פינת "למה השבוע הזה טוב"

2קשת

New member
../images/Emo39.gif פינת "למה השבוע הזה טוב"

כי אתמול היינו בחתונה ורקדתי ונהניתי מאוד! כי הוא עבר... עוד שבוע מאחורינו.

הוא היא

New member
כי....

קיבלתי אתמול מחזור ראשון לאחר ההפלה. וזה אומר ששוב אפשר להתחיל לנסות.

מוקי27

New member
הוא היא

אני ממש שמחה שקיבלת את המחזור. המון המון הצלחה בהמשך.

הוא היא

New member
תודה מתוקה ../images/Emo24.gif

בבוקר הייתי כ"כ מאושרת, ובערב היתה לי נפילת הורמונים חזקה והייתי כבר עם דמעות בעיניים. אבל לא מתלוננת... בהצלחה גם לך!!

נייטי

New member
כי חזרתי אתמול מחופש מדהים

שהיו בו רק שמש, ים והמון, המון שלווה. וגם כי כשחזרתי מהנופש גיליתי שיש לנו עכשיו פורום ואלו חדשות פשוט מצוינות והמשך לשבוע הנפלא. אז קשת יקרה, מנצלת הזדמנות זו לאחל לך המון בהצלחה!!! מצרפת לכן קצת מהשמש, הים והשלווה שהיו לי, סתם כי אתן מקסימות וכי אני התגעגעתי!

נייטי

New member
לא מצליחה לצרף את הקובץ../images/Emo163.gif

תצטרכו לדמיין שלווה...

niritcat

New member
אתמול הגיעה אלינו חברה של בתי,

והן השתוללו בבית בכיף אדיר! צחקו, שמו מוסיקה ורקדו, עברו בסערה בכל החדרים, שחקו עם האוהל כדורים בסלון, פתחו את המגירות של הנעליים שלי והסתובבו בבית על עקבים גבוהים, נכנסו ביחד למיטה והתכסו עם השמיכה, זחלו במסדרון הלוך וחזור, ופשוט נהנו בטירוף. אגב, בתי בת שנתיים וחצי (תיכף), והחברה עוד מעט בת שנתיים. מלבד זאת, בתי חזרה לגן כאילו שיצאה משם רק אתמול. בלי קשיי הסתגלות ועם חיוך גדול על הפנים. בשבועות של הקיץ היא עברה קפיצת התפתחות אדירה, ועכשיו, שהיא חזרה לגן, ממש רואים אותו. ועוד חוץ מזה, היינו השבוע באירוע של 100 האנשים הכי משפיעים בישראל, עם שמפניה (לא, לא שתיתי), להקת טררם, והרבה אנשים חשובים. היה כיף!! חבל על הזמן, היה שבוע מדהים!!

niritcat

New member
באמת היה מקסים ../images/Emo42.gif../images/Emo23.gif../images/Emo99.gif../images/Emo23.gif

נוריה

New member
הוא בהחלט היה טוב!

כי עברנו סקירה מוקדמת בהצלחה!!! כי הבת הבכורה שלי עלתה לכתה א'!!! כי הסתיים סופסןף החופש הגדול המתיש הזה
... וכי קניתי היום שני זוגות סנדלים בסופעונה ונעליים חדשות תמיד עושות לי טוב על הלב

ariane

New member
כי...כי...

כי חזרתי לחתוב בפורום. כי הקומונה הפכה לפורום מלא חיים ותקווה כמו שזחל הופך לפרפר וכמו שעובר של 14 מ"מ עם ראש גדול ונצני ידיים ורגלים הופך (בדרך כלל... סליחה זה חזק ממני) לתינוק יפהפה שבוכה וצועק יום ולילה... הזה כיף... אבל רק בגדר החלום בינתיים. כי אתמול הרכבתי שלושה חלקים בפאזל שלי(הוא מאוד קשה). כי התחלתי את שבוע 9. אריאן
דר 25-27/9/2002
אלה 16/9/2003

רונה 4

New member
כי בשעה טובה

הבת שלי התחילה גן חובה והתאקלמה יפה (למרות החששות שלי) ואפילו מצאה חבר חדש. ואחרי שנתיים שאני מנסה ללא הצלחה לגרום לה להיכנס לחוג ג'אז (היא מאוד אוהבת לרקוד בחוג המשפחה), ניסינו השנה חוג בלט במתנ"ס והיא הסכימה להיכנס
והשתתפה
ואפילו אמרה בסוף שהיא אוהבת את זה
הייתי המומה... כי הסתובבתי כל השבוע רק עם חולצות הריון ארוכות (וגם קניתי 3 חדשות), שלא משאירות הרבה מקום לספק,וקיבלתי ברכות מכל העולם. לכל מי שאומר לי: מזל טוב, אני אומרת: בינתיים תגידו בהצלחה, אחרי שהוא ייצא תגידו מזל טוב. הריון מפוכח.
כי הספרית שלי חזרה סוף-סוף מחו"ל ואני יכולה להפסיק להתענות אצל הספר מהקניון. היא לא ידעה עדיין כלום ודבר ראשון כשנכנסתי למספרה היא הסתכלה על הבטן שלי כדי לבדוק וישר קפצה עלי בחיבוק של: ידעתי, ידעתי. ואז היא נתנה בי עוד מבט ואמרה: "יש לך בן, לא?..."

1ויוי

New member
כי הבן שלי התחיל לצחוק

עד עכשו הוא רק חייך , השבוע הוא התחיל (בן חודשיים) לצחוק בקול . אני מסתכלת עליו ומתמוגגת . זה החודש הקשה שלנו , חודש האובדן ואין כמו החיוך והצחוק שלו ללב הדואב.

עד חצות

New member
כי סיפרתי לחברה

שעברה אבדן על הריוני והיא קיבלה זאת ברוח טובה עד כה חששתי לספר פן תפגע ולמזלי היא הקדימה ושאלה

tali00

New member
כי הבת שלי

הקטנה חוגגת יומולדת שלישי והיא מתוקה כמו דבש!!! (הכינוי שלה זה דבשי...)

למעלה