אז מה היה לנו במסיבת הסילבסטר?

קוואנט

New member
../images/Emo41.gifאז מה היה לנו במסיבת הסילבסטר?

ביום שישי האחרון התקיימה מסיבת הסילבסטר השנתית של העמוהת הישראלית לנטוריזם. מעל 200 נטוריסטיות ונטוריסטים הגיעו החל מן השעה 21:00 והתחילו לרקוד באולם המחומם, שקושט בלבן: חלק בעירום, חלקם לבושים בבגדים-לא-בגדים נהדרים, רבים עם פריטי חורף כצעיפים ומחממי אוזניים כיאה למסיבת חורף
. בחוץ הועמדו שולחנות עם כל טוב עם מאכלים טעימים לרוב, פרי יצירתו של של קוביקו, ועמדת בר עם פונץ' ומשקאות, כדי להעיר את החוגגים
מאוחר יותר, נפתח הג'קוזי הגדול שעוטר בנרות מאירים, ועשרות עירומסטיות ועירומיסטים נהרו אל המים המהבילים. החגיגה הסתיימה בשעות הקטנות של הלילה, לאחר ריקודים בלי סוף לחגיגת תחילת השנה האזרחית
כל הכבוד לוועד העמותה ולכל המסייעים שמסביב על ארגון המסיבה, על הרעיון המוצלח של כרמית למסיבת חורף נהדרת, על האוכל המצויין של קובי, ולכל 200 (לפחות) העירומיסטים שהגיעו לחגוג. יאללה, מתי המסיבה הבאה?

guy101974

New member
הצעה להחליף את ימי המפגש.

יהיה נחמד ואם הייתם עושים את המסיבות ביום חמישי בערב, ולא בסופי שבוע הכוונה לימי שישי או שבת. ישנם לא מעט אנשים שלא באים עם בנות הזוג וישנה בעיה לעזוב את המשפחה בסופי שבוע ולהגיע למסיבות.

קוואנט

New member
../images/Emo45.gif צודק, אני איתך בעניין הזה...

הבעיה היא שמקומות רבים פועלים כמקומות לבושים בימי חמישי, ונראה שלא פשוט למצוא מקומות שיסכימו לסגור עבורנו בימי ה'. עם זאת, אני מקווה שהנסיונות עודם נמשכים, ולמיטב ידיעתי, בקרוב יהיה אירוע גדול גם ביום חמישי....

giora10

New member
../images/Emo41.gifתשריינו את יום חמישי 28 בינואר../images/Emo41.gif

פרטים בקרוב
מי שכבר יודע כי היה במסיבה מתבקש לשמור את שם הספא בסוד מוחלט.

Fair game

New member
אני רוצה לבוא

גם נרשמתי במייל אבל לא חזרו אלי בכלל

Arie2010

New member
הצעה להחליף את ימי המפגש

זה הצעה טובה. אין לי רכב ואני יכול להגיע אחרי מיפגש באוטובוס הביתה.

למעלה