אז... מה דעתכם

CitizenErased

New member
../images/Emo41.gifאז... מה דעתכם../images/Emo35.gif

ככה, זה לא קשור במיליון אחוז לנושא הפורום ועוד ייתכן שאני אשרשר את זה ל
בעתיד אבל בינתיים החלטתי לפתוח את זה בנפרד כי מה לעשות שאני עמוק בתוך זה חח לאחרונה שמתי
להרבה להקות מMTV2 שבמגעים/מביעים רצון/מגיעים לארץ... נתחיל כמובן מאינקובוס שמגיעים ב7 במרץ. אני יודעת שהם לא הכי MTV2 בעולם אבל ללא ספק הייתה חרישה נאה על Anna-Molly אז אני מכלילה אותם כאן. אז מי בא?
נמשיך במיי כמיקל רומנס שכבר במגעים מנובמבר, הרבה בזכות הפורום המדהים שלהם כאן בתפוז. סיפור מלא על כל מה שהפורום עשה אתם יכולים לקרוא כאן: http://213.8.106.62/mcr/israelhe.html וכמובן השמועות החמות - שאין לי מושג מה הבסיס שלהם - שטייקינג באק סאנדיי וניו פאונד גלורי הצטרפו ויבואו לחמם. ועוד קצת שמועות על לוסטפרופטס שאמורים להגיע לקראת סוף 2007... לפחות לפי מה שאיאן אומר. וכל הסיפורים של פלסיבו ואביב גפן... היו אמורים לבוא? שוב אמורים? מה? ועכשיו מתחילים גם מגעים קצת יותר רציניים לגבי מיוז, כמו שכתבתי הרגע בפורומיוז, הודיעו לי מהד ארצי שאמרגן חדש מנסה להביא אותם. אז... מה דעתכם על כל העניין
איזה להקות באמת הייתם רוצים לראות בארץ? אתם תהיו מוכנים לעבוד קשה בשביל זה כמו פורום מיי כמיקל רומנס? כמו שציינתי בפורומיוז, בין שנת 93 ל2000 היו לנו כאן מטאליקה, רדיוהד ורייג' אגיינסט דה משין, 3 אגדות רוק שבאו בשיא ההצלחה שלהם. אתם חושבים שאי פעם נוכל להגיע למצב כזה שוב כשהלהקות שביקרו פה לאחרונה הן בלאק אייד פיז ווסטלייף?... עזבו אתכם מרוג'ר ווטרס, כמה שהבן אדם גאון - קצת עבר זמנו וזה לא שכל פינק פלויד הגיעו

lestatgirl

New member
אמ..DPT

כאילו דידז כבר היה בארץ פעם, ואמרתי לכולם שם שיש להם מלא מעריצים והשמבלס, קארל אמר לי שפיט פעם היה בקשר עם איזה בחורה ישראלית אבל אז גירשו אותה או משו DPT לא כזה דחוף לי אבל אני ממש רוצה לראות את השמבלס שוב מעין חוויה מתקנת.. אם אפשר שהם יופיעו באילת זה יהיה נחמד, כי זה כ"כ תואם את כל השירים בDIA אני בעד לרמות את 2 הלהקות ולהביא את השמבלס וDPT לארץ באותו זמן שיופיעו באותו מקום אחד אחרי השני ישתכרו ממש ויעשו הופעת איחוד של הליבס Idlewild אבל רוב הסיכויים שזה בחיים לא יקרה ואני אפילו דיי בסדר עם זה היו 2 שמועות לגבי הופעות של פרנץ פרדיננד בארץ, פעמיים התאכזבתי אני מקווה שתיהיה פעם שלישית ובה אני לא אתאכזב.. בה לי עם הסטרוקס גם עכשיו שאני חושבת על זה, ודווקא לגביהם יש לי הרגשה שזה יקרה.. אם הקלאקסונס ורייזורלייט יחממו את מיוז אני יהיה הכי מאושרת בעולם במיוחד עם רייזורלייט אחרי זה יעשו הטופעה קטנה באיזה פאב שקט ואחרי זה ישבו עם המעריצים זה יהיה אלוהי..אבל יש לי הרגשה שכדי לראות את ג'וני אני אצטרך לחצות יבשות שוב.. אולי ארקייד פייר אבל אם זה יקרה בטח יקח כמה אלבומים עד שהם יהיו גדולים ממש כי אני לא רואה אותם מהאומנים שיבואו לאיזה הופעה קטנה בבארבי ארקטיק מאנקיז ומיוז, וול למיוז תמיד היה תמיד יהיה מקום חם אצלי אפילו שלא התחברתי לאלבום האחרון כ"כ אני יודעת שאני שאני אלך לראות אותם לייב גם אם הם יהיו כבר בני 80+ וישירו נאומים ישנים של היטלר.. ואמ.. יותר חשוב לי שלהקות שיש להם הרבה מעריצים יבואו לארץ מאשר להקות שאני בין המעריצים הבודדים שלהן אני לא נורא נורא נורא אוהבת את MCR אבל אני נורא שמחה בישביל המעריצים שלהם שזה יכול להיות קורה כנ"ל לגביי אינקובוס

