הדמו

Asify

New member
FM 2009 - הדמו שוחרר להורדה!

זה הגיע! לאחר ציפייה ממושכת וקהילה שלמה שממתינה, יצאה הלילה גרסת הדמו של Football Manager 2009 להורדה. בדמו ניתן לשחק חצי עונה ב-Football Manager 2009 ואף להמשיך את המשחקים השמורים עם המשחק המלא שייצא ב-14/11. זו הפעם הראשונה בה קהילת המנג'ר זוכה לראות מקרוב את המשחק התלת מימדי הראשון בסדרה. לדמו 2 גרסאות: הגרסה הקטנה יותר של הדמו, Vanilla demo, שוקלת כ-175MB וניתן להורידה מהאתר News of the Worlds. גרסה זו כוללת את השפה האנגלית בלבד, את הליגות האנגלית והסקוטית וכמעט ללא קבצי גרפיקה (תמונות, סמלים, תלבושות). הגרסה המורחבת, Strawberry demo, שוקלת כ-1GB! ניתן להוריד אותה ב-3 דרכים: דרך תוכנת Steam (הדרך המומלצת והמהירה ביותר להורדה), דרך קובץ טורנט ודרך הורדה רגילה ישירה. גרסה זו כוללת שפות רבות (אנגלית, הולנדית, צרפתית, ספרדית ועוד) ואת 12 הליגות הבאות: אנגליה, סקוטלנד, צרפת, ספרד, פורטוגל, איטליה, נוברגיה, דנמרק, שבדיה, ברזיל, ארגנטינה ואינדונזיה. הדמו הגדול כולל גם קבצי גרפיקה כמו תמונות, סמלים ותלבושות. כל הקישורים להורדה http://www.fmisrael.com/Article.aspx?id=587

mishaninov92

New member
אני הולך לבכות...

הדמו לא עובד לי. התקנתי. בפעם הראשונה זה הפסיק את ההתקנה באמצע (לקראת הסוף), ולא מצאתי את קיצור הדרך למשחק. אז התקנתי שוב במקום אחר, וזה עשה לי קיצור דרך על שולחן העבודה, סיים את ההתקנה והכל... ואז כשלחצתי על קיצור הדרך, הוא חשב קצת, ואז אמר שהוא נתקל באי נוחות או משהו כזה, בעיה או משהו - ונאלץ להסגר. ככה כל פעם שאני לוחץ. למישהו יש מושג למה?!?!?!?! אני באמת הולך לבכות. אגב: יש לי XP פנטיום 4. אינטל. 3 ג'יגה הרץ מעבד, 25 ג'יגה פנוי על המחשב, 768 RAM. וכרטיס המסך שלי הוא NVIDIA FX 5500. בבקשה בבקשה בבקשה תעזרו לי, או לפחות תגידו לי למה! תודה רבה, עמית.

lior266

New member
גם לי לא עובד אבל

אני חשבתי שזה בגלל שהחומרה של המחשב שלי מיושנת עכשיו יש מנוע תלת מימדי והדרישות יותר גבוהות

מה בדיוק הוא כתב לך?

אתה מתכוון אולי לזה שמופיע לך תקלה והוא שואל אותך אם לשלוח דוח או לא לשלוח? חברה, אם יש בעיה ואתם צריכים עזרה, המינימום זה לכתוב פה בדיוק מה שנכתב לכם...

mongol1

New member
גם לי יש בעיות.

לווא דווקא התקנה והכל שהלכו בקלות . אך לצערי למרות שהדרישות המינימליות היו פחות מהמחשב שלי, המסכים עולים טוב אבל שמגיעים לפני תחילת התצוגה לוקח לו לפחות חצי דקה לעלות את המסך הוא רושם פליז וואיט ואז עולה כרגיל. אין לי כרטיס מסך חזק והוא פחות מהממה שדרשו מהמינימום, אז ביטלתי את הטלווזיה, האם זה בגלל זה? או שזה גם המחשב עצמו? (המחשב פנטיום 4 2.8 והכרטיס 5200 של ג'יפורס)

לפי מה שקראתי

הכרטיס מסך חשוב רק לצפיה במשחק בטלויזיה, כל השאר צריך לעבוד אצלך בדיוק כמו הישן. המחשב בסדר, (כמה זכרון?) אבל הכרטיס מסך שלך, אני חושש, לא עומד בדרישות של 3D. (אני כבר לא מתמחה במחשבים כמו פעם, אבל נראה לי שה5200 שלך לא ברמה של 128MB Nvidia FX 5900 Ultra שזה הדרישה המינימלית.)

