היום תכנית אולפן ראשונה של כוכב נולד

veredmp

New member
../images/Emo41.gif היום תכנית אולפן ראשונה של כוכב נולד ../images/Emo41.gif

היום אחרי החדשות בערוץ 22, תכנית אולפן חיה ראשונה
כל מה שיש לכם לומר על התכנית שרשרו לכאן

pRimaVeriTaVIV

New member
על מירי עצמה

כמובן אין לי מה להגיד, לפחות בשלב הזה... כאילו מה, אני אשפוט את השיפוט שלה?
אבל מה שכן יש לי להגיד - זה רק אני או ששיטת הצילום החדשה הזאת שלהם ממש מעצבנת? שהמצלמה מקיפה את מי ששר, ושמראים את מאחורי הקלעים... זה בעצם היה אחד ההבדלים בין "מבחן הקהל" המטופש לבין התוכנית הרגילה........

pRimaVeriTaVIV

New member
חליתיני ומשיתי - וועלש?

רשמיי
ההשוואה לאייל גולן ודוד ד'אור - טואוווב! ממחיש לגמרי
המוזיקה שיש לפני שהמתמודדים עולים - מעיקה ביותר....
בקשר להערה של מרגול על מירי, ששתיהן לא בנויות לדואטים - האומנם? ב"האור יזרח גם בנפרד" מירי ממלאת את תפקידה בכבוד. למרות שהשיר כן בנוי ככה שעפר יותר מלווה ומירי יותר מובילה
"אתם המרענן הרשמי של הקיץ - כמו החולצה שלי"
שיר תקווה - העיבוד מגניב ביותר, קצת רוקיות לשיר, מעניין ביותר. בהתחלה רון היה דיי אגרסיבי כמו שאמרו, אבל לירון הייתה טובה וסוג של מסתורית במידה. הפזמונים היו מצוינים לדעתי, והשיר מאוד מעניין בתור דואט, סה"כ אהבתי ביותר
(למרות שהיו פגמים)

oranitoosh

New member
איי איי.. הם פשוט חירבו את השיר..

זה רק אני או שרון הזה בנבחרת רק כי הוא נכה!? לא אוהבת לא אותו ולא אותה.. לפי דעתי הם ממש רצחו את השיר.. לא אהבתי בכלל..

pRimaVeriTaVIV

New member
בקשר לדירוג השופטים

אני דווקא לא כל כך אהבתי את הביצוע של דוד ואורטל, למרות שאני אוהב את שניהם לעומת זאת, את הביצוע של נעמה ויוסי כן אהבתי! וגם את נוי ולירון והכי חשוב - אני מת על רותי!

veredmp

New member
המרענן הרשמי של הקיץ, כמו החולצה שלי ../images/Emo6.gif

לא יכולה להגיד שהסכמתי עם כל מה שמירי חשבה, אבל די עם הרוב. אני לא אהבתי את הביצוע של "שיר תקווה". מהאמצע ועד הסוף זה היה נחמד, אבל כל ההתחלה לא היתה קשורה לכלום. כמו שרוב השופטים אמרו, זה היה לחוץ, הוא סתם נבח את השיר, ולא נראה שהוא מבין מה הוא שר. אני הכי אהבתי את הדואט של קלרה וחגית. בכלל, חגית היא הפייבוריטית שלי כרגע. אחריה דוד.

לא אהבתי בכלל את הביצוע לשיר תקווה

את העיבוד.. אני בכלל לא נופלת מרון. אני אישית חושבת שהוא שם משום שהוא איזה שהוא גימיק ותו לא (היתה לקויות שמיעה, היתה לקויות ראייה עכשיו נביא נכה על כיסא גלגלים) אני חושבת שהעיבוד הרוקיסטי לא מתאים לשיר. על מירי בכללי: גם אם היא לא מדברת, אפשר לראות ישר על פי המבטים אם היא אוהבת או לא.

למעלה