שאלות בקשות ועדכונים

Daniella 21

New member
../images/Emo39.gifשאלות בקשות ועדכונים../images/Emo39.gif

אפשר להוסיף לכן תמונות, עדכונים לגבי סרטים וסדרות ולשאול שאלות במקום לפתוח הודעות חדשות

Daniella 21

New member
שאלה- ../images/Emo9.gif

האם הסרט של קום סון אה -Thursday's Child יצא לאקרנים בקוריאה

כן הסרט יצא

רק שמה לעשות, סונה לא משתתפת בו.היא נמצאת בימים אילו בתסבוכת די גדולה עם חברת ההפקה של הסרט שתובעת אותה על כמה מיליוני דולרים על זה שבאמצע ההפקה היא תפסה את הרגליים והלכה והפרה את החוזה איתם. מה שקרה בפועל הוא שצילומי הסרט נידחו חודשים רבים בגלל בעיות כלכליות, שינוי צוות הפקה, בימוי וקאסטינג. בכל אותם חודשים סונה לא יכלה לעבוד בפרוייקט אחר כי היא הייתה כבולה לחוזה....בנוסף לזה בסבב חילופי הקאסטינג החליפו גם אותה בלא אחרת מאשר "סאן" (לא זוכרת את שם השחקנית) מהסדרה האמריקאית "אבודים" (איסי פיכסי) וכשנשבר לסונה והיא פשוט הלכה היא קיבלה צו זימון ותביעה שמנה מאוד נגדה.:-\ את עדיין רוצה לראות את הסרט?

m0shi

New member
קראתי על הרבה מקרים..

בהם סונה ויישששט לקחה רגליה ונעלמה באמצע הפקה כי לא נראה לה , :\

mishi 1

New member
שלא לומר שההפקה הזו מורידה את החשק

עם הבעיות שעושים לה

yaelsn

New member
אוי ואבוי../images/Emo2.gif

מקווה שהתביעה הזו תבוטל...

|אקשו|הסרט החדש של קים סונה Girl Scout ../images/Emo202.gif

Starring: Kim Sun Ah 김선아 (My Name Is Kim Sam Soon, She's On Duty, S Diary) Na Moon Hee 나문희 אמא של סאם שיק (My Name Is Kim Sam Soon, Rosy Life, S Diary) Kim Eun Joo 김은주 (What's Up Fox?) Production Staff: Director: Kim Sang Man (this will be his directorial debut) Genre: Criminal Drama / Comedy Filming Dates: First Shooting Day: August 05, 2007 Expected Release Date: To Be Announced

mishi 1

New member
יצאה לי כל הרוח מהמפרשים...

אנחנו כבר חודש עוסקים באיזו סדרה לתרגם ופתאום הכל מבוטל. זה ממש מוציא את החשק.... טוב נו, מקווה לימים יפים יותר בפורום הזה...

Gitana

New member
../images/Emo201.gif

לא נורא...תתנחמי בעובדה שבכל זאת יש את הסדרה עם תרגום לאנגלית

kiCkiC

New member
למה מבוטל?

ולמה לא הודיעו לי... אני באמצע התרגום..........................

Woogy

New member
אנחנו עדיין נראה את זה

רק שהתרגום לא יעשה ע"י הפורום כי זה אסור
עם זאת הפורום לא יכול למנוע מאף אחד לתרגם

yaelsn

New member
עידכון חם מהתנור - עונה שנייה לפול האוס../images/Emo2.gif

עונה שנייה לסידרה הפופולרית פול האוס תופק בקרוב. הכותבים כבר כתבו שלושה פרקים לעונה החדשה. נשקלים גם לוקיישנים מחוץ לקוריאה לצילום הסידרה. במחצית השנייה של השנה יושלמו התסריט והליהוק, הסידרה תצולם ותשודר בשנה הבאה. עדיין לא ידוע אם ריין וסונג היי קיו (מקווה שכתבתי את זה נכון
) , הדמויות הראשיות של העונה הראשונה, יקחו חלק גם בעונה הזו. הדרמה מבית KBS, פול האוס שודרה באוגוסט 2004 והזוג הראשי בה התקבל באהדה רבה ע"י הצופים. לקוח מכאן: http://d-addicts.com/forum/viewtopic_51408.htm אגב, מצאתי דרך לראות פול האוס בלי להוריד מה veoh הזה שעושה לי בעיות
אני כרגע בפרק 9
מי שרוצה לראות את זה אונליין (עם כתוביות בספרדית) יכול למצוא פה את כל הפרקים: http://d-addicts.com/forum/viewtopic_51408.htm

mishi 1

New member
חחח ותודה על העידכון

אבל הייתי מעדיפה שימשיכו משו אחר...

למעלה