הגיגינו , קשקושינו אל תוך הלילה לכאן

didush100

New member
אה נשמה חולה עליך../images/Emo140.gif

אבל אני פה
למה את לא באה לדור הבא?

השרדות10

New member
תאמת הוצאת מילים מהפה.אורבך הצפרדע המשעמם

הזה,כריזמה של עציץ,לוק של צנון,רמת עניין של ספר תנ"ך לפני השינה,מי בכלל תרצה להתחרות עליו?רוב הבנות שם באו בכלל להתפרסם. אין על ההיכללללללללללללללללללללללללללללללללל! (חבל רק שקופי לא נתן לקהל לראות כמעט שום דבר מהעונה,אבל מה שכן נתנו הכי טוב מכל האח השרדות וכל הפך פך אורבך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

didush100

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo127.gif

הזוי שעל הצנון הזה בנו תכנית. הם היו צריכים לצלם את היכל התהילה ממש כמו האח הגדול 24/7 הקטעים שהיו יוצאים משם היו מתעלים על כל ריאליטי שיש

השרדות10

New member
אכן דידוש,פספוס ע-נ-ק של ההפקה ../images/Emo122.gif

הרסה לעצמם את הרייטינג עד עכשיו לא ברור למה הפוטנציאל הכי טוב בTV
נקווה לעוד עונה -משופצצצצצצצצצצצת (למרות שקשה להאמין שימצא עוד קאסט כה מדהים!

didush100

New member
רק המחשבה על

אילנה בני ביטר רוחי ואביבה 3 חודשים הורסת תאר לך מה היה קורה שם חבל"ז. בגלל שהם ערוץ מוזיקה הם לא קיבלו אישור לצלם 24/7 והיו חייבים לשלב כמה שיותר מוזיקה בגלל זה לא הראו לנו כמעט כלום מלבד חדר החזרות מוזר ולא ברור

השרדות10

New member
לא נראה לי דידוש.הם לקחו את זה הרבה מעבר

ידעו שזה ריאלטי שאישרו להם.הם הגזימו לגמרי ,חוץ מזה שערוץ 24 מראה מלא זיבולי שכל שהקשר בינם לבין מוזיקה מקרי בהחלט (שעות של משדרי המופת המרתקים של יפה לך,שעשועוני היכרויות ועוד וזה רק דוגמאות) הם צינזרו בצורה בוטה למשל כל פעם שהם לא רצו שהקהל ישמע משהו,לא נתנו לאנשים לגמור משפטים וכו' וכו'.אני אשית-לא קונה את הבולשיט הזה,הם פשוט עשו את התכנית כמו שהיה פה פעם דיון-רק לקדם את הקליפים בערוץ הערבי (24)

didush100

New member
הם פשוט עשו מאיתנו צחוק

והבדיחה עלינו כי אנחנו ממשיכים לראות ויש כאלה שעדיין מסמסים למרות שלא ברור לי מי

מיק101

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אמאלה הרגת אותי

עם כל שמות התואר שנתת לאורבך יבדל"א ועכשיו פרצוף רציני - בואי ניתן לקופרמן לעשות עלינו ניסוי ונקוה שבפעם הבאה - יהיה ילד טוב וייתן לנו 24/7 כמו באח.... יש לך שמץ של ידע בקשר לרייטינג של ההיכל?

יונתנסקי

Well-known member
יש לי וידוי קטן:

אני, "מכורת ריאליטי" לא מצליחה בשום אופן להתחבר ל24/7. בכל פעם שאני נכנסת לשם - אני ממש משתעממת. בשבת היתה כאן בתי, והתלוצצה איתי אם כבר התמכרתי, אז אמרתי לה שלא מצליחה "להתחבר" אליהם. או שיש שם יותר מדי רעש, או שסתם משעמם. אז בתי אומרת לבעלה "דני, אמרתי לך שאמא שלי לא תאהב את התכנית הזאת." אמרתי לה " איך ידעת?" אמרה לי "אני מכירה אותך" אציין שבבית של בתי בכלל ממעטים לראות טי.וי. אין להם זמן ל"שטויות, האלה, רואים בקושי סרטים ,ערוצי הילדים בגלל נכדתי, וכשאני באה - מחייבת אותם לראות "האח" או "היכל" או "כוכב" והם שמחו שלא יצטרכו לסבול את 24/7, כי אני אפילו לא אקנה את הערוץ מהוט.