CitizenErased

New member
פרנז היו אמורים לבוא..

עם דפש מוד... ממש ממש בהתחלה. היה כתוב על זה בעיתון ולא האמנתי כי אני חולה עליהם. נכנסתי לאתר ושלחתי מייל למנהל שלהם ושאלתי אם זה נכון, הוא ענה לי באימייל קצר ופשוט "yes, we are coming to Israel in August".. כעבור 3-4 חודשים פתאום הפסיקו בכלל לדבר על האופציה הזאת, ככה בשקט זה פשוט נעלם. מה זה התבאסתי. אבל בסופו של דבר כשגם דפש ביטלו אמרתי "לפחות לא חיכו עם זה עד עכשיו" כי אז באמת הייתי מתבאסת חח וכפרעליך, הקטע עם המעריצים בסוף... לדעתי, אני לא חושבת שהרבה יסכימו איתי, אבל אני בקטע של מה שבא ברוך הבא - בלהקות רוק כמובן. כל עוד שמעתי את השם של הלהקה בעבר אני אנסה ללכת להופעה. אינקובוס, לא הכרתי אפילו שיר אחד שלהם.. טוב לא חשבתי שהכרתי, ברגע שהכריזו על ההופעה. ובאותה השניה יצאתי במסע הורדות מפרך ואז גם גיליתי שאני דווקא כן מכירה שירים ישנים שלהם. אני פשוט שמחה שלפחות הסגנון הזה לא עזב את הארץ טוטאלית ושלא יבואו אלינו רק בלאק אייד פיז ו50 סנטים מעכשיו. רייזורלייט כבר ציינתי את חוסר ההתלהבות שלי מהם חח בעיקרון המוסיקה שלהם לא רעה, אני פשוט לא אהבתי לשמוע את הקול של ג'וני רצוף במשך חצי שעה, זה עשה לי רע. אבל כמו שציינתי, הם לפחות מאוד נחמדים וגם הזכרתי שאני מישראל.. חח מיוז, הסיבה העיקרית שאני רוצה שהם יבואו זה אפילו לא בשביל שאני אישית הראה אותם שוב - כי אני בכל מקרה יראה אותם שוב גם אם אני אצטרך לצחצח את הרצפה במברשת שיניים במשך חודשים בשביל זה חח אבל זה באמת כדי שאנשים פה יראו להקה שגם בלי אפקטים ותפאורה מרהיבה (וגם עם
) יכולה באמת אבל באמת להפציץ.

