אמריקן אידול טור-פילדלפיה, פנסילבניה!

t r e c o o l

New member
סה"כ אדם לא כ"כ בסדר..

והוא יוצא דיוה.. הרבה מאוד אנשים באים לראות אותו והוא לא יוצא לחתום ופעם זה היה כי חברים שלו באו.. עכשיו כשיש דברים חדשים, ראיונות וכו' לא אכפת לי, אבל כשיותר משבוע אין כלום..(פשוט מדהים איך שאנחנו ממלאים את הפורום..) אני לא אצדיק אותו..

nini18

New member
החלפנו עמדות חחח

למרות שגם אני חושבת שזה לא בסדר, אבל אף אחד לא יגיד על החמודי שלי דיווה

t r e c o o l

New member
חחח בשניה שאני אראה ראיון/סרטון/פפארצי

או משו בסגנון אני אחזור לעצמי.. אני מתגעגעת לקול שלו כשהוא מדבר..
מצידי אפילו שידבר על מדונה(
) ..

mokasosex

New member
דיווה זה לא תמיד דבר רע

אדם אוהב דיוות [= הוא אדם של אנשים, נח לעבוד איתו כולם אומרים. אולי הוא לא התרגל ל instant fame. יש בו משו שנורא בטוח בעצמו, אבל עם זאת הוא גם ביישני, חמוד כזה
אני רק מקווה שהוא יבין שמגע עם המעריצים חשוב, ואת זה כל הכוכבים הגדולים יודעים.

InbarKiii

New member
ברור לי שהוא לא חייב

בגלל זה גם קשה לי להגיד שהייתי מתעצבנת עליו, כי הוא לא חייב למעריצים כלום בסך הכל..הם אלה שבוחרים לעמוד כמה שעות ולחכות לו.. הקטע שכרגע הוא לא אומן גדול אז אני חושבת שלפחות עכשיו הוא צריך לנצל את הזמן וכן לצאת לפגוש את המעריצים. ואני חייבת להזכיר פה את דייב, ששנה שעברה לא זכורים לי הימים שהוא לא יצא.. [וברוב הימים הוא גם הצטלם עם אנשים ולא רק חתם] ואולי לא היו לא את כל המעריצים של אדם,אבל רוב האנשים שבאו לטור באו בישבילו והוא הקדיש להם את כל הזמן שבעולם. עכשיו הוא כמעט ולא יוצא, בסיבוב הופעות שלו וזה מובן.. וכן, זה לגמרי מוציא אותו באור שלילי \: יש מספיק תגובות של "כולם יכולים לצאת ורק אתה לא?!" אני אוהבת אותו ואני מבינה שהוא צריך את הזמן שלו לעצמו במיוחד עכשיו שכמעט ואין לו אותו..אבל עדיין..

nini18

New member
דווקא ממה שאני הבנתי

רוב המעריצים בטור של עונה 7 היו של ארצולטה
(לא סובלת את הילד הזה) וכן הוא לא בסדר שהוא לא יוצא, אבל אדם עושה מה שבא לו, בלי לדפוק הרבה חשבון וזה היה ככה מתחילת התוכנית איידול וזאת אחת הסיבות שהתאהבתי בו אז זה מה יש
דיויד זה דיויד ואדם זה אדם אין מה להשוות ביניהם. ולאנשים תמיד יהיה מה להגיד אם זה לא זה אז הם ימצאו משהו אחר.

mokasosex

New member
חחחחח איזה חמודי

רואים שהוא הבין שהקהל ישתגע אם הוא יעשה את זה
אבל זה היה האבזיר היחיד שהוא השתמש בו .
רואים שבצד הבמה היו כל מיני דברים שזרקו ובבואי מדלי שמים לב שמשו נזרק לבמה והוא התעלם !! הוא כנראה עוד עצבני ממה שקרה בהמילטון ..

InbarKiii

New member
סמאק איט חחחח

אני אוהבת אותוווו
וניראלי שיש שם איזה תחרות בין אדם לאליסון חח כשהם עומדים גב לגב D:

למעלה