את באה ל
עם אביטל בואנו?יום ד 20-22:30

../images/Emo41.gifאת באה ל../images/Emo96.gifעם אביטל בואנו?יום ד 20-22:30

אביטל בואנו תתארח כאן אצלנו בפורום ביום ד הקרוב בין 20:00-22:30 את מוזמנת ל
או
ואולי
אצלך מול ה
שלך. שילחי באותו היום שאלה
לשרשור שנפתח כבר בבוקר אביטל תהיה כאן ותענה בשמחה, גם און-ליין. על מה? כנסי כאן לתמונה המצורפת ובואי לפתוח את השנה

הי אביטל

אני מזדהה מאוד עם סבל של אנשים אחרים , אני לוקחת קשה דברים שקורים לאחרים איך אימון יכול לעזור לי בזה ? תודה שירה

שירה היקרה!

ראשית תודה על שאלתך עכשיו לעניינו, הזדהות עם אחרים היינו דבר מאד חשוב המעיד על התחשבות ורגשות חזקים מאד לתחושות שעוברות על האחר יפה שאת יוצאת ומסתכלת על סובביך ומבינה לליבם הבעיה אם ניתן לקרוא לזה כך מתחילה בזה שאת לוקחת את זה ללב בעולם האימון אנחנו בודקים מאיזה מקום את מושפעת מזה כל כך ע"י הרווח שלך במקום הזה מה כביכול יוצא לך מלקחת את זה כל כך אישי אליך אם זה לא שלך והאם יש שם סוג של מחיר שאת משלמת על ההשפעות של אירועים אלו אשמח להמשיך ולעזור שלך אביטל

שאלה נוספת

אני עובדת היום כשכירה , ובימים שאני עובדת בבוקר עד 16:00 ואחר כך אוספת את הילדה אני ממש סחוטה ואז מבלים משחקים ואחר כך מקלחת , ארוחת ערב ואני מרגישה כבר מותשת ב19:00 בערב וחסרת סבלונות ומחכה לשקט שלי יש לך הצעה איך לשפר את המצב ? תודה שירה

היי שוב..

את מתארת מצב מאד מוכר וברור השעות על הרגלים הנסיעות הפקקים מוסיפים רק עוד לחץ ליום העמוס ומתישים תתפני לשקט שלך בערב זה מותר מגיע לך תהני ממנו ותתחברי אליו אם תרגישי שאת יכולה לגנוב שעת שינה להתקלח וקצת להתיישב על המחשב רעננה טוב ואם לא זכרי שתמיד יש עוד יום .. וצריך להנות גם בו:) בהצלחה אביטל

ערב טוב לכל המצטרפות../images/Emo151.gif

שמי אביטל בואנו אני מאמנת אישית מזה כ 3 שנים נשואה 8 שנים אמא לילד בן 6 ולעוד קטנה שבדרך.. שמחה לארח אתכן כאן לכל שאלותיכן לפני החגים, שמביאים עימם הרבה שאלות מחשבות ותהיות על השנה שחלפה ועל השנה שתכף איתנו אתן מוזמנות לשאול אותי כל שאלה ואנסה לענות לכן בכל דרך אפשרית שתקדם אתכן לקראת השגת שאיפותיכן ומשאלותיכן לשנה החדשה בואו הצטרפו לצאט חגיגי איתכן כאן עד ל 10 וחצי אביטל

הי אביטל, הבעיה הגדולה שלי היא ../images/Emo133.gif

ניהול זמן- אני חושבת שזה נכון לעוד נשים בבית: שכירות, עקרות בית או עצמאיות. האם יש לך כמה טיפים כללים על איך להתמודד עם חלוקת הזמן והאם זה רק בדור שלנו? איך היה להורים שלנו?