lestatgirl

New member
כן בלי בכלל להודיע שאין פרנז

פתאום הודיעו על בלונד רד הד.. אגב רק אותי מעצבן שכולם באים לפסטיבלי ענק בלבנון ולא יכולים להביא איזה טיסה של שעה לביקור פה?..לפני המלחמה עוד חשבתי ללכת לראות את פרנץ בלבנון לא הייתי מודעת כ"כ למצב ולא הבנתי למה כולם הסתכלו עליי כמו משוגעת שאמרתי מה זאת רק נסיעה של איזה 6 שעות.. אני מסכימה איתך גם בעיקר כי להקות מדברות, להקה חברה של להקה ואם אינקובוס יבואו לארץ וידברו עם להקה אחרת על כמה שהם נהנו פה והלהקה השניה תיהיה מודעת לקהל ההופעות שיש לה פה ותבוא גם להופיע ותספר ללהקה הבאה .. ואני עדיין מתלבטת אם ללכת להופעה שלהם מצד אחד אני באמת מכירה רק מעט שירים שלהם מצד שני אני ממש נואשת להופעה והרוב האמנים הישראלים לא עושים לי את זה יותר מידי מצד שלישי אני אוהבת להיות בשורות הראשונות בהופעות אני לא מבינה את הקטע של הופעה כשאתה בבלקוני או בשורה 20 ולא רואה כלום וקשה לי לחשוב שאני "אגזול" את המקום ממישהו שממש מעריץ אותם ואהב אותם יותר ממני.. אני מניחה שהלכת להופעה שהתקיימה לאחר שהדיסק השני יצא והאמת שבניגוד לדעה הרווחת אני חושבת שרייזורלייט היא לא להקה שנורא קל לאהוב ולהתחבר אליה האלבום הראשון היה כ"כ טוב וכך גם ההופעות שבאו בעקבותיו ולפי דעתי לג'וני יש קול יפה..(ועוד כמה דברים אחרים..
) אבל בדיסק השני הוא פשוט לא השתמש בו כראוי.. עם כמה שאני שונאת אותך כרגע על זה שפגשת אותם אני שמחה מאוד על כך שעשית אותם מודעים לארצנו הקטנטונת והם נורא אוהבים להופיע בהרבה מקומות אני מקווה שהרעיון של הופעה בישראל נשתל במוחם כי האמת שאם אני הייתי פוגשת אותם הם היו חושבים שזה מקום שנותן לאנסיות קטנות להסתובב בחופשי ועוד לצאת מהארץ דבר שאני מאמינה שהיה מרתיע אותם במקצת.. ומה עם העובדה שכל מי שראה את מיוז אומר שזה שינה את חייו ואת הדרך שהם מסתכלים על העולם ושרק מיוז יכולים להביא פיס טו דה מידל איסט? ואגב אני נורא בעד הופעה של הקייזר צ'יפס איפשהו בנגב אם לשפוט לפי הקליפ של רודי יהיה לנו נגב מופתח ביותר תוך שעה וחצי.. אז יאללה מי שולח עותק של האלבום החדש לשמעון פרס?

CitizenErased

New member
עם כל הכבוד...

איזה כיף לחפור!! קשה לי להאמין שכל השורה הראשונה בהופעה של אינקובוס יהיו מעריצים מטורפים שלהם.. אין להם כל כך הרבה מעריצים ענקיים בארץ, זה יותר אנשים שפשוט מאזינים להם או אנשים כמוני וכמוך שפשוט זקוקים להופעה דחוף חח חח לבנון, בחיים לא הייתי חושבת. האמת שלא כל כך הרבה מופיעים שם - אני מדברת עם מעריצה של מיוז מלבנון בפורום הרשמי, כי יכול להיות שהיא תביא לי דברים לתת להם יחד עם פרויקט הוידאו שאנחנו מריצים פה בפורום בתפוז והיא אמרה לי שלא הרבה להקות רוק גדולות מופיעות שם.. ומיוז מעולם גם לא הגיעו לשם. מה שכן, בטורקיה יש להם קונצרט רוק ענק כל שנה והשנה בערך שבוע-שבועיים לפני הקונצרט עוד היה פיגוע שם... ועדיין מיוז ופלסיבו ועוד הגיעו בלי בעיה
פשוט גורם לך לחשוב "למה שם ולא כאן?!" חחחחחחחח ג'וני לא ממש נראה כמו אחד שבורח מאנסיות קטנות, אם זה מעודד אותך
הוא הופיע בלי חולצה חצי הופעה ואחר כך הם הלכו לפאב ועמדו עם דומיניק ממיוז במשך שעה ומאוד נהנו מכל הבנות שנמרחו עליהם.. בעוד דומיניק ניסה למצוא דרך לברוח ומהר חח וחחחחחחחחחח לא יודעת עם מיוז יכולים להביא שלום וכאלה. אבל אתה ללא ספק יוצא מהופעה של מיוז בהרגשה של "פאק, אני לא יכול ליהנות יותר משום הופעה בחיים כי זה לא יהיה מיוז.." חח אני במשך חודש לא הסכמתי שיזכירו לי בכלל שם של להקה אחרת, הסיבה היחידה שחזרתי לעזור בפורום MCR זה כי באמת הרגשתי שאני חייבת להם שם חחחחח הופעה של קייזר צ'יפס בנגב, ללללא ספק מקורי!! לדעתי כדאי לעשות בוק לנגב, לשים את התמונות באלבום ולשלוח להם