מיק101

New member
קודם כל בראבו, הצלחת

גם אני מכורת ריאליטי ובמשפחה שלי חושבים שאני משוגעת בימי האח הגדול, הבנות שלי נמנעות משיחות איתי מכיון שכל שיחה רגילה, גולשת (איך לא) לארועי האח ואז הן פשוט מנתקות לי בפרצוף אני חושבת שאם היו מראים לנו את ההיכל 24/7 היית מתחברת יותר....

נוקי111

New member
יונתנסקי, כמוני כמוך - לא מסוגלת להתחבר ל-24/

7. אולי בגלל שאיתן אורבך הוא פוץ, מתנשא, משעמם וחושב שהשמש זורחת לו מהתחת. אולי בגלל שמדובר ברווקים ורווקות שצר עולמם כמו עולם נמלה. אסור לערבב בין הסוגים, מסתבר, של הטראש-ריאליטי: אי אפשר לעשות גם את הרווק, גם את האח הגדול וגם תוכנית שידוכים ביחד, במיוחד עם דמויות כל כך משעממות. האמת, הריאליטי הכי טוב היום הוא "חי בלה לה לנד" שמשודר רק ב"יס".

איבונה3

Well-known member
יונתנסקי אני לא מכורה לראליטי אבל

אוהבת ליצפות מידי פעם וגם אני ממש לא מתחברת ל 24/7, ניסיתי, בחיי שניסיתי, אבל תמיד יש לי הרגשה שאני צופה בסרט גרוע,הכל שם לא טבעי לא אמיתי ומשעמם פחד,הם מודעים מידי למצלמות במיוחד הבנות שמנסות להראות כמה הן חכמות,לא נורא, ניסתפק בהיכל התהילה

juspan

New member
כ"כ מזדהה!

אני אפילו מחבבת, דא -;), את היכל התהילה שהיא בהחלט ריאליטי לואו טק, קצת מעופש עם ריח בויידעם והתנהלות טלוויזיונית מעפנה ברמות (מבחינת ההפקה - היה להם ביד הרבה פוטנציאל). ובכלל חובבת גדולה של ריאליטי (וזה אחרי שנים שעיקמתי את האף לפני שנכנסתי לזה, עת צפיתי רק בסדרות איכוצ'יות:) האח הגדול, הישרדות (נו, ערוץ 10 עשה הכל כדי לא לגרום לי להיות באמת מכורה לזה להבדיל מהישרדות אמריקה, אבל עקבתי), כוכב נולד שלא ממש ריאליטי במובן הזה אבל בכ"ז, וגם מאסטר שף העשויה כ"כ טוב. בעברי אפילו כמה שעות צפייה בזבלונים אמיתיים (אמריקאיים) מהתחום שבלעתי בשקיקה במרתונים קצרים - הרווק, רחמנא לצלן (הישראלי באמת היה מזעזע ולא FUN בכלל, אבל שרדתי כמה פרקים) ואפילו התכנית ש- 24/7 מחקה אותה במהותה - אהבה או כסף - טראש טלוויזיוני מהנה ביותר!! אז את השידור המרכזי הראשון של 24/7 פספסתי, ובכ"ז לאחר כמה ימים פתחתי את ערוץ ה- LIVE, ניסיתי לתת צ'אנס, ופעם ראשונה בחיי הריאליטי שלי שהרגשתי כמו אותם מעקמי האף הצקצקנים שמזועזעים מאלו שצופים בדברים הירודים הנ"ל (כביכול או שלא). איזה ליהוק מחריד! הכל סובב סביב חבורה די דוחה של כמה גברים בלתי כריזמטיים בעליל, בטח הכוכב הצנוני והמפוהק. ועל הבחורות בכלל עדיף שלא אתחיל לדבר. ניסיתי לשרוד 20 דקות של משחקים קולניים (שיחקו charade סרטים), סאונד גרוע מחריש אוזניים שכשמנמיכים לא מבינים מילה, פרחיאדה בעיניים. ממש הרגשתי לא טוב פיזית
זה היה כ"כ לא מושך ומחריד בעיניי שלא נתתי עוד צ'אנס, בטח לא לשידור המרכזי בערוץ 10. אני דווקא שמחה. יש גבול ו(חוסר) זמן גם לי

didush100

New member
הי מותק../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

איך רוחי היתה היום? לא ראיתי אבל הבנתי שטובה

למעלה