הביוגרפיה השבועית

CitizenErased

New member
../images/Emo41.gifהביוגרפיה השבועית../images/Emo41.gif

מי שרוצה להשתתף בפינה זו בעתיד שיכתוב לי את שם הלהקה שהוא רוצה לעשות עליה ומתי (עוד כמה שבועות, הפינה היא כל יום חמישי כמובן) ונקבע
ואני מתחילה עם הבחירה הברורה, בשבילי כמובן... מיוז
מיוז, להקת רוק אלטרנטיבי, נוסדה בדבון, בריטניה ב1994. מאט בלאמי, דומיניק הווארד וכריס וולסטנהולם למדו יחד בתיכון בדבון (מאט וכריס היו באותה השכבה ודומיניק שכבה מעליהם). דומיניק וכריס היו שניהם מתופפים בלהקות שונות בבית ספרם (אך כריס ידע גם לנגן על גיטרה). מאט ניגן על פסנתר והיה אאוטסיידר בבית הספר וניסה לחפש את עצמו בחברה. הוא הסתובב עם חבורת ראפרים ואף התלבש כמוהם. מאט היה הולך לראות את דומיניק ולהקתו, Carnage Mayhem, שהייתה הלהקה המצליחה ביותר בבית ספרם, מופיעים בבית הספר ובפאבים שכונתיים. באותם ימים, בהיותו בן 14, הוא גם החל ללמד את עצמו לנגן בגיטרה והתחבר עם דומיניק כאשר הגיטריסט של הלהקה שלהם עזב. דומיניק שהתרשם מכשרונו המוסיקלי של מאט, ולאחר שכנועים רבים ממאט עצמו, החליט לצרפו ללהקה. שאר חברי הלהקה שראו את מאט כמוזר לא הסכימו לצרפו ועזבו את הלהקה, בעוד שדומיניק עמד לצידו של מאט. אז הם החלו בחיפוש אחר בסיסט. באותם ימים, להקתו של כריס (Fixed Penalty) התפרקה מכיוון שלא הצליחה ומאט שהכיר אותו סיפר לו שהם מחפשים בסיסט. כריס ניסה ללמוד בס ביומיים שהיה לו לפני הופעה מתוכננת עם מאט וכריס וכשהצליח החליט להצטרף ללהקה סופית. שם הלהקה עבר תהפוכות רבות, לאחר Carnage Mayhem הם שינו את שמם לGothic Plague (עקב האהבה של מאט לגותים) ולאחר מכן לRocket Baby Dolls (על שם סרט פורנו יפני). בין שנת 1994 ל1998 מיוז, או בשמם אז - Rocket Baby Dolls, היו בחיפוש אחר הופעות וחברת תקליטים. הם היו מופיעים עם שירים של להקת נירוונה לרוב. ב1998 שינו את שמם למיוז כי הם רצו משהו קצר. לפי השמועות הם גם לקחו את השם מפוסטר שנראה בסרט (המצויין, אגב) "12 קופים" (בבימוי טרי גיליאם ובכיכובו של ברוס וויליס). הם גם הקליטו בביתו של כריס מיני אלבום שכזה בשם Muse EP כשדומיניק עיצב את כריכת האלבום לפי הפוסטר מהסרט. האלבום יצא ב999 עותקים בלבד וכיום אנשים מוכרים את העותקים שקנו בכמה מאות פאונדים. עם יציאת המיני אלבום הגיע ההצלחה, חברת התקליטים הקטנה Mushroom החתימה אותם והם התחילו בהוצאות...

CitizenErased

New member
../images/Emo26.gif הוצאות...

