דרכון הונגרי

toni5

New member
דרכון הונגרי

שלום לכולם, ברכות על הפורום. אני בן ליוצאי הונגריה,הייתי בהונגריה כמה פעמים ואפילו שהיתי שם תקופה מסויימת יחד עם חברתי ההונגרייה....(אח..הבנות ההונגריות...). הבנתי שלאחרונה הצטרפה הונגריה לאיחוד האירופי. ברצוני להעזר בפורום לגבי האפשרות לקבלת דרכון הונגרי והדרכים לכך. בתודה טוני

ווין תו

New member
../images/Emo124.gif בקשר לדרכון הונגרי

(השירשור המקורי אינו קופץ) למי ששני הוריו ילידי הונגריה אין בעיה להוציא דרכון הונגרי. אבל ילידי השנים 1947-57 יכולים לקבל דרכון רק בתנאי שאביהם יליד הונגריה.

קרן משם

New member
אחחחחחחחחחח

נגעת בנקודה רגישה! אני בשאיפה להשיג דרכון הונגרי ומבחינתי זה יתאפשר רק בעוד שנה ו8 חודשים! כעת אני בשלב הארכת הויזה שלי פה (היגרתי להונגריה לפני 4 חודשים! אני נשואה להונגרי ואם שלושת ילדיו, לילדיי דרכון הונגרי אוטומטי) שבוע הבא תוארך הויזה שלי לשנה ואחרי שנה אני צריכה לבקש אישור תושב למשך שנה נוספת (רק מהשלב הנ"ל אוכל לעבוד רשמית) ולאחר שנתיים בהונגריה עם בעלי אצטרך לעבור מבחן שפה והיסטוריה על הונגריה (פה אתם חברי הפורום צריכים לעזור לי
) ולאחר כל המסע הקשה הנ"ל אושבע ואקבל אזרחות ואיתו אפשר להוציא דרכון חופשי! עלי לציין כי הונגריה לא פותחת את זרועותיה חופשי לאלה הבאים אליה (לא כמו ישראל שתיתן כסף רק שיעלו אליה!) וניצבו בפניי הרבה מכשולים למרות כל מה שציינתי למעלה! (אגב בעלי עלה לישראל לפני כ7 שנים בערך וכעת שנינו ירדנו מהארץ והוא כעת תושב חוזר במדינתו ואני בקושי נחשבת לספק עולה ספק תיירת-אני פשוט כלום!זמנית!) ברוך הבא לפורום! לדעתי כבן להורים הונגרים אתה מחזיק בקרטריון להוצאת דרכון הונגרי , אם כי שמעתי שגם זה לא קל!

איך אפשר להוציא דרכון?

שני הורי ילידי הונגריה אבל נמצאים בארץ כבר 40 שנה. האם גם אני אוכל להוציא דרכון? (אני ילידת שנת 72)

ווין תו

New member
לעניות דעתי אין לכם בעיה להוציא

דרכונים. תתקשרי לשגרירות הונגריה 5466860-03 בימים ג´ ו-ה´ בין השעות 12:00 - 9:00 לקבל פרטים. בכל מקרה תתכונני לכך שהם צריכים המון מסמכים.

וינונה

New member
../images/Emo22.gif מה לגבי ילידי טרנסילבניה?

האם הונגריה מכלילה כאלו שנולדו בטרנסילבניה בעת שהיתה תחת שלטון הונגרי? (הורי)

וינונה

New member
אולי בגלל ההשתייכות העתידית 2004

לשוק המשותף - הפותחת הרבה אפשרויות ללימודים, עבודה וכו´ נראה לי בכל מקרה שהבירוקרטיה תשבור הרבה אנשים לפני שיגיעו לדרכון הנכסף.

ארפי

New member
לגבי הצטרפות הונגריה לאיחוד האירופי

זה עדין לא אקטואלי אני מקווה שבשנה שנתים הקרובות הם יצטרפו.. ואת שאר האינפורמציה אני רואה שקרן סיפקה לך למעלה. לעוד שאלות גם אני כאן, אני גם אזרח ישראל וגם אזרח הונגריה אשמח לעזור בשאלות.

Imperia

New member
שנה-שנתיים זה נחשב מאד אקטואלי

במושגים של תהליכים כמו הצטרפות לאיחוד הארופי... הונגריה היא מהמדינות עם אופק ההצטרפות הקצר ביותר... למיטב ידיעתי שנת היעד היא 2004, אבל יש להעריך שיהיו עיכובים.

yuliana1

New member
דרכון הונגרי

גם אני הייתי רוצה לקבל דרכון הונגרי, למרות שנולדתי בהונגריה יש קושי בדבר! אך עושים את זה?

ארפי

New member
רגע מה זאת אומרת???

את נולדת בהונגריה משמע צריך להיות לך כבר דרכון הונגרי לא?! אלה אם כן עלית לארץ בגיל צעיר מאוד... פרטי יותר את הסיבה לכך למה לא קבלת דרכון הונגרי. אני כאן ממתין לקרוא.

lazros

New member
אנני חושב שיש בעיה להוציא דרכון

מאחר שהורי הם יוצאי הונגריה ניגשתי לשגרירות ברחוב פינקס קיבלתי טפסים והסברים הסכימו לתת לי ולביתי דרכון לאישתי לא היו מוכנים להוציא דרכון הונגרי, ואפילו כבר הספקתי להאריך את תוקף הדרכונים לעוד 10 שנים .

Michal1985

New member
גם בקשר לדרכון

האם בתור נכדה להונגרי אני יכולה להוציא דרכון הונגרי?

היי מיכל..../images/Emo140.gif

למעלה קרן משם ציינה מי ואיך ומתי אפשר לקבל דרכון הונגרי, קראי בשירשור זה למעלה. ברוכה הבאה

lazros

New member
דרכון הונגרי

ביתי היא נכדתו של אבי והשגרירות ההונגרית הסכימה להוציא לה דרכון, כן ידוע לי כי כי דור שני בארץ קיבלו דרכון

ווין תו

New member
../images/Emo124.gif למי ששני הוריו ילידי

הונגריה אין בעיה להוציא דרכון הונגרי. אבל ילידי השנים 1947-57 יכולים לקבל דרכון רק בתנאי שאביהם יליד הונגריה.

למעלה