במופע המרכזי ספיישל שירי ארץ ישראל

עידמון, אתה זוכר שכש...רק באתי, מזה פינקת

אותי, עם סרטים
ואייקונים...
אז בבקשה
תשים את הקטע שברזיט מבקשת ש'ליחה מרוחה

הקטע הוא זה שאתה מזניח אותי...../images/Emo7.gif

פעם אם רק הייתי שואלת שאלה ונניח הייתי צריכה להתחנן לאילנה [שלנו] שתיידע אותי אתה ישר היית שם לי קישור כדי להכניס אותי לעיניינים ועכשיו בכלל לא....
עידמונ'צוק עזוב אני מרחפת כמו תמיד....
אם יש לך את הקטע מהיום שאילנה מבקשת סליחה מרוחמה אני
וגם
אז זה על החשבון-
בינתיים...

ממוש אתה... כמובטח ../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif ותודה ענקית

...
"אין אין עליך, אתה הגדול מכולם...אתה תותח
..."

UUU ה- ../images/Emo54.gif../images/Emo228.gif הזאת!טוב, מי מרים ת'כפפה

ונותן קישור לרגע שרוחמה שרה והנ"ל צוחקות עליה. אין אין משו השחור
נית הזאת. אני רוצה לראות מי סיפר להן בדיחה ואם משהו בכלל עמד לידן כשרוחמה שרה. ככה מותק בודקים "אם יש דברים בגו"
יאללה עידמון אתה עוזר לנו? פפפפפפפפליז...

פחח,,,יפה לך בלה, את כותבת לעצמך עונה לעצמך..

נית...
צוחקת עם עצמך
איך הולך השיר של טיפקס:
שלוש בלילה [ אוח...יותר, כבר 03:12...] יושבת מולי לא בא לה לישון עיניים גדולות מדברת המון אנ'לא בטוח מה לעשות אנ'לא יודע למה לצפות שלוש בלילה גופה הסודי מציץ מכפתור פרום שלוש בלילה לבוש חגיגי אבל מרגיש קצת ערום אנ'לא בטוח מה לעשות אנ'לא יודע למה לצפות כי את כל כך מולי ללא מבוכה מהמבט שלי אולי את תמימה שלוש בלילה רגיל לחייך בשיניים לחרוק שלוש בלילה אם נתנשק אז אולי היא תשתוק אנ'לא בטוח מה לעשות אנ'לא יודע למה לצפות כי את כל כך מולי ללא מבוכה מהמבט שלי אולי את תמימה
לא ירד גשם אצלכם נכון

ערב מרגש כלבבי!

אבי יכל להתאמץ יותר למרות שהשיר שלו. בני בני ילד רע אני אוהבת את ביצועיך כל כך נורא, רק שהפעם היה מוגזם נורא בשיר שקט ולירי כל כך. רוחמה אין מילים כמעט מושלמת כביצוע של אסתר עופרים הגדולה מכולם בזמר השקט והרגוע אדם כרגיל ביצועיסת מפתיע ביכולת הבעת המילים בצורה יפה ביותר. התחרות נעשית קשה!

יונתנסקי

Well-known member
הרי היום זה היה ממש המגרש הביתי של רוחמה.

צפיתי לפיצוץ. מאוד התאכזבתי. היא אמנם שרה בעדינות, אבל הקצב היה מאוד לקוי. היא והתזמורת לא היו על אותו גל. היא מיהרה ונכנסה (פעמיים) לפני הזמן. בקיצור, היא לא היתה היא, ולא סתם דורגה במקום אחרון מצטערת בשביל אוהביה. אח"כ סיפרה שרוחה סערה עליה בגלל יום השנה של אחותה. יכול להיות שזה נכון, אבל אומן צריך להתעלות על סערת רגשות ולתת ביצוע מקצועי.. וזה מזכיר לי..... הייתי בהופעה של חנן יובל במתנ"ס בראש פינה. באמצע ההופעה התחילו התלחשויות והתרוצצויות. הסתבר שאז בדיוק ההתרחשה הפעולה הצבאית לחילוצו של נחשון וקסמן ז"ל. (אני מדברת על 1994) הוא היה כל כך חמוד חנן הזה, הוא אמר שגם הוא כמו כל עם ישראל חרד מאוד לגורלו של המבצע, ואם יהיה משהו גורלי - שנודיע לו, אבל בינתיים הוא ימשיך בהופעה "כרגיל". כלומר אומן לא צריך לתת לרגשותלהשתלט עליו.

למעלה