ד"ר אריק פרל מתארח

שלום לכולם

שלום לכולם, אני שמח להיות אתכם הערב בפורום תפוז ולענות על שאלות על ההתחברות מחדש (TheReconnection) והריפוי בהתחברות מחדש (Reconnective Healing). מכיוון שהשליטה שלי בעברית לא מלאה אני נעזר במתורגמן. אתם מוזמנים להעביר לי שאלות. אריק פרל.

../images/Emo41.gif ד"ר אריק פרל מתארח ../images/Emo41.gif

ביום רביעי הקרוב, ה-22.10 בשעה 19:00, יתארח בפורום ד"ר אריק פרל וישיב לשאלותיכם. ד"ר אריק פרל רופא הוא כירופרקט שייסד ופיתח את שיטת "החיבור מחדש" - THE RECONNECTION. אריק פרל, כירופרקט שמשתמש בגילויים מדעיים חדשניים לגבי תחום תדרים חדש ניתן לטפל באמצעותו במחלות ומכאובים. בשלב מסויים עבר מטיפול בקליניקה שלו עבר לפעולה בעולם ממלא את מרבית ימיו בהרצאות. עד היום הכשיר פרל יותר מ - 45 אלף מטפלים ע"פ שיטתו בעולם (בהם גם הזמרת גליקריה). שיטה זו כבר נמצרת בשימוש בארה"ב, אירופה, יפן, אוסטרליה, ניו זילנד, מצרים וגם בארץ ע"י שורה מצומצמת של ישראלים שעברו את הסדנאות שלו בעולם. ההכשרה מבוצעת בסדנה של 3 ימים ובאוקטובר יגיע פרל ויערוך לראשונה סדנה בישראל 23-26/10/08. לפרל, יהודי שחי בלוס אנג'לס, היה חשוב להגיע לישראל ובביקורו הנוכחי ערך ביקור מרגש בכותל. פרל חי בארץ כשנה בשנת 74' בתור סטודנט באוניברסיטה העברית. סיפרו שנמכר ב – 30 מדינות בעשרות מיליוני עותקים מזכיר את מה שפרל מכנה "החוויה הישראלית" כאחד המהלכים שהביאו לעיצוב דמותו. תהליכי ההתחברות מחדש באמצעותם פועל ד"ר פרל מעוררים לחיים בכל הרמות: מהרמה האנרגטית דרך הרמה המחשבתית, גופנית, ועד הרמה הרוחנית. המפתח להבנת רמה זו של ריפוי היא המילה "מחדש"- שימת לב מחדש, ויסות מחדש, סידור מחדש – למען תהליך של ריפוי, בריאות טובה ואיכות חיים. פרל מעיד שהטיפול לאדם שמגיע עם סרטן ועם מיגרנה הינו זהה. הנכם מוזמנים להעלות בשרשור שאלות בנושאים אלו ועוד לד"ר פרל!

האם הטיפול משפיע גם על בעיות רגשיות?

האם הטיפול עוזר גם לאנשים שנמצאים בדיכאון, לאנשים שרוצים לרדת במשקל, לאנשים שיש להם חרדות .... או בעיקר לאנשים שסובלים מבעיות גופניות?

תשובה לסמדר

סמדר שלום, ריפוי בהתחברות מחדש נוגע באיזון, לכן הוא כולל אלמנטים פיזיים, מנטליים, ריגשיים, רוחניים וכל אלמנט נוסף שתוכלי לחשוב עליו. ריפוי בהתחברות מחדש נותן מענה לכל התחומים הללו- למרות שלפעמים תראי שינוי דרמטי באלמנט אחד- כל האלמנטים מקבלים מענה. אריק.

האם אפשר ללמד את הילדים להתחבר לתדר החדש?

אולי אם נלמד את הילדים להתחבר לתדר הנכון להם, כל חייהם וחיינו יראו אחרת.

