גיטריסטים

sha na na revol

New member
אוף, זה קל מדי.

פיט צורח כמו קרפדה. בעוד שקארל... מה הוא בדיוק עושה
אני הכי מעדיף את.... פיט, אבל ללא שום כלי חשמלי לידו. או את קארל, אבל ההפך.

lestatgirl

New member
בדיסק השני..ובכל הדמואים

ואני מסכימה פיט עם מקסימום גיטרה אקוסטית וצלילי רקע של הסנפות(שאגב יש באחת ההקלטות..)..

Luna Sphere

New member
אולי הסתובבתי בכל המאה פעמים

שראיתי את הקליפ מתי שהיה את החלק הזה... וכן היה די שקוף שזה פיטר אבל לא ידעתי בוודאות. תודה

sha na na revol

New member
העניין הוא...

שניקי עושה את מה שהוא עושה, נקודה. ג'יימס אשכרה מזייף בטונים בהופעות חיות וno one gives a fuck... כאילו די, עד כמה פאן בויס\גרלס אפשר להיות
- זה מינוס עניין הנייסמיית', כן
וזה דווקא אחרי שהקשבתי להרבה ליבס ת'ינגס, ולעומתם הגרסאות השונות שלהם לא כאלה חורקות...

new art riot

New member
בלי קשר, השנאה היוקדת לנייסמית'...

זה אחד הדברים היותר מצחיקים ובקשר לשאר - good point.

CitizenErased

New member
חבר'ה.. תקראו בבקשה ../images/Emo3.gif

אני מצטערת שאני צריכה להגיד את זה אבל בבקשה, תנסו לא לגלוש יותר מדי מנושאי השיחה בכל דיון... בכל דיון בעמוד היו המון גלישות.. מילא אם זה כמה הודעות אבל זה כבר ממש יותר מדי. תנסו להעביר את ההודעות שלא קשורות לדיון לשרשורי
.. פשוט הפורום נראה ממממש מבולגן ככה וחבל.

lestatgirl

New member
את חכמה.......

על ההתחלה נותנת בחירה שאי אפשר להתעלות עליה ולא ניתנת לויכוח או פתוחה לדיון כי פחד לא יכול להגיד שהוא פחות מאצבעות זהב ואני מפחדת לגעת בו כי אולי הוא כמו המלך ההואמ מתיאס או משו עם הגולדן טאץ'.... נו כמובן שמת'יו ומי יכנס עכשיו ליו טיוב להביא סרטונים? יוטיוב סגור בשבת..

CitizenErased

New member
יש לך יוטיוב כשר? ../images/Emo6.gif

ותשמעי... טוב האמת אין לי מה להגיד. זה מאט.

Ellabll

New member
אני חורגת מגבולות הערץ קצת

Graham Coxon מבלר John Squire מהסטון רוזס Paul Weller מהג'אם, ומהקריירת סולו. ומי שאוהב את אואזיס, תנו לבחור שבזכותו השיר שמפיין סופרנובה כל כך ענק - הגיטרה המובילה, שלו. Johnny Marr מהסמית'ס, מי שעשה אותם אחרי הכל. Neil Young Jonny Greenwood - מרדיוהד והמשך בהודעה הבאה כי אין מקום לקישורים

Ellabll

New member
המשך

Bernard Butler איך לא?! Tom Verlaine מטלוויזן, ומעצמו Nick McCabe, הגיטריסט של הוורב. John Frusciante שמוכר מהצילי פפרז, אבל יש לו קריירת סולו מדהימה. Keith Richards מהרולינג סטונז ועוד ועוד ועוד. אבל אין לי כוח

ובסוף שכחתי מישהו..../images/Emo223.gif

הוא באמת מעולה.. אני כל כך אוהבת את הסולו של סיז דה דיי

..../images/Emo223.gif

* מתיו ממיוז.. [כבר שמת קטעים בשבילי] Stockholm Syndrome
* סלאש [ואין לי כוח לחפש קטע נו מי לא מכיר אותו] * הגיטריסט של אינקובוס שמיום ליום אני מגלה כמה הוא מדהים יותר ויוטיוב החליטו למחוק את כל הקטעים שלהם.. אז אני יכולה לשים לכם רק את אנה מולי: http://youtube.com/watch?v=vCI6qXOEHPM אה ומצאתי את דרייב - http://youtube.com/watch?v=xnT8ACA0NIo * פרנק וראיי ממיכימיקל רומנס כמובן [ריי במיוחד פשוט מדהים!] * נואל מאואזיס * רדיוהד - ת'ום ובעיקר ג'ון/ג'וני או איך שקוראים לשני * הגיטריסט של ארוסמית שאין לי מושג איך קוראים לו * אדי ופרד מטייקינג באק סאנדי ואחרונים חביבים * הגיטריסט והבסיסט של רד הוט

למעלה