"אשמור את ליבי"הקליפ

היוםםם סוףףף סוףףףף הקליפ!!!../images/Emo6.gif

יששששששששששש סוף סוףףף הקליפפפפפ היוםםםםםםםםםם מושלמים שלייייייייייי הכי הצלחה שבעולם!!!!!!!!!!!!!!!!! ב 22:00 בהכרנת בכורה כולןןן חובה!!!!!!!!!

anastasia14

New member
בנותתתת

ראיין את הכתבה בראש 1 לא ממש כתבה קעט קטן עם שתי תמונות ממפגש המעריצים אבל איזה באסה היו רק שתי תמונותתתת בכל מקרה לא נורא העיקר יש תמונות!!חחח יש אני לט מאמינה היום הקליפפפפפפפפפ למרות שראיתי אותוווו חובה לראות הוא ממש אבל ממש יפהההה!!!!

שמזז..שלמותת!!!!!!!!!!!

אררר..איזה מושלמיםם אמא. יואווווווווווווווווווווווווו... ר גררררררררררששששששששששששאאאאאאאאחלללללללכנחצגעחגעכ שמזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז.... אושרי הזההההההה..אוייששששששששששששששששששששש מושלם מידייי..אהבת חייייי..ארררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר... לראות אותם רטובים...

כןןןןןןןןןןןן

ראיתי אותו גם בגיא פינסס הראו אותםם.. כפרעליים ועל השלמות שלהםם..יאוווווווו מישהי יודעת מתי הפורום השני חוזר לעבודד?

לא הספקתי משום מה../images/Emo4.gif

חיכיתי דווקא לזה אבל ראיתי מסך הזהב ופיספסתי,הצלחתי לראות רק כמה שניות מהסוף,טוב אני עכשיו אראה דרך האתר.

אמאאאאאאא מושלם ביותר!!!!

זה כזה היה.........גררררררררררררררררררררררררר מושלם ביותר ואושרי אמא איזה חמודדדדדדדדדדד כפרעליו חתיך יפה שלי!! הקליפ מהמם פשוט מושקע!!!!!!!! *סגידההההההההההההההההההההההההההההההההה
*

tallllll1

New member
וואווו

הוא היה מדהים מושקע והורסססססס אין הם מדהימיםםםםםםם כל אחד בזכות עצמו אני מאוהבת בקליפפפפפפפפפפפפ

אמאמאמאמאמאמאמאמאמא!!!!

איזה מהמם!!!יווווווווווו מעלףףףףף חחח...
מושלם ביותר!! פשוט מהמם אני מתה אמאאאא

למעלה