תשובה למלאכית

שלום מלאכית, ראי את התשובה שלי ל" בוקר קסום ונפלא". זו בדיוק ההפך משיטה מסובכת- היא פשוטה וקלה- ותהיה פשוטה וקלה יותר ככל שתאפשרי לה להיות כך. אפשר לשלוט בה בשלושה ימים כי היא לא נוגעת לרכישת ידע ומידע, היא לא נוגעת לשינון צעדים. במקום זאת היא מאפשרת לך להכנס למצב של תודעה וברגע שאת שם- האינטליגנציה של היקום משתלטת. התוצאה היא ריפוי מקיף ומושלם יותר מכל מה שנגיש דרך טכניקות או הילינג אנרגטי בכלל. אריק.

וואו. אתה נראה מהמם ../images/Emo99.gif

טוב שהגעת. אשמח לדעת מה ההכשרה מכילה ועד כמה היא אינטנסיבית. האם אתה מאמין שהכשרה בת שלושה ימים יכולה להוביל לשינוי?

תשובה

תודה על המחמאה! גישה לרמת הריפוי החדשה הזו היא קלה. וזוהי רמה חדשה של ריפוי. זוהי רמה כל כך מקיפה שהיא נותנת לנו מתנה ואתגר שהם כמעט אותו הדבר.המתנה- היכולת להתעלות מעל לטכניקות ההילינג שלנו.האתגר- כדי לגשת לרמה הזו של הריפוי מחייב אותנו להתעלות מעל לטכניקות ההילינג שלנו, למעשה להתעלות מעל לכל המושג של טכניקה.וזה כמובן מחייב להתעלות מעל לאגו שלנו. ברגע שהצלחנו בכך- אין עוד צעדים- רק רמה חדשה של יכולת להרגיש, להקשיב ולכן- לגשת למשהו חדש. אז זה בסך הכל מאוד קל- וקל מאוד לשלוט בשיטה אחרי סופשבוע אחד. למעשה- בסוף הסמינר שלי (שאורך סופשבוע) לא רק שתוכל לעשות כל דבר שאני יכול לעשות- תוכל גם לעשות כל מה שכל בן אדם על פני כדור הארץ יכול לעשות. אריק.

ibh23

New member
כמה זמן?

שלום ד"ר פרל, מספר שאלות ברשותך, כמה זמן לוקח לאדם עד שהוא שולט במיומנות שאתה מעביר? מה היה המקרה המסובך ביותר בו טיפלת? כמו כן, האם יש אתר אינטרנט שדרכו ניתן להירשם לסדנא?

תשובה

שלום לך, סופשבוע אחד- זה כל מה שצריך.ברגע שתהיה בסמינר תבין כמה זה פשוט כי זו דרך לגעת ב"אמת". הסיבה לכך שקשה לאנשים מסויימים להבין כמה זה קצר ופשוט עד שהם משתתפים בסמינר היא כי אנחנו רגילים ללימודים מסובכים וה"אמת" לא מצריכה סיבוכים. סיבוכים חוסמים את האמת.סיבוכים מחביאים את האמת. המקרה המסובך ביותר שטיפלתי בו היה דימיטריוס, דימיטריוס הוא ילד יווני בן חמש מסלוניקי שנולד עם בעיה במוח שלא איפשרה לו ללכת או, לדבר בבהירות או אפילו לעמוד בלי לאחוז בשולי הבגד של אמא שלו .כל הרופאים שדימיטריוס הובא לפניהם אמרו שאין תקווה לתפקוד נורמלי שלו. פגשתי את דימיטריוס בסוף הרצאה שנתתי בסלוניקי ונתתי לו טיפול בריפוי מחדש במשך לא יותר מארבע דקות (היינו צריכים לפנות את האולם). אחרי כן המשכתי לשוחח עם ההורים שלו למספר דקות כשלפתע שמענו את דימיטריוס צועק- תראו מה אני יכול לעשות- והוא רץ במעלה המדרגות באולם שהיינו בו! אחרי כמה ימים פגשתי אותו שוב באתונה והוא כבר יכל לעמוד על רגל אחת, להסתובב עליה, לפתוח את ידו הימנית- פעולה שהוא לא יכל לעשות לפני כן ( הוא התרגש לאחוז בפעם הראשונה את כוס המים שלו) ולראשונה לדבר בבהירות כך שכל האנשים בחדר הבינו אותו ללא שום בעיה. זהו לא הריפוי המסובך ביותר שבוצע בריפוי בהתחברות מחדש- ילדים נוספים עברו ריפוי בעזרת מטפלים נוספים- אנשים כמוך שעברו את הסמינר והפכו את הריפוי הזה אפשרי עבור אותם ילדים. ניתן להרשם לסמינר שאני מעביר ממחר בגני התערוכה בתל אביב באתר www.thereconnection.co.il אריק.

