ברוכים הבאים!

spider kisser

New member
../images/Emo49.gif ../images/Emo65.gif מזל טוב!

לא כלכך הבנתי מה נושא הפורום אבל מזל טוב!!
שוב אני שלישי!

אנדרי ז

New member
../images/Emo49.gif מהזקנים שבחבורה ../images/Emo3.gif ../images/Emo24.gif

ואל תשכחו לקפוץ לביקור גם אצלנו מדי פעם.

for ever young

New member
מזל טוף....../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

דן שיהיה המון המון בהצלחה גבר... עינת המגניבה

../images/Emo41.gif ברוכים הבאים! ../images/Emo41.gif

ברוכים הבאים לפורום "נוער שינוי" בתפוז אנשים!
"נוער שינוי" היא תנועת הנוער הפוליטית של מפלגת "שינוי", ופועלת תחת עקרונותיה החברתיים, הכלכליים והמדיניים. לתנועה תאי נוער הפועלים ברחבי הארץ ומקיימים אחת לשבועיים לערך פגישות בהנחיית מדריך נוער. כמו כן, מקיימת התנועה פעילות פוליטית, בייחוד לקראת מערכות בחירות, וכן מקיימת אחת למספר חודשים סמינרים ארציים לגיבוש, הכרות ולמידה של חברי התנועה. פורום זה הינו הפורום הרשמי של התנועה והוא בא לשמש כמקום מפגש לחבריה, וכן ככתובת לכל אלו המעוניינים לשמוע עוד על פעילותה ועשייתה של התנועה ושל "שינוי". זה בהחלט גם מקום לויכוחים פוליטיים, אך יש לזכור לשמור על תרבות ויכוח נאותה. הודעות נאצה, קללות, התקפות אישייות ושאר הודעות שאינן נאותות ימחקו לאלתר, ללא הודעה מוקדמת, בהחלטת מנהלי הפורום. בתקווה שכולנו ביחד נביא את השינוי!
עמוס מרון יו"ר נוער שינוי

מזל טוב לפתיחת הפורום! ../images/Emo65.gif

אז בנימה קצת אישית יותר..
אני רוצה לאחל בהצלחה לפורום הטרי, ולאתר הנוער החדש (שכרגע יעלה בגרסה מצומצמת ובעתיד הקרוב יעלה האתר המלא). את הפורום ינהל ידידי הטוב דן (סלוניק), שהוא אחלה בנאדם, ובקרוב יצטרף אליו מנהל נוסף מהתנועה. אני מקווה שהפורום אכן יפעל ויצליח, וגם לא ידרדר יתר על המידה לויכוחים בוטים מדיי. אז שתהיה לכולנו שבת שלום וסופ"ש נפלא!
עמוס

סלוניק

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif הכונו הכונו!

כמו עמוס, אני גם שמח להודיע כי הפורום נפתח רשמית, ואני מזמין את כולם להכנס. אני מקווה שעד סוף השבוע נספיק לסיים את כל הפרטים הטכניים ונעלה אותו אל קהילות תפוז רשמית. כתבו בהמוניכם! דן.

pinkpanter

New member
קפצתי לברך... ../images/Emo24.gif

אז מה? אני לא בנוער ואני לא אבוא לברך? נראה לכם? שיהיה לכולם מזל טוב על הפורום החדש. וראיתי שמישהו כתב שהוא בין הזקנים שבחבורה... אל תנסה אותי...
שיהיה לכולכם מזל טוב,
אוראל.

מזל טוב!

רציתי לאחל לכל משתתפי הפורום ולהנהלה- מזל טוב!! על הפורום החדש, אני מאוד מקווה כי נשכיל להשתמש בו בהתאם, ולהוציא רק את המיטב ממנו. ממני ובאהבה- ליאור

Alexco

New member
../images/Emo49.gifעל הפורום החדש../images/Emo39.gif

יש לי כמה שאלות סקרניות
כמה פעילים [בשטח, לא על הנייר] יש בנוער שינוי?
כמה תאי נוער יש?
מי המדריכים? איזה הכשרה הם עברו?
מהם התכנים המועברים בפעולות? באיזו צורה? בתודה מראש והרבה ברכות, אלכס פעיל נוער מרצ

סלוניק

New member
../images/Emo11.gifסודות מקצועיים אלכס!

