דיון השבוע

PnutButterNinja

New member
../images/Emo40.gif דיון השבוע ../images/Emo40.gif

טוב אז יש לי רעיון לדיון
אהמ ..
האם לדעתכן , אול טיים לואו השתנו / התמסחרו ? או אולי התפתחו ?
האם אתן רוצות שהן יתפרסמו מאוד ואולי יהפכו למיינסטרים ? בגלל שאני חושבת שהשאלות שלי לא הכי ברורות בעולם , אני אציג את הדעה שלי בתור דוגמא :
חפירה !
לדעתי , אול טיים לואו טיפה השתנו , אני לא ממש מתכוונת בקטע רע .. אלא הם מכוונים להרבה יותר אנשים .. הם ממש רוצים להיות מפורסמים.. זה כזה , שהם כבר לא המשפחה הקטנה והחמודה שלי XD (אני אומרת שלי , כי זו הדעה שלי ולא שלנו , אני לא מכלילה אתכן XD , זה אני ואני שולטת.
) לדעתי הם לא התמסחרו . זה שאנשים חושבים שהם התמסחרו בגלל IFLD , לא מבינים באמת את השיר וחבל , ברור , הוא מפגר אבל זה כל הקטע ... ואול טיים לואו איבדו כמה מעריצים בגלל זה .. הם יותר פופ לדעתי (אני עדיין אוהבת אותם !) אבל הם יותר נוטים לכיוון הפופ עכשיו לפי דעתי .. אני אישית לא יודעת אם אני רוצה שהם יתפרסמו או לא .. מצד אחד , מגיע להם , הם טובים (מאוד) ומגיעים להם עוד מעריצים ... אבל מצד שני , זה כבר פחות קטן וחמוד כזה ולפעמים לא כל האנשים ראויים לאול טיים לואו XD (אני יודעת שזה נשמע מוזר , אבל אם הם יתפרסמו יהיו עוד הסטלרים ויהיו גם כאלה שסתם שומעים אותם ואולי מכירים רק את אלכס וג'אק ... כאלה סתם אנשים , ואני לא מתה על זה .) אבל הם בהחלט מכוונים ליותר מעריצים (לדוגמא: הם שינו את האתר הרשמי שלהם , כנראה כדי להתכונן ליותר מעריצים) טוב אני מקווה שהבנתן XD אם אתן לא הבנתן , אתן מוזמנות לשאול
יאללה שתפו את דעתכן !

למעלה