Balancedflow

New member
ערב טוב,

בעוד מס' דקות נתחיל לארח כאן את ד"ר אריק פרל, ואני רוצה לומר לו תודה מראש על הארוח. אני בטוחה שיהיה מרתק...

מה מבדל שיטה זו מהילינג?

לכל אחד הרי יש את החיבור המיוחד לו, מה ההבדל בין שיטה זו לבין הילינג ברמות גבוהות? האם הטכניקה היא מובנית מאד-יש סדר פעולות מוגדר בדומה ל-EMF?

תשובה לקרן

קרן שלום, לא מדובר בשיטה או בטכניקה. לפי החוקרים מכל העולם שחוקרים את ההתחברות מחדש זוהי רמה של הילינג שלא הייתה זמינה על פני כדור הארץ בעבר.כך שכל המטודות והשיטות מאפשרות גישה לנישה נקודתית של הילינג באמצעות אנרגיה בעוד שההתחברות מחדש אינה נישה נקודתית של הילינג. ההתחברות מחדש מביאה אותנו מעבר לחיבורים שאת מדברת עליהם- מכיוון שאלו חיבורים של אנרגיה. זה מה שעשה את זה כל כך מרתק עבור החוקרים. אין צעדים ספציפיים, למעשה פגי דוברו, שפיתחה את ה-EMF תאמר לכם שרבים מהמטפלים שלה באים ללמוד התחברות מחדש כדי להתפתח לספטרום החדש הזה של הילינג. אריק.

Balancedflow

New member
תודה רבה לד"ר אריק פרל

היה ארוח מעניין. כמובן שנשמח אם תענה על שאלות שיעלו בהמשך. המשך ערב נעים לכולכם

תודה לכולם

שמחתי להשתתף בפורום ולענות על שאלות. אם אתם רוצים לקרוא עוד על ההתחברות מחדש ניתן לעשות זאת באתר באנגלית www.thereconnection.com או באתר עברית www.thereconnection.co.il. אם מעניין אותכם לשמוע עוד- הרצאת המבוא של הסמינר מחר תהיה פתוחה לקהל הרחב- שעה 19:30 בגני התערוכה בתל אביב. בהרצאה אני מספר על ההתחברות מחדש ומדגים על אנשים מהקהל. כולכם מוזמנים. אני מקווה שיצא לחזור לישראל בקרוב. תודה לכולכם. אריק פרל.

mor226

New member
דילמה- שבת או סמינר?

שלום וברכה, עיינתי וקראתי את כל השאלות, אני מבינה שהסמינר שלך מתקיים בשבת, ואני מאוד רוצה להשתתף, אבל אני שומרת שבת מה אפשר לעשות? אולי אחלל שבת רק כדי להגיע לסמנר? תודה, מורן מתל-אביב

תשובה למורן

מורן שלום, אני שמח לשמוע שאת רוצה להצטרף לסמינר. לטובתך ולטובת עוד שומרי שבת רבים אנחנו מקיימים יום של השלמות ביום א 26/10. תוכלי להגיע לסמינר ביום שישי, לצאת לפני כניסת שבת ולחזור ביום ראשון ולעבור את כל התכנים. נפגש בסמינר, אריק.

mor226

New member
מה עושים שהסמינר בשבת

מעולה איך אני יכולה להרשם?

למעלה