אדומית /אמריקנה/טופז/בריזה

עינת72

New member
../images/Emo41.gifאדומית /אמריקנה/טופז/בריזה../images/Emo41.gif

אנחנו כמה משפחות שמעוניינות להגיע לאילת בסוף ספטמבר. יש לנו שובר (מהעבודה), שמקנה 2 לילות באחד מהמלונות הנ"ל בסופשבוע. יש לציין שכולנו עם 3 ילדים בגילאים 3-10. אשמח לקבל המלצות (לשני הכיוונים) על בתי המלון, ואיזה מהם עדיף : מבחינת גודל החדר (ל 5 נפשות), פעילות (מועדון ילדים, צוות בידור וכו'....) ושאלה נוספת- איך מזג האויר בסוף ספטמבר? האם עדיין אפשר להיכנס לבריכה? או שכבר קר מידי? תודה!!!

בא לבד2

New member
נתחיל מהסוף..

מזג האויר בסוף ספטמבר מצויין באילת.עדיין חם אבל פחות מאשר עכשיו כמובן. באילת אין כמעט חורף.שבת"א למשל יש גשם,ורוחות,וקור באילת רגוע נעים. בואי נגיד שבסוף ספטמבר הטמפרטורות באילת בערך 30 מעלות.שזה מאד חם. בכל המלונות שציינת אין צוותי בידור.אלה מלונות ברמה של שלושה כוכבים.שקטים,ונעימים.אולי בסופי שבוע הם מביאים פעילויות לילדים.אבל את זה תצטרכו לברר מול המלון. בגדול הם באותה רמה כך שאין יותר טוב.או פחות טוב מבינייהם. בריזה,וטופז נמצאים אחד צמוד לשני.ואני חושב שאחד מהם הוא על בסיס הכל כלול. כמו שאמרתי הם באותה רמה כולם.שקטים,קטנים,ונעימים. החדרים די קטנים מתאימים לזוג מקסימום פלוס ילד.תצטרכו לדעתי לקחת סוויטות על מנת שיהיה לכולכם מקום. תהנו..

עינת72

New member
תודה רבה!

באמריקנה נקבל חדר סטודיו, עם מיטה זוגית, ספה זוגית נפתחת ועוד כורסא נפתחת. בשביל לישון, זה נראה לי מספיק (אני רק מקווה שכשכל המיטות יהיו פתוחות, נוכל לדרוך בחדר
) ושוב - תודה רבה!

tamysh1

New member
בריזה=מזעזע

הייתי לפני 3 שנים , מלא ילדים צעקנים, מלוכלך, ישן ומרופט, חדר אוכל כמו מחסן, פשוט זוועה. לגבי היתר אני לא מכירה. נדמה לי ששמעתי שאדומית חמוד. בסוף ספטמבר יש מזג אויר מעולה באילת- לא חם מדי ובכלל לא קר. מתחיל להתקרר שם רק באמצע אוקטובר (אני כל שנה נוסעת בתחילת אוקטובר ופשוט נפלא).

בא לבד2

New member
אכן בריזה מלון מזעזע וישן..

אדומית מאד נחמד.אינטמי,ושקט. תתפלאי אני חצי אילתי ובספטמבר עדיין מאד חם.לא כמו ביולי אוגוסט אבל חם מאד.

למעלה