כמעט חשאי כמו כמות ראשי הנפץ של ישראל. אבל רק כמעט... בכל זאת, אין לי דפי נתונים רשמיים בנושאים כרגע, ואני לא רוצה לתת הערכת מצב אישית. אני מעדיף שלא לתת הערכות נתונים משלי לגבי פעילים ותאים, אלא לחכות לעמוס שיבוא עם מספרים. לגבי המדריכים, אנחנו לא פועלים בשיטת ההדרכה של נוער מרצ, אלא מתפעלים קבוצה זהה לכל הגילאים (וכמובן שאין הדרכת נוער כמו ב'קבוצה הצעירה' במרצ), אני משער שהדבר נכון גם לגביכם בתל אביב. לא ידוע לי אם המדריכים עוברים הדרכה נוספת בשינוי, אבל התנאי לקבלתם לתפקיד הוא נסיון קודם בהדרכת נוער. מדריכי מתנ"סים לדוגמא. אבל שוב, אני מציע לך לחכות לנתונים של עמוס במקום להסתמך על ההערכות שלי. חוץ מזה אני מקווה מאוד שהפורום שלנו יצליח כמו הפורום של אמיר, פורום מצויין!

Alexco

New member
ובכן, ../images/Emo13.gif

בנוגע לנוער מרצ - בחלק מן הסניפים יש קבוצה צעירה ובחלק מהסניפין אין, זה עניין של כל מקרה לגופו וסניף תל-אביב הוא לא היחיד שמאוחד. ותודה על כל התשובות ואני אמסור את המחמאה לאמיר
להת

אז ככה...

לגבי מספר חברים רשומים בתנועה - לא בדקתי לאחרונה, לשמחתי בחודשים האחרונים המספרים עולה כל העת. בכל מקרה, מדובר בכמה מאות חברים. לגבי מספר חברים פעיל - לצערי אני באמת לא יכול לתת לזה אינדיקציה נכונה בשלב הזה, משום שמאז כניסתי (אפריל) לתפקיד חלו שינויים מהותיים בנוער ובהרכבו ומאז עוד לא נערך סמינר ארצי. כזה יערך עם סיום מערכת הבחירות המוניציפאליות, ואז יהיה ניתן להעריך הערכות. תאי נוער - כיום המספר עומד על 10 תאי נוער שינוי לערך בארץ, כאשר בערך עוד כ- 8 נמצאים בתהליכי הקמה. לגבי מדריכים - אינני יודע כיצד נהוגה השיטה במר"צ, למרות כל שיחותיי עם נמרוד, אביב ושות', אך כפי שדן ציין ישנו תא של התנועה בכל עיר לכל הגילאים (בני הנוער בתנועה בגילאי 13-18), כאשר לכל תא מוצמד מדריך, סטודנט בעל ניסיון הדרכה עם נוער. מלבד הידע המטרים, עוברים המדריכים באופן שוטף השתלמויות וישנם תוכניות הדרכה שנתיות ותקופתיות לתאי התנועה, שיוצאים בחוברות וכו' וכו'... התכנים המועברים בפעילויות, כפי שאתה וודאי מנחש, הינם ערכים, כמובן כאלו שמצע המפלגה מזדהה עימם. למרות זאת, אנחנו משתדלים להעביר גם דעה נגדית, במידת האפשר (שהרי אנו "משכנעים את המשוכנעים") כדי למצות פלורליזם. הפעילויות המועברות ע"י המדריכים מועברות בדרך דומה מאוד לזו שבכל תנועת נוער (נוע"ל, צופים, חטב"מ, נוע"ם, המחנות העולים וכד'). אם ישנן שאלות נוספות - אשמח לענות. כמו כן, אשמח לשמוע תשובות דומות לגבי "נוער מרצ", רק אם בא לך
עמוס.

למעלה