דיעות על השידורים באינטרנט וב-TV 24 שעות

יניבל1

New member
אתה טועה גבר

שגיא ליקק לה ת'בוהן , צ'ינו רק בא באמצע ולקח את קמילה משם שגיא אפילו אמר יום אחרי שהתחביב שלו זה ללקק בוהנים הבן אדם פסיכי אמיתי קיצר

Saladin

New member
אין קשר לליהוק.

כשיש 16 אנשים בבית, לא צריך מישהו אחד מעניין כדי שיהיה מעניין. הסיטואציה מעניינת. צריך לדעת לצלם את התכנית, לדעת במה להתמקד כדי שיהיה מעניין. בינתיים הבמאי סתם מצלם ולא יודע לחפש את הקטעים המעניינים. למה, למשל, לא לחפש מישהו שבכלל לא מדבר ורק שותק ולא משתלב עם האחרים? זה יכול להיות מעניין להתמקד במישהו כזה ולבנות סיפור שלפיו האחרים רוצים להעיף אותו כי הוא לא משתלב.

יניבל1

New member
מניפולציותש ל צילום?

לא תודה, הספיק לנו בזוועה הקרויה הישרדות 10 .היתרון בתוכנית הזו אלה האותנטיות והאמינות. חוץ מזה שהתמקדו לא מעט בבוריס ובאבא כשהם ישבו בצד בודדים כשכולם דיברו , ולמען האמת זה היה די מעורר רחמים .

לא התערבות... מניפולציות צילום

משמע לדעת ולהחליט בזמן אמת מה מעניין ומה לא.. וגם לדעת לשלב קטעים כדי שייצרו סיפור. הכי מצחיק אותי הקטעים שבו זמנית אנשים מדברים על אותו נושא אבל הם אומרים דברים הפוכים לגמרי כמו למשל מישהו שאומר כמה הוא מרגיש בטוח ושהוא לא הולך לעוף כאשר במקביל אנשים מדברים על איך להעיף אותו.

Saladin

New member
לא הייתי מחפש אותנטיות ואמינות בתכנית כזו.

פרויקט וואי היה אותנטי? האותנטיות של התכנית ההיא היתה בכך שהקרינה על המסך אנשים כמות שהם - אנשים מזויפים. אם לזה אתה קורא אמיתי...

יניבל1

New member
תגידו גם אצלכם הסאונד נופל לפעמים?

זה רק אצלי או שזה אצלם?

Brombit

New member
אצלם ../images/Emo115.gif

כל פעם יש להם בעיה אחרת בסאונד...

MissCunningham

New member
זה לאו דווקא בעיות סאונד

כתוב שיש בעיות סאונד אבל בד"כ זה בגלל שדיירי הבית מדברים על נושאים שצריך לצנזר.... או על נושאים מעניינים וויכוחים שהם יראו בפרק הבא, קצת ערוך. ככה זה אצלנו בכל אופן (בריטניה).

יניבל1

New member
טוב עכשיו הקטעים לא עולם בכלל

אני מקווה שזה לא רק אצלי בכל מקרה

shaharc0

New member
זה כזה מגניב... כנסו

שפרה לקוחה קבועה שלי במסעדה שאני ממלצר.... אני לא צוחק אני לגמרי רציני.. היא באה כל יום והיא אחת הלקוחות הכי נחמדות שיש לי היא פשוט בנאדם מקסים... חח לא הבנתי למה פתאום לא רואים אותה יותר ואז ראיתי אותה בטלוויזיה. איזה עולם קטן

יניבל1

New member
אחי רק בגלל שמותה אני ממשיך לצפות

היא לגמרי הסטריאוטיפ של החרדלשית שיצאה לעולם החילוני בשביל ה"חופש שבו" (במילים אחרות בשבילן להזדיין, להזדיין ולהזדיין) היא כל כך הולכת לשכב עם כל מה שזז שם (וזה כולל אפילו את האבא )

כרמלית10

New member
יניב הגזמת, המראה לא קובע

זה שבחורה נראית לך סקסית, זה לא אומר שהיא מתמסרת בקלות. ישנן נשים שנראות תמימות ודוקא הן... תגדל תבין.

מישהו יכול להגיד לעינב לסגור את הברז?!

מה זה הבזבוז מים הזה? באמת תודה שאת מנקה, אבל לחסוך במים!!!

idanoosh17

New member
העיקר שביציאה לפרסומות אמרו:

בוילה של האח הגדול לא מבזבזים מים,, ואתם? ולא נמאס לכם לשמוע אותה שרה לכל אורך הניקיון את אותו שיר שוב ושוב ושוב?!?!?

למעלה