אשמח אם אולי תוכלו לעזור.. בבקשה..!

greenscarf

New member
../images/Emo41.gif אשמח אם אולי תוכלו לעזור.. בבקשה..!

שלום, אני לא יודע אם הגעתי למקום הנכון אבל אנסה לראות אולי תוכלו לעזור. אני מדבר בשמו של החבר הכי טוב שלי. הוא בחור צעיר דתי ( משפחה חרדית..) בן 22 מאזור הצפון, ונכון לעכשיו הוא נמצא במצב נפשי די קשה. הוא הומו... אבל אחד שממש לא סגור על עצמו, מאוד מבולבל, עם המון שאלות בנוגע להווה ולעתיד וכל אלו דברים שמאוד משפיעים על החיים שלו. הוא מאוד מתוסכל, מאוד מדוכא.. סגור מאוד עם עצמו. מתקשה לחיות את החיים בגלל העול הזה ( הוא רואה זאת בתור עול ). וחשבתי איפה אני יכול למצוא עבורו פסיכולוג באזור חיפה או אזור העמקים ( עפולה, נצרת עלית) שהוא יוכל להיפגש איתו לשיחות פעמיים בחודש או כמה שיידרש, אבל פסיכולוג שלא לוקח יותר מדי כסף? אני לוקח על עצמי לממן לו את זה כי לו אין אפשרות לשלם עבור ה, וגם לי לא ממש.. אבל אני מוכן לוותר על דברים מחיי היום יום שלי רק בשביל שהוא יוכל לדבר עם איש מקצוע ואולי הוא יוכל לסדר לעצמו את המחשבות בראש ולהרגיש יותר טוב. אז בבקשה.. אם מישהו מכיר.. יודע.. או יכול להמליץ או לייעץ – אני אשמח. תודה רבה לכם ושיהיה לכולנו שבוע טוב!

איתור טיפול רלוונטי ותמיכה רלוונטית

שלום, יש לא מעט הומוסקסואלים דתיים וחרדים ובשל הצורך ישנם מגוון קבוצות ומגוון פתרונות. הכיוון שלך נכון, וגם לפנות לטיפול רלוונטי, וגם לפנות ולהעזר עם אנשים נוספים שמתמודדים באותו הקשר של שילוב הומוסקסואליות ודת יכול לעשות עימו חסד. לשם השגת פרטים טכנים של קבוצות, אתרים ורשימת מטפלים גיי פרינדלי - אני ממליצה לפנות לקו שמטרתו בין היתר לרכז את כל המידע הרלוונטי לקהילה הגאה יש עם מי לדבר-הקו הלבן קשב ומידע לקהילה הגאה ימים א'-ה' 19:30-22:30, טלפון מס' 03-6205591

למעלה