mongol1

New member
בקשר למסך

בהחלט הוא לא תומך בטלווזיה, רואים תשחקנים זזים והכל כמובן בLOW, אבל ביטלתי בכלל את האופציה, אני כנראה ארכוש מחשב בתקופה הקרובה, הפנטיום 4 2.8 עשה את שלו כבר. מה שכן, יש לי ג'יגה זיכרון וחשבתי שבלי כל האופציה החדשה הוא יזרום רגיל הוא זורם רגיל אבל ברגע שהוא מנסה לעבור בפעם הראשונה בכל משחק מהרצת הזמן ל2D הוא טוען משהו כמו חצי דקה ואז הוא רץ רגיל וככה זה בכל משחק ומשחק זה בהחלט לא מבשר טובות יש לי עוד כרטיס שאני לא משתמש בו כי המחשב לא תמיד עומס בעומס של 6600 אני אנסה לראות אם זה אותו דבר. מה שבטוח זה שאני אקנה מחשב בקרוב בלי קשר כמו שציינתי.

לא התכוונתי בכלל להתקין את הדמו

אני שונא דמואים. אבל ראיתי תגובות כאלה אז חשבתי לצאת לשטח ולבדוק בעצמי.... התקנתי את הגירסה הקטנה של ה170 מגה, עשיתי ליגה אנגלית, לקחתי את צלסי. התרשמות הראשונית: זה נראה סבבה לגמרי, לא שינו את התפריט כמו אז, ככה שאני רגיל, חיתתתי קצת בשחקנים שונים והכול נראה סבבה. עם זאת, הרגשתי שהוא קצת יותר איטי, ויש לי את כל הדרישות שצריך ואפילו פי שתיים. אני מאוד מקווה שזה היה כך בגלל הליגות האנגליות המרובות (לא שמתי לב כל כך, אבל נראה לי המשחק היה עם כל הליגות באנגליה) אהבתי את מסיבת העיתנאים בהתחלה, למרות שזה קצת מיותר כי נראה לי אין לזה השפעה חוץ מזה שאני מבסוט.
בקשר ל3D, בהתחלה זה היה נראה כל כך מעפן, אבל אחרי כמה דקות התרגלתי, ראיתי את האפשרויות שלי, עשיתי על מהירות גובהה והגעתי למסקנה שזה נחמד מאוד.
עדיין, אני לא חושב שאת רוב המשחקים אני אראה כך. אני מאוד אוהב את ה2D הישן והטוב. לא לשכוח גם שזה רק ההתחלה, עוד כמה שנים בטח ה3D ההנוכחי יראה לנו כל כך מעפן וישן כי יפתחו את זה עוד יותר, ושלא נדבר על הבאגים שבטח ניתקל בהם... בגדול, הכול נראה טוב, חוץ מהקטע החשוב מאוד של המהירות שקצת מדאיג, אבל אני מעדיף לא להסיק מסקנות ונראה במשחק המלא עם כל התוספות ועם 4 הליגות שאני משחק בד"כ (איטלקית ואנגלית ראשונות, ושתי הספרדיות הראשונות) איך זה עובד. ובימים הקרובים אני מתכוון להוסיף לי זכרון למחשב.

LiorShap

New member
רשמית צריך להשמיד תמחשב שלי

cannot run game:failed to set up graphic system :/

אפשר לארגן הוצאה להורג קבוצתית.....

אני מכיר את ההרגשה, הרבה שנים היה לי מחשב איטי וסבלתי איתו הרבה.... יהיה בסדר. :)

mongol1

New member
לא האמנתי שיגיע יום שמשחק כזה יעבוד איטי

במחשב, בעצם לא איטי, רק שהוא מגיע לוייראנט מסך הראשון וכל עצירה אחריה כבר רגילה אבל זה מספיק מכדי לקנות חדש.

למה "משחק כזה"?

אמרת את זה כאילו המשחק לא אמור לעבוד לאט, זה משחק מאוד עמוס והוא צורך הרבה משאבים, אומנם אין שם גרפיקה מיוחדת אבל זכרון אין ספק שהוא צריך, והרבה.

mongol1

New member
זה הקטע

המנג'ר תמיד צרך והרבה זכרון שג'יגה זיכרון היה עובד טוב. היום בשביל לשחק מנג'ר אני צריך לשדרג גם את הכרטיס מסך ואני בטוח שהתלת מימד השתפר וילוטש עוד בהמשך לגבהים רבים יותר.

Raz Amir

New member
הייתי אומר שקצת הגזימו...

הדמו עובד על 400,000 KB בפרוסס... שזה טוב ויפה למי שיש מחשב עם 2 ג'יגה זיכרון לפחות. לי אין את הבעייה הזו ולי המשחק רץ אבל יש לא מעט מחשבים שהמשחק יהרוס להם את המחשב ויהרוג להם את הזיכרון. לא אוהב בכלל את הכבדות שלו, אבל כנראה שזה מה יש.

HBK32

New member
זה אותו משחק.

תגידו זה רק אני הוא שחוץ מהתלת מימד ומסיבת העיתונאים אין שם הבדל בין המשחקים?

למעלה