כנראה שזה היה קצת יותר מידי

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

bapi

New member
../images/Emo4.gif כנראה שזה היה קצת יותר מידי

לבקש שזה יצליח בפעם הראשונה. ובמיוחד שהיום יום הנישואין שלנו.
אז קצת קשה לי לצאת מהמיטה וגם קצת קשה לראות דרך מסך הדמעות
ויש לי עוד רשימת טלפונים ארוכה
שצריך לעדכן..... ועם כל העצב והצער
אני עדיין מאמינה שזה יקרה בקרוב רק כבר לא יכולה לחכות יותר

מיכל25אב

New member
אוי BAPI

זה ממש לא מה שרציתי שתקבלי ליום נישואין.... אין מילים. שולחת חיבוקים!! אני מקווה שבכל זאת תמצאו את הכוחות לחגוג את הברכה שכבר בורכתם בה-אחד את השניה. בתקווה לברכות נוספות בקרוב.

נתנאלה2

New member
אוי כואב שורף ../images/Emo14.gif

כל כך קיוית וכל כך רצית במיוחד ביום מיוחד זה אין לי מילים, ואני יודעת שאין היום נחמה אבל בבקשה באפי, בשביל האיש ובשבילך תחתכי את היום באמצע, תעשי קאט 360 מעלות ולכו לחגוג, יום נישואין יש פעם בשנה ובהחלט צריך לחגוג איחוד כזה......של שני אנשים מקסימים רוצה שתזכרי שתי דברים: את המטופלת שאמרה לך על כישלון הטיפול ה 1 ....... ואת ההפרשים של חודש בין הריון להריון (במעגל הפ"ת) את יודעת כדי שכל אחת מאיתנו תתאושש לפני החגיגה של השניה..... מה שזה אומר: שחודש הבא זהו זה. הארטיקים המשובחים יקבלו חיים משלהם עד אז אני תמיד זמינה ואשמח להתייצב למענך.

sab sab

New member
bapi ,מתוקה...אני מצטערת../images/Emo10.gif אבל

קודם כל שיהיה לכם במזל טוב ליום הנישואין!!
כמו שאמרת בעצמך זה רק IVF ראשון: היי, כל אומן צריך טיוטא לפני הmasterpiece שלו , לא?? את בטח יודעת!!!
ובקרוב מאוד, בע''ה ,תוכלי להציג את היצירת המופת שלך ל-כ-ו-ל-ם!!שולחת לך

תמר27

New member
../images/Emo7.gif ../images/Emo14.gif ../images/Emo7.gif

אוי.......... כ"כ עצוב. הפעם הראשונה של השלילי הכי כואבת. הרי עשינו הכל... אבל את חזקה, ואת תתגברי. ומבחינה סטטיסטית א"א שלכולן יצליח על ההתחלה. שולחת לך

זוג חדש

New member
אני כ"כ לא טובה בזה ../images/Emo10.gif

אני לא יודעת מה אומרים ואיך.
כמו שבעלי אמר לי עכשיו בטלפון "אני רוצה להתקשר אבל מה אני אגיד"
ואמרתי לו - מספיק שתתקשר ותהיה שם בצד השני של הקו, בלי להגיד.
bapi-חברתי היקרה והאמיצה- פשוט אוהבים אותכם - פשוט.
אנחנו עוד נפגש הערב

neta2

New member
אוףףףף../images/Emo10.gif../images/Emo14.gif

מצטערת חמודה, מצטערת מאד! זה יקרה - זה פשוט יקרה, אם לא עכשיו אז בפעם הבאה. מזל-טוב ליום נישואכם, תאספי כוחות ותצאולבלות, מנסיון, זה עוזר
מחבקת

רועיבת

New member
../images/Emo24.gif

אין לי מלים לנחם, ולהקל את הכאב. חייבת לומר לך, שהאופטימיות והלוחמנות שלך תמיד הרשימו אותי לטובה, ולכן ברור לי שאת הולכת לשפר ציונים במועד ב' - ובגדול. מאחלת לכם יום נישואין שמח, ושבשנה הבאה הברכה תהיה שונה.

