דיון בקשר למשחק החדש

liaush

New member
../images/Emo41.gifדיון בקשר למשחק החדש../images/Emo41.gif../images/Emo202.gif

אושרת (מנהלת הפורום) ואני חשבנו על רעיון למשחק. זה הוא משחק דמויות מתוך הבורר שאת הדמויות האלה אנחנו נגלם. לפני שאני מתחילה בהסבר אני חייבת לציין שזה משחק קצת מסובך ואינטנסיבי שדורש קצת השקעה מצידכם. אבל אם תהיו מוכנים המשחק הזה יגבש את הפורום ויעשה אותו הרבה יותר פעיל ושמח. אז משחק התפקידים של הבורר הולך כך: כל אחד בוחר דמות מתוך הבורר שאותו הוא ירצה לגלם בתוך הפורום, אתם לא סתם בוחרים איזה דמות שיתחשק לכם, אתם בוחרים את הדמות שאתם הכי מתחברים עליה והכי רוצים לגלם אותה כאשר רשימת הדמויות יהיה סגור ולא תוחסר שום דמות אתם תתבקשו לפתוח משתמש חדש על שם הדמות
מה זה בעצם לגלם דמות?
לגלם דמות זה לא לזרוק איזה משפט שמתחשק לכם ופשוט לזרום.
לגלם דמות זה ללמוד את התכונות של הדמות שלכם, לעקוב אחרי משפטים מסויימים של הדמות ואם יש מילה או משפט שהדמות חוזרת עליה רצוי לבטא את זה גם ב"סצנות" שלכם בפורום. מה שנדרש מאיתנו בשתי מילים זה: לשחק בכתב. מה עושים במקרה ונוצר ויכוח על הדמות? אני לא אתחיל להגיד ש"מי שאמר ראשון מקבל את הדמות." כמובן שמי שיקבל את הדמות צריך להיות הבן אדם שהכי מתאים לה כמובן אם יווצר מצב שהדמות כבר מובטחת לגולש הותיק מלפני הרבה זמן ואז פתאום מצטרף גולש חדש ומחליט שהוא רוצה את הדמות של הגולש הוותיק כמובן שהגולש החדש יצטרך לחפש לו דמות אחרת. וכיצד יודעים שהבן אדם מתאים לדמות? מכירים את המילה אודישן? זה בדיוק מה שאפשר לעשות. לאחר מונולוג מסויים שכל אחד מאיתנו יכין על הדמות שלו חברי הפורום יעשו הצבעה וככה נבנה את ההרכב המנצח.
כל כמה זמן יתבצע המשחק? בשביל לא לעמיס על עצמינו אנחנו נבחר יום מסויים שבאותו היום הפורום יהיה "הבמה" הוירטואלית שלנו פעם או פעמיים בשבוע מבחינתי זה בהחלט בסדר. כמובן שגם אנחנו נחליט את הסצנות שנרצה לגלם, הסצנות צריכות לכלול את כל הדמויות בסדרה בשביל לא לווצר מצב שגולש מסויים ישאר בלי עבודה חחD:. תראו אולי המשחק נראה לכם הזוי וקשה לביצוע אבל מ*ניסיון* המשחק הזה זה אחד הדברים הכי טובים ביותר שיכולים לקרות בפורומים/קומונות בשביל לגבש ולהפוך את הפורום להכי פחות יבש. בשביל למשוך את התעניינותם של הגולשים האחרים וליצור אווירה משחקית ומאתגרת. זו לא חוכמה לעשות את אותם הפעילויות שיש בכל פורום. אם אנחנו באמת רוצים שהפורום יפרח אנחנו צריכים להפעיל את הפורום בדרכים יצירתיות. משחקי דמויות בדרך כלל מושכים הרבה מאוד אנשים מכל רכבי הפורומים וזה מעורר השארה אז אם אתם שואלים אותי בהחלט כדי לנסות
. אבל ההחלטה היא בידיכם אתם מוזמנים להצביע בעד-
או נגד-
. אם יש לכם שאלה כלשהי אתם מוזמנים לשרשר לשרשור הזה. ההחלטה בידיכם.

liaush

New member
אם לא שמת לב, מדובר פה במשחק ולא באירוח.

שזה כולל את כל הגולשים.. וזה בסך הכל דיון לדעת מה אתם חושבים..

liaush

New member
אין טעם לשלוח לי דיאלוגים במסר!

במקרה ואתם מעוניינים להשתתף ואתם בעד הרעיון פשוט תסמנו
על השתתפותכם. השלב של הדיאלוגים יגיע מאוחר יותר. אם במקרה ונעשה את המשחק. אז יאלה להתחיל להצביע!

למעלה