אלבום ראשון 1999 - Showbiz סינגלים - Uno - 1999 Cave - 1999 Muscle Museum - 1999 Sunburn - 2000 Unintended - 2000 אלבום שני 2001 - Origin of Symmetry (זכה לא מזמן במקום 73 ב100 האלבומים הטובים ביותר אי פעם כפי שהצביעו קוראי המגזין Q) סינגלים - Plug in Baby - 2001 New Born - 2001 Bliss - 2001 Hyper Music/Feeling Good - 2001 אוסף כפול 2002 - Hullabaloo Soundtrack (הפסקול של הDVD שיצא להם) - דיסק 1 של ביסיידים ודיסק 2 של שירים מהופעה חיה סינגל - Dead Star/In Your World - 2002 אלבום שלישי 2003 - Absolution סינגלים - Stockholm Syndrome - 2003 Time is Running Out - 2003 Hysteria - 2003 Sing for Absolution - 2004 Apocalypse Please - 2004 Butterflies & Hurricanes - 2004 אלבום רביעי 2006 - Black Holes & Revelations סינגלים - Supermassive Black Hole - 2006 Starlight - 2006 Knights of Cydonia - 2006 Invincible - בקרוב Map of the Problematique - בקרוב

CitizenErased

New member
מאט בלאמי ../images/Emo36.gif

(סולן, גיטרה, פסנתר) נולד ב9 ביוני 1978 בקיימבריג' ועבר לדבון בהיותו בן 10. גר באיטליה ומעריץ את Rage Against the Machine.

CitizenErased

New member
...למי עוד קוראים מאט? ../images/Emo3.gif

ומאט זה אכן שם יפה.. מת'יו לעומת זאת זה שם של חנון

CitizenErased

New member
גם לי! ../images/Emo6.gif

ובגלל זה חברה שלי רשמה לי על הקיר "תאכלי בלאמי"

CitizenErased

New member
כריס וולסטנהולם ../images/Emo36.gif

(קולות רקע, בס, סינתיסייזר) נולד ב2 בדצמבר 1978 ביורקשייר ועבר לדבון בהיותו בן 11. מעריץ את להקת Status Quo.

CitizenErased

New member
דומיניק הווארד ../images/Emo36.gif

(קולות רקע בשיר אחד חח, תופים, שאר כלי הקשה) נולד ב7 בדצמבר 1977 בסטוקפורט ועבר לדבון בהיותו בן 8. מעריץ את ג'ימי הנדריקס ולהקת Queen.

lestatgirl

New member
קודם כל ח"ח על ההשקעה

גיליתי כמה פרטים חדשים (האמת שאפעם לא טרחתי לחטט בעברם של מיוז, פחדתי ממה שאני עלולה למצוא..
) ואני בשוק שהם ביזבזו את כל הכישרון שלהם בקאברים לנירוונה..מה הם ניסו לעשות? לנוון את המוח של מאט? ובונא היה להם תשמום הכי מצחיקים בעולם , תמיד חשבתי לעצמי מה היה קורה אם הם היו מסתדרים עם שם כמו גוטיק פלייג. יצא לקייב קליפ?!?!?? (טוב שאני לא שאלתי תצמי שוב ושוב למה הם לא הוציאו קליפ לשיר הכי טוב באלבום..) ודומיניק כזה ילד (30 זה עדיין ילד אצלי..) חמוד למה כזו תמונה לא מחמיאה?... ומאט היה ווירדו? לאאא מי היה מאמין, כזה ילד נורמלי..

CitizenErased

New member
חח תודה ../images/Emo9.gif

יצא לי טוב כי אני גם ככה צריכה לכתוב את הביוגרפיה לאתר שאני בונה... רק שבאתר היא תהיה הרבה יותר ארוכה חח חח מילא לבזבז את הכשרון שלהם בקאברים לנירוונה, השוק הוא שהם גם כולם היו עם שיער ארוך סטייל קורט קוביין. ראיתי וידאו אחד ויצאתי מזועזעת. חח אבל כבר אז הם ניגנו מדהים
גוטיק פלייג מילא.. רוקט בייבי דולז הבהיל אותי יותר חח לקייב לא יצא קליפ... מבאס ביותר. יצא לו סינגל חסר קליפ (היחיד שלהם שכזה חח), שאגב הצליח הרבה יותר מUno שדווקא לו כן היה קליפ ולקחתי את התמונות שלהם מהמייספייס חחחחח הנה תמונה אחרת של דומיניק בשבילך
לא דומה לעצמו אבל זה הוא חח מהסיבוב הופעות האחרון אה ובקשר למאט ווירדו... חחחחחחחחחחחחח ברור לי שאת צינית ויודעת עד כמה הוא ווירדו. בחיית, גונזו? כמה אנשים יכולים להגיד את הABC אחורנית ב5 שניות? הוא גם חולה על קריפטוגרפיה ועשה משחק מצא את המטמון לפורום הרשמי עם קודים ואנערף. פשוט חולה חח