יעליק27

New member
אוך bapi ../images/Emo7.gif

תמיד מותר לקוות, ואפילו אם לא הלך פעם ראשונה לפחות עכשיו את יודעת שהשד
לא כל כך נורא
אני מרגישה שזה מאוד קרוב אליכם
ורוצה גם לאחל מזל טוב ליום הנישואין
וחוץ מיזה אולי צריך עוד קצת מאותה אבקה נפלאה של טוויטי, הפעם נתפלש בה כמו שצריך
שולחת לך
חם ו-
חוץ מיזה אני בעד
ולהוציא את כל האיכס כך באים נקיים יותר ומחוזקים יותר לטיפול הבא שבע"ה יצליח
יעל

TWEETY =^.^=

New member
אופפפפפפ../images/Emo7.gif

צר לי לשמוע יקירתי
ביאמת ביאמת
במיוחד בתיזמון שכל כך רוצים וכל כך מתאים לבשר משו חיובי
נדמה לי שקצת פיקששתי אותך ואותי עם אבקת הקסמים
ומבטיחה לשמור לשנינו את הנותר להצלחה מובטחת בסיבוב הבא.
שיהיה לכם יום נישואין אחרון ללא בכי של תינוק, ובהבא מקווה שתכנסי בהיסטריה כי את לא מוצאת ביבי סיטר בשביל לצאת ולחגוג.

בולולה

New member
כ"כ קיוויתי בשבילך!

יקירתי, חשבתי עליך במהלך כל 12 ימי ההמתנה לתשובה. אפילו סימנתי לי את היום לברר מה קורה ולשמוח איתך. לא נורא, זאת הפעם הראשונה וזה קרוב כ"כ וזה יצליח בקרוב מאוד! המון מזל טוב לכבוד יום הנישואין - תחגגו אותו בשניים, באהבה ובחיבוק, ובשנה הבאה, בע"ה, יהיה לכם יותר צפוף בחגיגות... כבר מתחילה להחזיק אצבעות לארטיקים שלך,
בולולה,

באפי, חמודה../images/Emo10.gif

כל כך קיוויתי שההודעה הבאה שלך תהיה עם הרבה חיוכים, אני רק יכולה לנסות לחזק אותך עם המון חיבוקים, לנשק בין הדמעות ולקוות, איתך, כי מועד ב' יהיה עם בשורות טובות יותר.

לי מ ו ר

New member
אוי מתוקה ../images/Emo14.gif

הרבה מילים לנחם אין, שולחת לך
חזק חזק. מקווה שאחרי כל הדמעות והכאב, תצליחו למצוא זמן לחגוג את היום הנפלא הזה. עזבי את הטלפונים, הם יכולים לחכות, תהיי בעצב ובאובדן, ואחרי זה תקומי תנגבי את הדמעות ולאט לאט תחזרי לעצמך.

חגית6

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אני מבינה כמה את מאוכזבת ואין לי מילים לנחם, אבל יש לי המון
. מחזיקה
למועד ב' יותר מוצלח!!!!

אנישו

New member
אוי, באפי, אני כל כך מצטערת בשבילך

יצרת לי רושם של אישה חזקה ואופטימית ובאמת חשבתי שעם זה את תצליחי הפעם. אז בינתיים קבלי
ענק ענק תבכי קצת ואחר כך צאי עם האיש שלך לחגוג את יום הנישואין, את יודעת שאת תצליחי בפעם הבאה, נכון? לכי להנות ומזל טוב ומחזיקה לך אצבעות לפעם הבאה שתהיה הפעם המוצלחת!!

shiran28

New member
באפי יקרה ../images/Emo7.gif

כ"כ רציתי לשמוע הודעה שונה... הרי כבר אמרתי שאני עוקבת אחרייך - אבל רציתי לעקוב אחרי באפי עם בטא ענקית. כנראה אני אאלץ להמתין עד לפעם הבאה, שתבוא במהרה !!! אוהבת ומחבקת חזק,
שירן

למעלה