פינת "למה השבוע הזה טוב?"

2קשת

New member
../images/Emo39.gif פינת "למה השבוע הזה טוב?"

כי טאניוש והגוזל שלמים ובריאים
כי החצי שלי נתקע באיטליה בגלל השביתה, ופחדתי שאהיה לבד בחג, אבל אתמול בערב הוא הצליח לחזור הביתה!

נייטי

New member
כי עברו כבר חמישה ימים מאז שבעלי

טס, וצריכים לעבור רק עוד 4 וחצי ימים עד שאני טסה אליו לכל חג סוכות. קולולולולולו!!! כי השבוע הבנתי שלמרות כל הגעגועים, ההחלטה להשאר פה היא החלטה נכונה, בגלל שהימים בארץ עפים לי ואני עסוקה ולא בודדה ומשועממת כמו שהיה אילו הייתי נוסעת איתו. הרבה יותר בריא לשנינו שאני לא יושבת לו על העצבים. נראה אותי מדברת ככה אחרי סוכות - אז תתחיל תקופת המצור הקשה - חודש שלם לבדי. לכן, כל ההריוניות שלי, יש את ההורמונים שלכן, אבל לי יש את הורמון החרמנות וזה כידוע לכן, לא פחות מסוכן....

happy

New member
כי עברתי השבוע העמסת סוכר

ואני לא מתוקה. כי טאניוש והתינוקי בסדר!!!!

נייטי

New member
כי זה מה שקיבלתי עכשיו במייל

וזה נורא הצחיק אותי. ואני רוצה שגם אתן תצחקו. אז תהנו: http://www.artfactory.co.il/rosh.html צריך רמקולים. ולמרות מה שהיא אומרת, שתהיה שנה טובה

רונה 4

New member
הכי טוב שיש.

כי עברנו השבוע סקירה מאוחרת ואקו לב בציונים גבוהים. כי נסתיימו להן בהצלחה הבדיקות החשובות של ההריון הזה ומחול השדים שהחל בשקיפות העורפית, ואני ממש נושמת טוב השבוע... כי מחר יום כיפור ואני ממש אוהבת את השקט והשלווה של היום הזה. כי הגיעו חדשות טובות מטאניוש
.

niritcat

New member
כי קראתי בדיחה אדירה בפורום אחר

ומצרפת לכן קישור. אני מחייכת כל פעם כשאני נזכרת בזה
...עשה לי את השבוע. מלבד זאת? חזרתי סוף סוף לחדר כושר אחרי שלא הצלחתי להגיע לשם מהתחלת הקיץ.

7נתי7

New member
כי בעלי חזר מהמילואים,

בהפתעה יום לפני שהיה אמור לחזור,כי הבטן גדלה לה ואיתה תדירות ועוצמת הבעיטות של הגוניור,כי בגלל יום כיפור יהיה לי את בעלי רק לעצמי ולא אצטרך לחלוק אותו עם העבודה התובענית שלו.. כי אני אופטימית פתאום טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה כי טאניוש והגוזל בסדר כי כנראה יתחילו סוף סוף השיפוצים בבית ובחצר ואולי עד הלידה כבר הכל יהיה מסודר נקי ומעוצב כמו שצריך (מה זה אולי,בטוח) ושוב,שבעלי חזר. היה לי קשה הפעם בלעדיו נתי

למעלה