lestatgirl

New member
חחח בהשראתו ניסיתי ללמוד את זה

(ABC לאחרוה הכוונה) בשיעור מתמטיקה ממש משעמם.. האמת שהקטע שזה על שם סרט פורנו יפני.. מאט נראה כזה א-מיני אני לא רוצה לחשוב עליו ככה...
כן האמת שאני לא מבינה מה הבעיה שלהם עם הקליפ של אונו? אני ממש ממש אוהבת אותו השיער של מאט נראה נורא רך וחוצמרמזים לאנרוקסיה מצידו הקליפ די הזכיר לי את הסרט קיוב, ובכל מקרה הוא הרבה יותר טוב מאנאינטנט (דאמט אני לא יכולה לרשום את זה..) ואווו תודה על התמונה.. אני אוהבת מתופפים, הם כאלה חמדים, תמיד תקועים בסוף הבמה שם תמיד נחמדים למעריצים.. שיער ארוך? כולם? יש לי הרגשה שזה כמו תאונת דרכים את לא יכולה להסתכל על ובו זמנית גם לא יכולה להוריד מזה את העיניים..יש מצב לקישור לוידאו או לתמונה?..~פאפיפייס~ ואוי ואבוי, מצא את המטמון שיצא מתוך המוח של מאט...מה היה הפרס פגישה עם חייזר? או איתו? או שזה בעצם אותו הדבר
אם הוא ימשיך ככה הוא עוד יעשה קרחת קעקוע יכנסו ויצא למכון גמילה פעמיים ועוד ביום אחד..

CitizenErased

New member
הקליפ של אונו...

הבעייתי הוא לא זה שאת הזכרת, עם הדלתות.. זה קליפ אחר שהם צילמו קודם, בדיוק כתבתי על זה באתר אתמול חח אפשר למצוא גם את הקליפ הראשון בdailymotion.com. וואי, הם נראים שם מזעזע חח ואז הם עשו את הקליפ השני עם הדלתות שזה קליפ קיובי לגמרי, זה בדיוק מה שאני חשבתי שראיתי אותו פעם ראשונה חח הקליפ של אנאינטנדד ממש סתמי
דומיניק הוא לא מתופף רגיל (הוא סופר-מתופף פחח סתם).. לרוב המתופפים יש קטע שהם נורא ביישנים. כמו למשל בוב ממיי כמיקל רומנס. שהוא שונא להצטלם והוא תמיד מאחורה והוא גם נורא אדיש כשפוגשים אותו ועם זאת הוא ממש חמוד כמו שאמרת, אפילו כנראה הכי חמוד בMCR חח אבל דומיניק לעומת זאת מאוד רוצה שיראו אותו, הוא מת לצומי חח כאילו, ראיתי את הבמה שעשו לו לסיבוב הופעות? טוב שאין שם חץ גדול למעלה שאומר "אני פה!! תסתכלו עלי!!" והוא היחיד גם שת-מ-י-ד מדבר בהופעות כאילו, הוא מת שיסתכלו עליו חח שזה נחמד מצד אחד... ועם כל זה הוא גם ממש נחמד, הכי קל לפגוש אותו בלהקה (פגשתי אותו פעמיים חח יכולתי 3 פעמים כי הוא עמד בפאב עם רייזורלייט אבל לא ניגשתי חח) והוא חברותי לאללה, אבל ביישן הוא לא לא נראה לי שאני אמצא את הוידאו הזה שוב גרררר וגם ככה בקושי ראו משהו אבל אני אחפש ואחזור אליך אם אני אמצא חח אה ו.. בחפש את המטמון... חברות שלי מהפורום הרשמי זכו חח זה היה אופניים שלו, חתומות על ידי כל הלהקה ויום אחר כך גם לקחו אותן מאחורי הקלעים בהופעה חח הכי קטע זה שאחד הקודים הוביל לכתובת אימייל הפרטית שלו בזמנו, אנשים שלחו אימייל והוא שלח להם בתגובה קוד אחר חחחח פשוט בן אדם חולה

