אבי טולדנו הודחה מהיכל התהילה

שורדת 28

New member
מגיע לאבי טולדנו רק כי נראה שהוא

מקנא בבני אלבז. אשתו דירגה את בני אחרון (נו, באמת!), ואבי כמה פעמים לקח לבני אלבז את השירים המתאימים לו (רואים שהם הביאו את השירים האלה במיוחד בשביל בני). ממש שמחתי שהוא הודח! ולבסוף אבי הלך משם מיד מבלי לאכול ולא רוצה גלגל הצלה, מי רוצה להחזיר אותו בכלל. לא יודע להפסיד בכבוד. ועוד דבר, שמתם לב שלפני ההדחה, באיחוד המשפחות, אבי טולדנו ואשתו דיברו והוא אמר לאשתו: באמת?! היא אמרה לי שהכל מסודר, שקרנית! מישהו יודע במה העניין? האם זה קשור להדחה או סתם משהו לא קשור?

אבי טולדנו ואשתו נראים בזוגיות לא משהו,

לא יודעת, מרגיש ככה, מכל העונה הזאת, איך שהם מדברים, בביקור ובכלל. אגב, מי המיסטיקנית שאמרה לאבי שיש לו אישה יפה? זו הייתה סנא? כי היא ממש נפלה ביג טיים! ממש חרטה אחת גדולה!

אגב סנא, אם זאת סנא מיפו אז

היה עליה עם רפי גינת בכלבוטק שהיא עובדת על אנשים ומוציאה מהם כסף. לא ראיתי את התוכנית עם ההוקוס פוקוס שהייתה אבל אם זאת היא אז ידוע שהיא סתם שרלטנית

היה מעניין אה.... אין אני תמיד מפספסת...באסה

פעם עידמון היה דואג לי בלה מה להראות לך בלה מה פספסת היום ....

מיק101

New member
עידמן התחיל להרים ת'אף../images/Emo6.gif

האמת שלא צפיתי בכל הטמבליות/שרלטניות שביקרו שם....לא מאמינה בשטויות האלה... אילון יוסף עשה לי פעם גרפולוגיה לבקשת מקום עבודה, אליו הייתי אמורה להתקבל בדיאגנוזה שלו, היה משהו שאמור היה לפסול אותי ולאחר שיחה עם מי שהיה צריך להחליט - התקבלתי לאחר כמה חודשי עבודה, נקראתי אל אותו מנהל (משאבי אנוש) שאמר "איזה מזל שלא שמעתי לאילון" ועל זה נאמר פחחחחחחחחחחחחחחחח

הוא כנראה ראה ../images/Emo112.gif../images/Emo153.gif../images/Emo222.gif

ולא ידע לאן לשייך את זה.... חחחח.....
היית צריכה להגיד לו שזה בא בטבעיות.............................

יעללה7

New member
למה להשמיץ......

אבי טולדנו ואשתו בזוגיות יפה יש שלושה ילדים לא כולם חייבים להראות לכל העולם את אהבתם הם היו מאוכזבים וזוהי התנהגות רגילה של בני אנוש אז למה לקבל החלטות בעקבות התנהגות זו או אחרת.....

כל מי שיש לו 3 ילדים בזוגיות טובה?

רשמתי שנראה לי מההתנהלות שלהם, מהשפת גוף, בלי קשר לזה שהיו מאוכזבים מזה שלא עלה לגמר,נראה כאילו היא הבוס בבית, ומאכילה אותו מרורים.

יכלו לעשות רק הדחה אחת כמו שעשו בכול השבועות

במקום לעשות את הגלגל ההצלה המיותר הזה ואז כבר היו 5 בגמר ואבי טולדנו היה בגמר שום תוכנית מטופשת ובטח שלא תוכנית עם 7% רייטינג תמחק לאבי טולדנו את ההישגים שלו במוזיקה

אבי טולדנו ישתתף היום בגלגל ההצלה ?

אני מאמין שאם הוא ישתתף אז הוא יקבל יותר אסמסים מאילנה אביטל והוא יהיה בגמר

מי יודע אולי העסק מכור וכן אילנה תיהיה בגמר?

הלוואי שלא, לא רוצה לראות אותה בגמר, אני חושבת שכל מי שנישאר 7 שבועות בהיכל היה ראוי להיות בגמר, ההפקה היתה צריכה להדיח רק זמר אחד, ואז מהחמישייה שנותרה לעשות את הגמר, זה ממש לא פייר להביא ברגע האחרון את הזמרות שהודחו, לא לעניין.

למעלה