ברוכים הבאים!!

../images/Emo41.gifברוכים הבאים!! ../images/Emo140.gif

בואו נשב כולנו יחד בחצר
, ונכיר קצת אחד את השני
שם:
מצב משפחתי:
עיסוק:
התחום שבחרתם ללמוד:
לא מבינ/ה אנשים ש...:
הדבר שעושה אותך למאושר/ת: בהצלחה! זה בלי ציון
אני אתחיל:
שם: לירון.
מקום מגורים: ראשון לציון.
מצב משפחתי: רווקה.
עיסוק: כרגע אני לא עובדת.
התחום שבחרתם ללמוד: פסיכולוגיה.
לא מבינ/ה אנשים ש...: לא מתחברים לתפוז
הדבר שעושה אותך למאושר/ת: להצליח במשהו שעבדתי עליו קשה. תורכם!

אם זה בלי ציון..../images/Emo3.gif../images/Emo29.gif

שם:אפרת גיל:21 מקום מגורים:מושב מצב משפחתי:רווקה עיסוק: צלמת במכונת צילום התחום שבחרתם ללמוד:חינוך לגיל הרך לא מבינ/ה אנשים ש...:הולכים על הכביש כשיש מדרכה הדבר שעושה אותך למאושר/ת:אחיינים שלי

E i n a v 1 1 1

New member
נפתחנו? ../images/Emo6.gif

שם: עינב גיל: 21 מקום מגורים: בבית של לירון מצב משפחתי: נשואה פלוס 10 עיסוק: מוקד עירוני שלום
(ליר לא להתקשר אני לא עונה!) התחום שבחרת ללמוד: כלכלה לא ממינה אנשים ש...: אומרים לי שאני רק השליח ובכל זאת צועקים עלי ומאיימים עלי
הדבר שעושה אותך למאושרת: צחוקים
ליר את משמשת דוגמא יפה

lironmarko

New member
ליר האחת !!!../images/Emo163.gif../images/Emo65.gif

בהצלחה לפורום.... שם: לירון. גיל: 25. מקום מגורים: פ"ת מצב משפחתי: רווק עיסוק: מעצב במשרד פרסום התחום שבחרתם ללמוד: אוני' של החיים לא מבינ/ה אנשים ש...:לא מבין אנשים נקודה! הדבר שעושה אותך למאושר/ת: פוך נמלטים ובאקט של פופקורן

אוקי הכירות

שם:בני גיל:19 מקום מגורים: איזור צפון מצב משפחתי:רווק עיסוק: סטודנט התחום שבחרתם ללמוד:הנהלת חשבונות/ראיית חשבון הדבר שעושה אותך למאושר/ת: כל דבר!

אני

שם: ליאם גיל: 23 ו-9 חודשים מקום מגורים: דרום, כרגע אשקלון. מצב משפחתי: רווקה עיסוק: סטודנטית התחום שבחרתם ללמוד: קרימינולוגיה ומשאבי אנוש לא מבינ/ה אנשים ש...: שואלים שאלות בקורסים שונים למרות שהמרצה מדבר על זה כמעט במשך כל הקורס. הדבר שעושה אותך למאושר/ת: כשאומרים לי שיהיו לי חיים ארוכים כשאני מתקשרת לאותו בנאדם שאומר לי את זה שכרגע דיבר עליי.

Lir האחת

New member
../images/Emo6.gif!

אנשים כאלה גם אני לא מבינה
העניין שגם הרבה פעמים התלבטתי האם הם שואלים את זה בצחוק, או שהם באמת מעוניינים לקבל תשובה! חחחח משעשע

EastGirl83

New member
חדשה כאן ../images/Emo140.gif

שם: רומי
מקום מגורים: במרכז ובצפון (בגלל הלימודים בצפון)
עיסוק: סטודנטית
התחום שבחרת ללמוד: ממשיכה לתחום היסטוריה של מזרח התיכון ומגמת האסלאם - תואר שני.
לא מבינה אנשים ש...משקרים
הדבר שעושה אותך למאושרת? כל דבר..! תלוי ברגע עצמו.. תלוי באיך שמסתכלים ומפרשים את המצב

Wolfinix

New member
יאאא מזל טוב ../images/Emo6.gif

ואו עוד לא הכרנו וכבר פרטים אישיים?
סתאם סתאם
שם:מאיר גיל:26. מקום מגורים:זכרון יעקב/אריאל (מעונות). מצב משפחתי:רווק. עיסוק:סטודנט. התחום שבחרתם ללמוד:תקשורת אינטראקטיבית. לא מבין אנשים ש...לא מבינים כלום: הדבר שעושה אותך למאושר/ת:חברה שלי רק שעדיין לא פגשתי אותה
..ועד אז טבע וים!!

the last anigma

New member
גמאני!

שם: שירי גיל: 19 (עוד 3 שבועות) מקום מגורים: ראשון לציון מצב משפחתי: תפוסה עיסוק: לימודים פול טיים התחום שבחרתם ללמוד: כימיה לא מבינ/ה אנשים ש...: לא מקשיבים לאזהרות הדבר שעושה אותך למאושר/ת: קצת זמן פנוי

תורי, שבו בשקט ותקראו../images/Emo3.gif

שם: שירי גיל: 23 אוטוטו מקום מגורים: איזור השרון מצב משפחתי: רווקה תפוסה עיסוק: סטודנטית +מוכרת בחנות צעצועים+ מנהלת פורומים+ בייביסיטרית. התחום שבחרתם ללמוד: הוראה יצירתית לגיל הרך לא מבינ/ה אנשים ש...: לא מבינים למה יש לי לפטופ וקוראים לי לפטופ מהלך, אבל רגע לפי תחילת מבחני סוף סמסטר נזכרים בקיומי
הדבר שעושה אותך למאושר/ת: כשרואה את החבר שלי
- הוא פשוט גורם לי להיות מאושרת...

EastGirl83

New member
תארתי לעצמי

גם אני למדתי שם... חינוך והוראת מדעי הרוח - על יסודי.

exterior

New member
my turn

שם: שרון גיל: 25 (בול עוד חודש 26
) מקום מגורים: בינתיים נתניה מצב משפחתי: רווקה (במער' יחסים) עיסוק: סטודנטית לתואר שני במדעי המוח - מסלול ישיר לדוקטורט
+ מדריכה שיקומית לנפגעי נפש התחום שבחרתם ללמוד: פסיכולוגיה
לא מבינ/ה אנשים ש...: לא חושבים מחוץ לקופסא (נמשע הרבה יותר טוב באנגלית). הדבר שעושה אותך למאושר/ת: בע"ח
, מוסיקה טובה
, נעליים חדשות
, הדברים הקטנים
, חיבוק מהחבר שלי

TheSegal

New member
מעתיקה ממך קצת....../images/Emo13.gif

שם: עדי גיל: 25 מקום מגורים: ראשון לציון מצב משפחתי: רווקה עיסוק: הייטק התחום שבחרתם ללמוד: מדעי המחשב לא מבינ/ה אנשים ש...: לא אוהבים/אוכלים שוקולד הדבר שעושה אותך למאושר/ת: שינה

E i n a v 1 1 1

New member
התפקדות ראשונים

תהיתי לעצמי... מי כאן מראשון? בשרשור ההיכרות הסתכלתי ככה ככה וראיתי שהרבה פה ראשונים, אז מי שגר בראשון שיגיד אניייייייייי

למעלה