CitizenErased

New member
../images/Emo26.gif עובדות והמלצות וזהו

להקות שהכריזו כבר על אהבתם למיוז - מיי כמיקל רומנס, פאניק! את דה דיסקו (אחד מהם אמר שהוא עלול לאנוס את מאט אם הוא יהיה איתו לבד בחדר בבית מלון
), 30 סקונדס טו מארס, סיסטם אוף א דאון, דרים ת'יאטר, לוסטפרופטס, הראסמוס, מארס וולטה, הקילרס, ג'ט, ג'סטין טימברלייק (לא להקה אבל שיהיה), לילי אלן, קסביאן, רייזורלייט, קולדפליי, ג'ימי איט וורלד, רד הוט צ'ילי פפרס, קלקסונס, פול מקארטני ועוד כמה שלא עולים לי עכשיו חח מיוז מצידם הכריזו על אהבתם ללהקות שהדגשתי ברשימה יש לי גם תמונות של מיוז עם חלק מהאומנים הנ"ל אם מישהו רוצה חח
כתבו והקליטו את האלבום Origin of Symmetry תחת השפעת פטריות קסם. והנה הופעה שהם עשו תחת השפעה... (אודיו משעשע ביותר חח) http://www.megaupload.com/?d=PJSH78CT
זכו בכ4 פרסים ב5 חודשים של Best Live Act, נחשבים ללהקה הטובה ביותר בימינו בהופעות ולכן גם נבחרו לפתוח את איצטדיון וומבלי בלונדון (90,000 מקומות) ביוני הקרוב. כרטיסים להופעה אגב נמכרו ב45 דקות וכבר הכריזו על הופעה שניה יום אחר כך. המלצות... http://www.youtube.com/watch?v=ryxfVB_MIfA - Stockholm בפסטיבל גלסטונברי, הגדול ביותר בבריטניה, 2004. השיר שסיים את הפסטיבל (לפי מיטב ידיעתי
) http://www.youtube.com/watch?v=U5lNAUrGJ3k - New Born חי http://www.youtube.com/watch?v=eWnFlFUDjlQ - The Small Print חי http://www.youtube.com/watch?v=2T62IbrEu3M - Unintended, שיהיה משהו חלש http://www.youtube.com/watch?v=jQUGP6f6Taw - Citizen Erased כמובן וקטע לא מוסיקה קצר שאני כמובן חייבת אם יש מישהו שעוד לא ראה חחחח http://www.youtube.com/watch?v=zOcEVZsuVuY

הא?! זה רק אני או ש...

בסוף הLIVE וידאו הזה של סיטיזן ארייזד מאט התחיל לנגן את TAKE A BOW מהאלבום האחרון?? ממתי ההופעה הזאת הייתה...??

CitizenErased

New member
ההופעה היא מ2004... ו..

אחלה הבחנה. הם היו משתמשים במנגינה שב2006 הפכה לTake a Bow כבר בהופעות ב2002
אני לא אתפלא אם יום יבוא והoutro המפורסם של Stockholm Syndrome (שיש גם בקטע ששמתי כאן) יהפוך לשיר שלם חח ואגב, שמתי שתי הופעות חדשות לגמרי (אחת של סופרמאסיב בלאק הול מהופעה שאני הייתי
) בפורומיוז

למעלה