פינת "למה השבוע הזה טוב?"

2קשת

New member
../images/Emo39.gif פינת "למה השבוע הזה טוב?"

כי מהיום אני בחודש שביעי!!!

happy

New member
אני מיום ראשון מתחילה חודש 7

שזה השליש השלישי!!!!

דוררה

New member
היום אני שבוע 31 ...

בע"ה שימשיך כך שהיא בועטת ועושה סלטות שם בפנים......

RogueX

New member
מחר אני מתחילה שבוע 6 ../images/Emo57.gif

כי השבוע התחלתי להרגיש בחילות ועכשיו אני מרגישה סוף סוף בהריון. וכי השבוע לפני 5 שנים בדיוק פגשתי את בעלי וזה הדבר הכי טוב שקרה לי בחיים.

ariane

New member
כי

כי אמא שלי מגיעה ביום רביעי לארץ לשלושה שבועות כדי להיות קצת איתי, אז אהיה פחות לבד. כי נגמרו סוף סוף החגים האלה שמשביתים את כל המדינה ובמיוחד שירותי בריאות. כי אני אמורה לעשות סקירה מוקדמת ביום שני ואני מקווה שיהיה בסדר.

כי...

אני כבר בשבוע 10. ולמרות החששות, בינתיים טפו טפו טפו הכל תקין. כי נפגשתי עם עוברנצ'יק השבוע בפעם השלישית וליבו הקט פועם. וכי אני מאמינה שיהיה טוב למרות הדרך הקשה שעוד לפניי.

נייטי

New member
כי אני חוזרת ביום א' הביתה וכי

לדעתי אנחנו אמורות להפגש לקפה באחד הימים. מכיוון שאני חוזרת משבוע וחצי של שכרון חושים עם בעלי (המון בירה יש פה!) - אני חושבת שלא יזיק לי איזה כוס קפה טוב. ושוב כרגיל אני מחבבת אתכן מאוד +++ (אתן רק עולות בסדר האהבה שלי...) שיהיה שבוע נפלא ותשיכו כולכן לגדול ולגדול ולהיות יפות ובריאות.

נייטי

New member
הנה עוד פעם המעצבנת הזאת

שמסתובבת בפורומים עם תחתונים וחזיה! (הפרסומת הסגולה בצד - היא רודפת אותי!) אני יום אחד אתפוס אותה ואכה אותה!

ראיתי אותה! ראיתי אותה!!!

וואלה חשבתי שאת מפנטזת...
אז אם את חוזרת הביתה אז ... אפשר לארגן איזה קפה? אני באה לביקור קצרצר!!!!!

נייטי

New member
אויי בובי - איזה בשורה משמחת בלילה

כ"כ מסריח!!!! מתי את באה? מתה לראות אותך! הצלחת קצת לשמח אותי בתוך הדיכאון הזה. אני יושבת פה מול האינטרנט ומנסה להבין מה הולך. זה נורא! והCNN האלה עוד שניה אני שולחת אותם עם המתפשטת שמסתובבת פה ביחד על איזה טיל. איזה דיכאון... אני לא מבינה כבר מה קורה מרוב ידיעות על עוד ועוד פיצוצים. איזה נורא.

נייטי

New member
ודרך אגב - עכשיו אחרי שגם את תפסת

אותה על חם, תודי שהיא מעצבנת! תודי שהיית מושיבה אותה, ככה כמו שהיא עם הבגדים המנומרים שלה, והיית עושה לה שיחה ומסבירה לה שהריון זה בכלל לא דבר מצחיק! תודי!!!! יאלה - בואי כבר!

תולו

New member
יש לי משהו ממש טוב../images/Emo45.gif

כי חברתי הטובה ביותר, האדם האהוב עלי יותר מכל (אחרי הבעל והחתולה, כמובן) - ב ה ר י ו ן !!!!!!!!! היא לא ישראלית לא חיה בארץ ואני לא יכולה אפילו לחבק אותה. התחלנו לנסות להרות ביחד, אני, כמו ישראלית טובה, ישר נכנסתי לפאניקה שזה לא עובד ורצנו מיד לטיפולים. היא, עם סבלנות מברזל, ניסתה, ניסתה, ניסתה ניסתה. והצליחה !!!!!!! היא בשבוע 13
אני כל כך שמחה בשבילה, זו שמחה אמיתית. אני הולכת לנסות לברר איך אני שולחת לה פרחים.

לינדט

New member
כי

הרופא מרשה לי לעשות יוגה, האיש לא מרשה אבל זה כבר סיפור אחר העוברית שלי העירה אותי ביום שלישי ב-5:00 בבוקר עם ריקודים, איזה אושר פתאום ינואר לא נראה לי רחוק כל כך וכמובן עבר עוד שבוע

רונה 4

New member
כי

כי סיימתי שבוע 25. כי ביליתי שבוע מופלא בחיפה בפסטיבל עם בעלי והילדה. כי כל בעיטה נוספת שלו עושה לי את השבוע טוב יותר.

קליניק35

New member
כי יש לי אתכן לברוח בשעות

המוטרפות האלה... אני בפטרול...מישהי צריכה שמירה, כביסות, בייביסיטר? לא נרדמת... נייטי: אפשר ללא קפאין ? בנתיים: בואי ככבבררר, נסתדר יופי עם הג'ט לג שלך והנדודים שלי... קשת: ראיתי רק עכשיו את ההודעה...מתאים לך עכשיו?! חחח נשיקות לכולן.

7נתי7

New member
כי.........

כי התחלתי חודש שישי,כי שיפוץ הבית מתקדם בצעדים גדולים,כי הבדיקות המפחידות מאחורי,כי גדלה לי עוד הבטן,כי למדתי לקבל מכן המון כוח ולא רק להתעצב מהסיפורים הקשים,כי החורף מתקרב לו בעוד שבוע ואוכל ללבוש את הבגדים היפים שיש לי,שקיבלתי מחברה השבוע. כי פשוט לא יהיה יותר רע,אני מקווה. לכולנו. כי אולי אצליח לישון בשעות שכאלו?

ורד13

New member
כי...

כי ראינו את מר עובר. בפעם הראשונה. וככה, פתאום בלי להרגיש עברנו מאין שום סיכוי לילד משותף, ל-יש קצת סיכוי.

2קשת

New member
כי נגמרו החגים

המזעזעים האלה. לא עוד ליטופי דודות על הבטן, לא עוד שיחות שולחן על הריון ועל חוויות הלידה (השונות כל כך מזו שלי) של כל נשות המשפחה המורחבת, לא עוד זיופי חיוכים מקיר אל קיר, לא עוד כל המשפחה בוהה בי כשהתינוקת של גיסתי בסביבה. תחל שנה וברכותיה.

למעלה