במופע המרכזי ספיישל שירי ארץ ישראל

BEAUTY האחת

New member
לוטריה , גם לי היו קצת מוזרות תגובותייך

אלי לגבי האח הגדול :) שמחה שגילית כי ההיא זו לא אני :)

יונתנסקי

Well-known member
אין קשר מי את כן, ומי את לא -

היו לה תגובות "מוזרות" כלפי כל אחד שלא חשב כמוה ב"אח הגדול". אני ממש זוכרת זאת. היא העריצה את פרידה וליהיא, וקצת חיבבה אאת סיוון (את סיון גם אני אהבתי), ועל כל השאר כתבה דברים איומים, עליהם ועל תומכיהם, ואח"כ היתה מתהדרת שהיא "כותבת רק בנימוס".

izmeral1

New member
../images/Emo71.gif../images/Emo214.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

תודה לך מנהלת הפורום על הכול וכך יהיה. ואני כתבתי שאפשר ..........למחוק את השרשור של אמש הרבה יקבלו זאת ברוח טובה. משהו אחר. ולמה הוספתי אייקון שף.? האם זו את השפית המתוקה של תפוז. כי אני ואחותי פשוט מאוהבים מהבלוג שלך ובכלל בך. נכון יש לנו עוד כמה מתוקות עם בלוגים וענקיות כמוך. אני אכנס בע"ה לרענן את הולוג של אותי . חני שמה. וכמובן עם מתקונים חדשים בקרוב מאוד. וואני אגיד לה להשתתף בופרום של המאסר שף. וגם וגם את מתוקה מאוד. מחשבת בכותבים. ערב טוב לך BEAUTYהאחת

איזה ביצוע מרגש של מייקל,אני חושבת

שאפילו לגבר מתאים יותר לבצעו כלפי אשה.. נהנתי מאוד גם משירו של אריק שהיה ביצוע יפיפה!

איבונה3

Well-known member
מייקל הרפז ואריק סיני גדולים !!!!!!

ביצועים מדהימים....אלבז ביצוע על הפנים,הרס ריסק וייבש את חורשת האקליפטוס....ושאר הביצועים ככה ככה

בני אלבז ענק

שימי את החבר מייקל הרפז בשירים מזרחיים בואי נראה אותו ושימותו הקנאים

איבונה3

Well-known member
מה שענק אצל אלבז זה האגו שלו

והפה שלו.....שים את החבר אלבז בשירים שקטים ונראה אותו....אלבז יודע לצרוח ולא כל מי שצורח הוא זמר...אה שכחתי אלבז גם אלוף בלהתבכיין "שתו לי אכלו לי"...

תקשיבי איבונה

הלוואי ויגיעו לרבע מהקול שלו ובינתיים מי שמתבכיין פה אלה החברים שלך הרכלנים שמתבכיינים לשופטים זה מר אדם ומר נחש מתחת לקש אבי טולדנו שבתחילת התוכנית הוא היה מתבכיין לשופטים יאלה שיצא לפנסיה ובנוגע לבני אלבז שימותו הקנאים

לאיבונה3

א' תעשי לאמא שלך בוז ב' את מטומטמת ג' לכי חפשי את החברים שלך בדפי זהב (אם יש לך בכלל
) ד' אין לי כח להתעצבן ביום הולדת שלי אז שקט!!!

למעלה