אמריקן אידול טור-Auburn Hills,משיגן

t r e c o o l

New member
../images/Emo41.gifאמריקן אידול טור-Auburn Hills,משיגן../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

(
) מזל טוב לכולנו!
בדיוק היום אנחנו שבועיים
אניווי, הופעה מס' 37! העיר של מאט
/
/
/
עוד 13 הופעות נשארו!!
אז שרשרו קלפים תמונות ציוצים וכוכוכו..

t r e c o o l

New member
הטוויטר של אשלי כבר לא חסום!! הלוואי

שהיא לא הספיקה למחוק כלוםםםם!!

t r e c o o l

New member
כמה טוויטים לאדם..

@adamlambert wish u were at dinner with us. :( כלומר איתה ועם דריק Running around silverlake with @MrLaBryFYP מטיילת עם דריקוש @adamlambert good morning mister. בהשראת אותו ציוץ מפורסם שאדם שלח לדריק! @MrLaBryFYP i have banana pancakes with your name on it. hurry over. @adamlambert hey baby, follow @ohpants. Shes the girl in the pic with D. Xo. היא אומרת לאדם לעקוב אחרי מישי שהצטלמה עם דריק! אהההה!!! *רגשות מעורבים* @MrLaBryFYP can't wait to see u poo-b
@adamlambert she couldn't take me but tomorrow it's on!!!! Just hurry back mister. <3 We can steal kyans. RT @MrLaBryFYP: Looking for cheap vintage chanderlier...any ideas?
(מזה kyans?
) @adamlambert you as well!!! where are you? we need to talk later. xo @adamlambert We miss u היא ודריק! @adamlambert <3 http://twitpic.com/dayry היא שלחה לאדם תמונה של דריק אוכל!...אחח.. זהו בנתיים..האמת שאני חושבת שהיא דיי קרציה..חח..זה שהיא חברה של דריק זה לא אומר שהיא צרכה להתרצץ לאדם ולהתערב ביחסים בינהם..
ותמונה של דריקוש

heart1soul

New member
וואי היא ממש קרציה זה מטורף

נראה לי היא מרגישה שגם היא באיזה קשר מוזר עם אדם... ועוד לדחוף חברה שלה כדי שאדם יעקוב אחריה- כי היא הצטלמה עם דרייק? ועוד שאדם באמת יצרף אותה??? אדם מאכזב...חחח

t r e c o o l

New member
דבר ראשון לא בטוח עם אדם הוסיף אותה..

דבר שני היא חברה טובה של דריק, ואדם רוצה להתחבר איתה גם
אבל כן..היא קרציה

heart1soul

New member
שמעתי איפשהו שאדם כן הוסיף אותה

וזה כאילו שבינה לבין דרייק לבין אדם יש סוג של מערכת יחסים מוזרה של שלישיה לא? חחח זה לא מוצא חן בעיני חוץ מזה שמעתי שבמקום לגור עם אדם דרייק יגור בLA עם הידידה הזו שלו שהצטרפה אליו אפילו עד לשם.. קרייזי!

t r e c o o l

New member
אני לא אוהבת אותה../images/Emo10.gif(ומקנא רצח.)אבל יכול

להיות שהם פשוט חברים מאוד טובים ודריק יעבור לגור עם אדם כשאדם יחזור מהטור
אדם יתעצבן מיזה יום אחד..

nini18

New member
יותר טוב לא רוצה שדרייק יעבור לגור עם אדם.

ואדם הוסיף את החברה שלה ד"א לחברה שלה יש סמיילי ורואים אותו אצל אדם ברשימה שהוא עוקב. וזה נראה שהיא מתלהבת מאדם כמו כל מעריצה.

t r e c o o l

New member
עוד..אני מפחד שהיא תסגור אותו..חח..

@PerezHilton @MrLaBryFYP gay is good. פחחחח.. @MrLaBryFYP lol why? I'm so stressed out drake we need to chat tonight late or timorrow @adamlambert see you & drake next week. @adamlambert glad you're having fun! xo גם אני שלחתי לו את זה פעם.. @mrlabryfyp http://twitpic.com/8893k - sexyyyy minus the cigarette

InbarKiii

New member
חח וואו קרצייה

והיא נראת לי ממש אובססבית על דרייק.. אבל נו, אני שמחה שאדם מכיר גם את חברים של חבר שלו

mokasosex

New member
מסכן.. חשב שאם אדם עבר והם חברים

או משו כזה ילך לו גם. רצה לקדם קריירה ולא הלך, למרות שלדעתי הוא שר מאוד יפה ויש לו כריזמה.

InbarKiii

New member
זה בכלל לא מה שהוא התכוון..

הוא אמר שהוא נותן קרדיט לאדם על זה שהוא היה מסוגל לעבור את כל התהליך את זה..הוא אמר שהוא לא רוצה חברה שתעמוד לו על הראש ותחליט בישבילו דברים. ואני ממש לא מבינה איך הם יכולים להגיד שאין לו קול יחודי..

mokasosex

New member
הבנתי למה הוא התכוון

אני התייחסתי לרגשות שלו . מבאס שחבר שלך [ שכפי הנראה ] מפרגן לך והכל עובר בתחרות ואתה לא . תווית או לא, אמריקן איידול זו קפיצת מדרגה והוא יודע את זה.

InbarKiii

New member
אה אוקיי

ואני חושבת שהם פשוט לא רצו עוד מישהו שדומה לאדם.. שזה ממממממש מעצבן..כי הוא הרבה יותר מעניין\נשמע הרבה יותר טוב מרוב האנשים שהתקבלו בעונה הזאת \:

למעלה