sha na na revol

New member
רציתי להגיע להופעה כי אני fancying

ברנדון בויד... מה תהיה דעתך על מהלך כזה?
והאם זה עושה אותי ל'מעריץ שרוף'? או לעינת שרוף?

CitizenErased

New member
אני לא חושבת שזה הופך אותך...

למעריץ שרוף. אלא פשוט לגרופי
חברה שלי רוצה לאנוס את ברנדון בויד. ואני אמורה להפגיש אותה איתו חחחחח

lestatgirl

New member
חחח כ"כ כיף לחפור

כ"כ רע שפעם היחידה ששוכחים לעשות העתק הדבק ההודעה נמחקת.. גם נכון האמת.. מצד שני לא נעים לי להסתכל בעיניים של ברנדון בויל ושהוא יראה ילדה שלא מכירה תמילים לחצי מהשירים.. חח רציני?..האמת שמאז שנסעתי להופעה נפתח לי נורא תאבון לסוע להופעות בפרט ולפסטיבלים בכלל (האמת שפסטיבלים יוצא הרבה יותר זול..) מתי בדיוק יוצא הפסטיבל הזה בטורקיה וכ"כ נכון לגבי הפיגועים כי נגיד גם בלונדון היה פיגוע (שגרם לי לדאוג הרבה יותר מאשר כשהיה פיגוע 2 מטר מהבית שלי..) חחח בהחלט מעודד..האמת שאני מדיימינת לעצמי את התמונה בראש ואיט אאינט פריטי מצד שני כל דבר עם ג'וני בורל (ודום..ודום..)חייב להראות טוב..
רציני? אני עוד אתחיל לחשוש מהופעה של מיוז.. ואני בעד שהתמונה האחרונה תיהיה תמונה של שמעון פרס ויהיה רשום זה כוכב הרוק הכי גדול שלנו.. אנחנו ממש ממש נואשים להופעה אמיתית..נראה אותם לא באים אחרי כזה דבר..

lestatgirl

New member
OMG כ"ככככ

טוב שוורנינגס\פרומיסס הוא לא הדיסק הטוב ביותר שאי פעם נוצר אפילו לפני אפ דה בראקט ואפ אול נייט ואני כל הזמן מדברת על רודי בהקשרו וחושבים שאני מדברת ל רודי ממיטי בוש שהוא גם שליטע אבל לא כמו רודי הזה שפשוט כתב עליי דיסק שלם

sha na na revol

New member
ופול כתב את A Certain Trigger עלי..

. נכון את מקנאה?
אבל זה כ"כ עלי, הדיסק הזה, די מוזר שאני מוצא את זה באינדי-פופ. *_*

lestatgirl

New member
לא חחח אבל

אם music is my boyfriend כמו שהחתימה שלי אומרת.. אז גרפיטי is the best sex i've ever had כזה שיר טוב.. אבל קח את א סרטין טריגר כל עוד אתה משאיר לי את וורנינגס\פרומיסס

sha na na revol

New member
אם כמה שאני אוהב את איידלווילד,

יאללה אני אפרגן.
גרפיטי זה השיר הראשון ששמעתי, נדבקתי אליו קודם לכן לפני ששמעתי אותם... אני תמיד טוען שמי שאוהב אותם יאהב גם את פאלפ, אז המלצה.

lestatgirl

New member
אוי שכחתי לשאול אותו..

זה היה כזה מטורף שאם לא היו מצלמים לי חצי ממה שהולך שם נראה לי כל מה שהייתי זוכרת זה שהיה לו ריח של שום..ושהוא נסגד..
..

למעלה