דרושים + הודעה

gilimor1

New member
אני מחפש בודק תוכנה

שלום, אני מחפש בודק/ת תוכנה עם ניסיון בכתיבת מסמכי בדיקות. אנגלית שפת אם. קורות חיים לשלוח ל [email protected] העבודה באזור המרכז

agentmulder

New member
מחפש שותף עסקי לחברה לפיתוח טכנולוג

אשמח לקבל קורות חיים באימייל, או בפקס (בתיאום מראש). ניתן להשאיר לי פרטים גם בפניה דרך האתר. אני מחפש מישהו עם נסיון בצד העסקי של הקמת חברה, בניית תוכנית עסקית, יוזמה, ואמינות. רצוי מישהו/י עם תואר במנהל עסקים. (המודעה מיועדת לגברים ונשים כאחד) שוב, ניתן לפנות אליי דרך האתר (בפנייה אישית או דרך ההודעה הזו), בICQ - 6655637 ובדואר אלקטרוני [email protected] אשמח לשמוע מכם. אורן.

mansorf

New member
מחפש מתכנתים

אני מחפש 3 מתכתנים ומנתח מערכות מידע לפרוייקט בתחום תעשיית הרכב. מערכת מבוססת SQL+VB. מערכת מבוססת שיתוף מאגרי מידע. מערכת במספר שפות (אנגלית, צרפתית, איטלקית ועוד......) מתכתנים לא יקבלו משכורת והם יעבדו מהבית בזמן החופשי אבל הם יהיו שותפים מלאים ברווחים - מדובר ברווחים גבוהים מאוד. ובמהשך גם שותפים מלאים בכל דבר. הערה: המשך פעילות הפיתוח תמשך כחצי שנה עד שמונה חודשים. הדרישות: -------- 1. מתכנת בעל ניסיון ב- VB, SQL 2. ניסיון ב- ASP - יתרון. 3. ניסיון במערכות מבוזרות. 4. דובר אנגלית (חובה), דובר שפות זרות נוספות - יתרון. למעוניינים לשלוח קורות חיים אל: [email protected]

../images/Emo41.gif דרושים + הודעה ../images/Emo41.gif

במסגרת תקנה של תפוז
אנשים, אין לפרסם על גבי הפורומים מספרי טלפון. הודעה שתכיל מספר טלפון תמחק, וכותבה יתבקש לכתוב אותה מחדש. יצירת קשר תעשה במסרים או במייל.

למעלה