היי מיכל

ותודה על שאלתך אני נתקלת בשאלה הזו מדי יום והיא שאלה שתמיד עולה אצל נשים בכלל ובעיקר עצמאיות איך להספיק את הכל ומתי ומה עדיף קודם אני חושבת שבהשוואה להורינו אנחנו היום חיים בעידן של מרדף תמידי אחרי שעבוד של כסף מעמד והשגיות ולכן בתקופה שלהם זה פחות היה קיים. ועכשיו לתשובה לשאלתך הדרך היחידה לנהל את הזמן זה פשוט לרשום את כל המשימות מטלות והדברים שאנחנו צריכים להספיק לאחר מכן פשוט להחליף על קבוצת דברים שדחופים להיום ולנסות אותם להספיק לעבוד בביסים קטינים ולזכור שאנחנו רק בני אדם והמרדף אחרי ה 100% הוא מאד קשה תסתפקי ב80% ובחלק מן המטלות ותזכירי שתמיד מחר יש עוד יום המחשבה על השלם מאד מלחיצה נועי סביב החלקים הדחופים בקיצור שוב הביסים הקטנים בהצלחה אביטל

אבל אז זה לא הופך למרדף אחר הדחוף?

אני דווקא הייתי רוצה לנוע מתוך תכנון ולא לרדוף אחרי הדחוף כל הזמן. מה שנקרא "כיבוי שרפות", ופה אני מוצאת את הקושי הגדול. כי אני אלופה בלרשום לעצמי מטלות ולנהל את "מה צריך לעשות" על בסיס יום יומי, אבל בהסתכלות רחבה יותר, זה לא נראה לי בריא/חכם כל כך...

ערב טוב

אם לאחר ניהול רשימות את עדיין מוצאת את עצמך במצב תמידי של כיבוי שרפות כל מה שנותר לי לומר שזה עניין של בחירה לחיות בחוסר סדר ולא נותר אלא לקחת על המקום הזה אחריות אני מציעה לך להתבונן עמוק לתוכך ולהבין מה אצלך מרוויח מתוך מקום של חוסר סדר הרי נשמע שאת אדם ששואף לשם אז מה תקוע מה חסר שישלים את התמונה ויוביל אותך לשם ויקירתי זה אפשרי!!! השאלה הגדולה זה על מה מוותרים בדרך והאם את מוכנה לוותר על משהו כי המשמעות הגדולה היא וויתור שליטה וזה לא פשוט אך ממקום של חוסר סדר יש המון תסכול ובאימון על זה אנחנו עובדים ניהול סדר הוא אפשרי והוא תנאי הכרחי לעסק מתופעל נכון אשמח לעזור לך בפתרון הקושי ממקום בריא אמיתי כנה וחכם ומבטיחה לך שזה אפשרי שלך אביטל

אלה טיש

New member
גם שלי

וואו, מיכל, הקדמת אותי. זה בדיוק מה שרציתי לשאול.
היי אביטל יקירתי, איך מתמודדים עם כמויות המשימות, הטלפונים והמטלות לעסק בשילוב הילדים והבית ולא הולכים לאיבוד אי שם בדרך??? מה עושים באימון כדי לשפר את העניין?

היי אלה

כמו שעניתי למיכל כך גם כאן אנחנו אמהות נשות עסקים ועמוסות כל היום במיליון דברים ומה לעשות אנחנו רק בן אדם אחד גם כאן תנסי לרשום לנהל רשימת מטלות הגיונית ומסודרת שתכיל את כל המשימות מה שלא נכנס לרשימה כלא קיים ותנהלי תיעדוף של מה דחוף לעומת מה חשוב תשובה מורחבת על מוזמנת להציץ על זו של מיכל... באימון אנחנו דנות בהיבט של ניהול זמן ממקום ראשוני של מהו ניהול זמן עבורך מה עם היום שלך יהיה מסודר איך את תהיי שם מה יהיה עבורך ה 100% שתחיי עימו בשלום ומשם אנחנו יוצאות לסדר מחליטות ביחד כיצד לפעול ואיך לנהל סדר יום אחר. כי בראיה שלי עסק שמתנהל נכון מבחינת זמנים הוא עסק שמפיק יותר עשייה ולכן זה קריטי בהצלחה אביטל

טוב, קיבלתי החלטה לשנה הקרובה

מיד אחרי ראש השנה אני אשב כמה שעות ואבנה תוכנית עבודה שנתית עם 2 מטרות עסקיות חדשות וחשובות שיש לי כבר בראש
. אני אנסה לרדת לרזולוציה של הרבעון הקרוב מה ואיך אני הולכת לקדם אותם. תחזיקו לי אצבעות
שאצליח לעמוד במטלות, שהתוכנית שאבנה
תהיה ריאלית ויעילה יש לך כמה טיפים לגבי בניית תוכנית עבודה בין אם היא תוכנית אישית לבין תוכנית עסקית?

