מזל טוב על הפורום

shiran lee

New member
../images/Emo4.gifמזל טוב על הפורום

לצערי הוא כבר הספיק להתמלא בילדות שמתלהבות מג'וני בעיקר בגלל מראהו החיצוני ולא בגלל הסרטים שלו ואיך שהוא משחק בהם. חבל חבל. זה לא מה שג'וני היה רוצה, הוא לא רוצה שהתעסקו בחיצוניות שלו והוא לא רוצה שהתערבו בחייו הפרטיים וגם בטח לא על הפנימיות שלו כי אי אפשר להכיר אותו באמת. הוא היה רוצה שאם כבר אז ידברו עליו כעל שחקן. ועל תפקידיו בסרטים. ועל הסרטים. אני מקווה שבמקום להתרגז על מה שאני כותבת פשוט תפנימו.

WallFlower

New member
חחחחחחחחח...

יש בזה משהו... הייתי אומרת כמה דברים אבל אני לא אוהבת לפגוע באנשים (כן, יש עוד כמה אנשים כאלה, אנחנו נפגשים פעם בשנה בקיבוץ קטן מדרום מזרח לבאר שבע ומחזקים אחד את השני תוך כדי השמעת מוזיקה שבטית צפון אמריקאית)... אבל את צודקת ולא נראה לי שבאמת בשביל זה הפורום נפתח... אולי יום אחד נצליח להשיג איזון...
... אפשר גם ליחס את זה גם לעובדה שזה פורום חדש יחסית ועוד מעט הוא ירגע קצת...

shiran lee

New member
אה....בדרך כלל ....

פורום מעריצים של מישהו יפה לא נרגעים. זה בהורמונם אין מה לעשות אי אפשר להתעלם מהחיצוניות של ג'וני והטיפוס שהוא אבל אפשר לנסות להיות פחות שטחיים

חטפתי שוק אתמול שנכנסתי

ומצאתי את הפורום שלנו מלא בכל מיני דברים צבעוניים מרגיזים והודעות שטחיות וצודקת

ממש לא נכון../images/Emo62.gif

חבל שהתרשמת ככה. זה ששמים תמונות שלו לא אומר שאנחנו כאן רק בגלל איך שהוא נראה. ממש לא.

אם כך..

את מוזמנת להגיב ולשרשר לשאר השירשורים שנפתחו פה על הסרטים שלו ודברים אחרים. ונא לא להציף את הפורום בהודעות של "אני מתה על ג'וני הכוסון המדהים..." וכ'ו. זה סתם מעצבן והורס ת'פורום

אהמ...../images/Emo62.gif

מתי בדיוק אמרתי "אני מתה על ג'וני הכוסון המדהים..." או דברים בנוסח כזה?
ואני גם לא חושבת שאתן צריכות לקטול כל אחת שאומרת שהוא נראה טוב לדעתה. גם זה מותר.....סה"כ. וזה לא נקרא להציף, זה שזה לא מוצא חן בעינייך לא אומר שאסור לעשות את זה. ראיתי הרבה סרטים שלו, אבל יש גם הרבה שלא ראיתי, ולא לכל שרשור שנפתח יש לי מה להגיד בנושא, אם יש או יהיה אני אומרת, תהיי בטוחה.

לא התכוונתי לקטול

ולא דיברתי עלייך ספיצפית דברתי לכל המשתמשות שהצטרפו והתחילו להציף. יש הרבה מה להגיד בנושא וחבל שאת חושבת ככה. גם בעיננו הוא מוצא חן אם תקראי את השירשורים החולניים שלנו אבל אנחנו לא מציפות וכותבות הודעות ספאם. מצטערת אם פגעתי בך או משו

זה בסדר../images/Emo13.gif../images/Emo62.gif

מה זה נקרא להציף?
לא ראיתי פה הצפות הסטריות. ואני יודעת שיש הרבה מה להגיד בנושא, אבל אני לא ראיתי את כל הסרטים שדיברו פה עליהם וקצת קשה לי להגיב על שרשורים מסוימים.

