החידה השבועית

axnholic

New member
../images/Emo41.gif החידה השבועית ../images/Emo41.gif

אין עדיין תוצאות. אני מקווה לפרסם אותם היום בלילה או מחר. אתם עדיין יכולים להצביע.

axnholic

New member
../images/Emo41.gif הפיתרון של החידה השבועית ../images/Emo41.gif

תזכורת לחידה:לא כולם מכירים אותו. הוא מקום מאוד נעים. יש עוד המון מקומות המבוססים על אותו רעיון כמוהו, אבל הוא יחיד במינו. טכנית זה לא מקום ממשי. אתם מכירים אותו מהיומיום. כדי להכיר אותו כל שעליכם לדעת זה את המספר אלף ארבעים ושלוש. ענו: Omega Dark,angel in blue,Riot Boy 66.6% תשובות נכונות. סה"כ תשובות: 3. ענו נכונה: angel in blue,Riot Boy [angel in blue ענתה ראשונה] [לזכותו של Omega Dark ניתן להגיד כי הוא היחיד שענה על החידה לפני הרמז הגדול] התשובה היא כמובן: פורום ספין סיטי תשובה מפורטת: לא כולם מכירים אותו- לצערנו... הוא מקום מאוד נעים- אין פירוט. יש עוד המון מקומות המבוססים על אותו רעיון כמוהו, אבל הוא יחיד במינו- יש המון פורומים תפוזיים, אבל פורום ספין סיטי הוא יחיד במינו. טכנית זה לא מקום ממשי- הפורום הוא מקום וירטואלי. אתם מכירים אותו מהיומיום- אתם לא נכנסים לכאן כל יום? כדי להכיר אותו כל שעליכם לדעת זה את המספר אלף ארבעים ושלוש- מספר הפורום הוא 1043. החידה הבאה תפורסם במהלך היום.

axnholic

New member
../images/Emo41.gif החידה השבועית ../images/Emo41.gif

תזכורת לחוקים: כל שבוע אני אפרסם כאן חידה שקשורה לסידרה. את התשובות (המלאות*) שלכם שלחו לי במסר ואני אפרסם אותם לפני החידה השבועית הבאה. *מלאות- לכל רמז שאני אתן רשמו לי מה הקשר לתשובה שלכם. אם אתם לא יודעים את הקשר בין הרמזים (כולם) לתשובה, אבל יודעים את התשובה, שלחו לי בכל זאת. החידה: כל יום אני אפרסם תמונה אחרת, ואתם תצטרכו לשלוח לי מסר עם התשובה. השאלה יכולה להיות מי זה/של מי זה/ של מה זה?. ראו תמונה יומית>> של מי הסיכה? החידות יפורסמו עד יום שישי ואיתם התוצאות.

axnholic

New member
../images/Emo41.gif התמונה היומית ../images/Emo41.gif

הנכם יכולים להצביע עדיין לתמונה ה-1. התמונה ה-2 >>> מי לבש את החצאית הזאת?

למעלה