היי מיכל...

המטרה היא לרדת לרזולצייה הכי הכי קטנה ... ומשם להתחיל לחלק למשימות קטנות התוכנית הרבעונית היא משהו גדול וקצת מאיים לכן המשימות הקטנות יובילו לעשייה ומנוע מלהתייאש מהמטרה הגדולה.. בהצלחה

אימון בדשא האם מעודד אימון טוב יותר?

אביטל היקרה, איך את גורמת למתאמן שלך לחשוף בפנייך את כל חולשותיו על מנת לקבל אימון ממוקד במידה והוא לא משתף כל כך פעולה? מה את עושה בימים גשומים וחורפיים שלא ניתן לאמן בדשא? האם יש לך מקום אחר שאת מעדיפה לאמן בו? בהצלחה בכל. תודה מירי ישראלי GREENART

היי מירי

אני רוצה לשתף במשהו חם מהתנור יש לי מתאמן שמהרגע הראשון התעקש לא להתאמן בדשא וזרמתי איתו .. באחד האימונים הוא אמר שקשה לו וביקש לשנות אווירה בחרתי מיד להציע לו לבוא לדשא, מה יותר נינוח מלחשוף את עצמך באווירה ירוקה שקטה ומלאה בחינניות אין דרך לדעתי טובה יותר מלנטרל שגרה אני חייבת לציין כי מאז שהתחלנו להתאמן בדשא הוא טוען שממש טוב לו והאימון מתקדם לו טוב יותר וזה האפקט של הטבע יש משהו במקום סגור, משרד , בית קפה שסוגר ועוצר ובדשא נופלים כל המעצורים. אך נגיד שמשהו נתקע ואדם מרגיש שאין לו לו מילים לבטא את עצמו אני מתחילה להשתמש בכלים עוקפי חשיבה כגון קלפים שפשוט מסייעים לראות את התמונה המלאה בלי מילים ומפילים אסימונים בשנייה.ואז הכל זורם בלי הכרה כך שאין לי מצבים של אי שיתוף פעולה אני שם עם המתאמן שלי ונותנת לו להיות בתחושותיו. בימים גשומים ולצערי אין רבות במדינה שלו אני עדיין נעזרת במקום שקטים פתוחים לטבע ולנוף ומקורים נתראה בטבע שלך אביטל

מגניב, לא ממש קישרתי את דש"א לטבע...../images/Emo146.gif

ודווקא אני?
אחלה רעיון!!! סליחה על ההתפרצות שאינה קשורה אבל מאד קשורה- אפשר כמה מילים עליך ועל דרך האימון שלך?

אז הדשא...

כן זו אכן חוויה ראשונה מסוגה אין אף שיטת אימון או מאמנים שהעבירו את האימון לטבע והאמת ששם השקט, האסימונים והרוגע מקבלים חזות חדשה אז עלי..כפי שציינתי אני בת 33 נשואה + 1.5:) מאמנת בשיטה המורכבת מ6 שלבי אימון החל מזיהוי צורך האימון דרך שלב של הבנת ההתנהגויות שמנהלות אותנו וגורמות לנו להישאר במצב הקיים ועד שלב הביסוס שבו אנו חווים התנהגויות חדשות ועולם של אומץ אני משתמשת בארגז הכלים שקיים באדם ופשוט משנה את הסדר, כי אם צעדתי עד היום בדרך אחת והיא הובילה אותי למקום בו אני נמצא אולי אם אשנה את הסדר אגיע למקום טוב יותר וכאן אני נכנסת, מראיה אובייקטית כנה ורגישה אני מציבה מראות שגורמת לנו להסתכל על הקיים קצת אחרת והתהליך הוא מספיק עמוק וקשה שאין צורך להעמיס עליו עוד בחלל חנוק ומסוגר ושם הטבע בא לעזרתי הוא פשוט משחרר... האימון היינו שיטתי ממוקד מטרה ויעדים בן 12 מפגשים הבנוי מהתחלה אמצע וסוף ברורים ותואמים את מטרות המתאמן נתראה בדשא אביטל

למעלה