moran14h

New member
מצתרפת לבנות האחרות

ג'וני שחקן מדהים,הכי טוב שראיתי אני אישית מעריצה אותו בגלל זה ,יש מלא כוכבים יפים לדוגמא אורלנדו(דוגמא נוחה ,נא לא להתרגז..) הוא יפה מאוד אין מה להתווכח אבל שחקן טוב ..הוא פחות.. ואני לא מעריצה את אורלנדו,סתם מבקרת בפורום שלו וזה ,אבל את ג'וני אני בהחלט מעריצה,מעריכה ואוהבת ,אין עליו הוא מדהים ,וכמו שאמרתי בעבר ,זה שיש לו יופי מושלם זה רק בונוס.. וכבנאדם ,את חייבת להסכים איתי שיש לו דרך שונה לחיות את החיים מי לאנשים אחרים וזאת דרך שאפשר לאמץ וזה גם נחשב הערצה במובן מסויים. אז לסיכום את אוהבת מאוד את המראה של ג'וני,אבל אני מעריצה אותו כי הוא שחקן ובנאדם מדהים!

Vivi Sparrow

New member
אהמממ...... ../images/Emo18.gif

אני מעריצה את ג'וני לא רק בגלל איך שהוא נראה, בכלל לא!!! רמת המשחק שלו היא זאת שכבשה את ליבי. לא כל אחת שמעריצה את ג'וני ורושמת שהוא חתיך או מה שלא יהיה, זה לא אומר שהיא מעריצה אותו רק בגלל איך שהוא נראה. יש לי כבוד כלפי מר. דפ ואני בכלל לא רוצה להיכנס לחיים הפרטיים שלו, אני מאחלת לו חיים שקטים ומאושרים בסט. טרופז עם ונסה וילדיהם ושאף אחד לא יפריע להם. אין לי שום כוונה לפגוע בו/בונסה/בילדים שלהם, ואני שוב אומרת, אני חושבת שהוא משחק ברמה מעולה ומראהו רק מוסיף .

Runaway Train

New member
צודקת !!צודקת צודקת..

גם אני תמיד אמרתי והתלוננתי על זה..אבל אין מה לעשות,זה הרבה ככה ולא נעים כל הזמן להעיר על זה

WiNo FoReVeR

New member
צודקת

אבל לא צריך להיות אכזרים .. דבר ראשון לא כל הפורום ככה שמדברים על כל מה שאת אמרת.. אני אישית לא דברתי על נושאים כאלה . דבר שני...היו גם שירשורים על סרטים והיה שירשור מצחיק עם תמונות שהוא עושה אצבע משולשת( זה היה מצחיק..) וכמו כן שירשור "חדשות ג'וני" ועוד הרבה ...וכן מדברים על הסרטים שלו ועל תפקידים שלו שהוא שיחק... אני ממש מו]פתעת שזה מה שאת כותבת.. אז מה.. יש כמה ילדות שהן כמו שאת אטומרת מתלהבות.. את לא הית צריכה להקצין את זה בצורה כל כך מגעילה.. כאילו הפורום שלנו הוא משו רע ועלבון לג'וני.. ואת כותבת" חבל חבל.." אני לא בנימה של לפגוע אני מקווה שתביני אותי. דבר שלישי ואחרון- מי בכלל דיבר בפורום על הפנימיות שלו? לא קראתי שום שירשור שדיבר על נושא כזה... ובטח שלא אני אכתוב דבר כזה... אז כמו שאמרתי נו אפנס עדן:)

WiNo FoReVeR

New member
אני לא הפנמתי.. מי שצריך להפנים זאת

תגידו כדי לי להוסיף את המשפט הזה לחתימה שלי? "פרחות וערסים בסכנת הכחדה!"

למעלה