש שם מספר סיפורי הנקה. אנחנו נשמח לקבל סיפורים נוספים! ג. בקרוב - אלבום תמונות ליונקי הפורום - האלבום יהיה אלבום סגור שרק מי שתשלח תמונה תהיה מורשת להכנס אליו עקב צנעת הפרט . מומלץ כבר מעכשיו להכין לנו תמונות אז תתחילו לסרוק,לצלם וכו..

קראתי את זה כבר והנתונים מדהימים למ

הייתי בטוחה שאחוז האמהות המניקות הוא הרבה יותר קטן, במיוחד לאור העובדה שאנו חיים בחברה שלא כל-כך מעודדת את זה והחברות שמייצרות את הפורמולות השונות עושות שטיפות מוח עוד בחדרי הלידה.

inbale

New member
אני הייתי המומה בדיוק ההיפך

מהאחוז הנמוך של המניקות. כמה חבל... לגבי שטיפת המוח בבית החולים - חברות של פרומולה מגדילות לעשות ומציאות תמיכ הכספית ומעניקות למחלקות ציוד מסוג זה או אחר תמורת האפשרות לחלק דוגמיות. זאת ממש חוצפה לדעתי. אני אישית לא נגד חלוקות הדוגמיות מחוץ לשערי המחלקה אבל מכאן ועד שיתוף פעולה של הבית חולים עם זה- חוצפה. מתי יבינו הנקה = בריאות???????

יערה+

New member
ענבלי, הנקה אכן שווה בריאות, אבל

זה לא אומר שכולן חייבות להניק ונכון שבתי החולים לרוב די מעיקים בנושא, אבל אני לא נגד כל חלוקת הדוגמיות וכו´, זה לא מה שיגרום לאמא לא להניק את הילד שלה, ולי לא היתה כל בעיה לראות את זה בבי"ח.

אני משרשרת לכאן

היי בנות. אני רוצה להמליץ על האתר שלי ששם יש הרבה חומר מעניין מההריון ועד השנים הראשונות, חלק כבר מכירות אותו מפורום הריון ולידה ומפורום להיות הורים. אשמח אם תוסיפו קישור שלו גם בפורום זה. ולגבי תמונות, יש לי תמונה שרואים בה ממש הכל בהנקה של שחר ורציתי לדעת אם בוודאות רק הבנות פה יראו את זה? אם כן אין לי בעיה לצרף אותה

inbale

New member
../images/Emo51.gif איזה יופי של אתר!!../images/Emo39.gif../images/Emo65.gif

אני אכן אוסיף מאוחר יותר היום קישור לאתר שלך ואני מאוד מודה לך על זה. לגביי התמונות בימים הקרובים אני אפתח אלבום תמונות סגור שרק בנות בעלות אישור יוכלו להכנס בדיוק בגלל הסיבה שציינת - אנחנו רוצות להרגשי חופשיות לשים תמונות הנקה בלי עינים זרות שמציצות. מי שיכולה ומעונינת שתשלח תמונות למייל שלי או של צוות הנקה. ההתארגנות תיקח מספר ימים. בקשה נוספת : תמונות של הנקה בתנוחות יתקבלו בברכה וכך נוכל גם להנות מהיתרון של למידה על תנוחות הנקה השונות.

למעלה