הזמנה לדיון בבג"ץ

hunky@dory

New member
../images/Emo41.gif הזמנה לדיון בבג"ץ ../images/Emo41.gif

אתי שלום- ראשית אני רוצה לברך אותך על הצטרפותך לתפוז
נראה שתפוז הופך יותר ויותר להיות פורטל עם מודעות חברתית אני כמובן רוצה לחזק ולהביע את הערכתי למאבק הנכים כיוון שחלקחם לפחות עכשיו ירושלמים אני רוצה להזמינכם לצפות בדיון בבג"ץ- ביום חמישי ב 930 בבוקר העתירה היא של עו"ד דורי ספיבק והאגודה לזכויות האזרח העתירה היא למתן יצוג משפטי לאנשים המועמדים לאשפוז בכפיה. במצב הנוכחי כיום ניתן לאשפז בכפיה כמעט כל אדם - על סמך תלונה של שכן או קרוב משפחה - מבלי שהדברים נבדקים לאשורם החוק קובע שיש לאשפז אדם בכפיה באם הוא מסכן את עצמו או את זולתו סיכון פיזי מיידי- ופועל כל אדם יכול להגיע לאשפוז. הוועדה הפסיכיאטרית שאמורה להאריך את האשפוזים כותבת לגבי אדם מסויים "סובל מסכיזופרניה פרנואידית ועלול לסכן את עצמו או את זולתו סיכון פיזי מיידי" - כך סתם, בצורה לאקונית, ללא כל נימוקים או האחזות במציאות מתן עורך דין לכל אדם שעומדים להטיל עליו סנקציה של אשפוז בכפיה תאפשר לאנשים להתגונן מפני האשמות דמוניות ולהגן על חירותם מפני אשפוז כפוי בלתי מוצדק בדיוק כמו שלאסיר ישנה את הזכות להתגונן בפני אישומים כך גם לאדם המועמד לסנקציה שהינה חמורה מכלא- יש לו את הזכות להתגונן בפני אשפוז כפוי- להוכיח את חפותו וכן הלאה לפרטים נוספים פנו לפורום כפיה פסיכיאטרית בקישורי הפורום תוכלו לראות את הקישור לאגודה לזכויות האזרח ולעתירה בברכה, ובהערכה עצומה על המאבק הנחוש
ענבל מנהל פורום כפייה פסיכיאטרית

למעלה