הילי עונה לנו על שאלות

../images/Emo41.gifהילי עונה לנו על שאלות../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif../images/Emo41.gif

אז ככה, נילי המתוקה
שהיא משתתפת עם אגם בשלגיה, תענה לנו היום על איזה שאלות שבא לכם רק לשאול אותה!!! על החזרות עם אגם, ההופעות, ההרגשה וכל מה שבא לכם... אז היום בשעה 19:00 היא תענה על השאלות... אתם מוזמנים לשרשר כבר עכשיו
*נילי סלחה על החפירה במסן
* (הדר אם את יכולה תנעצי
) יאלה לשרשר...

oorlyy1

New member
יש לי כמה שאלות../images/Emo9.gif../images/Emo189.gif

השאלות
1) איך זה לעבוד עם אגם? 2)יצאה לך ליראות את אגם לא תמיד חייכנית ונחמדה? 3)איך היה ליראות את אגם בחזרה הראשונה? 4)את מדברת עם אגם ליפעמים בהפסקות או משהו? 5)הייתה לאגם פעם פשלה על הבמה ששמת לב אליה? 6)בהפסקות אגם איתכם (עם הגמדים)? 7)יש איזה משהו מצחיק במיוחד שקראה עם אגם בחזרות או בהפסקות או משהו כזה?
חחח איזה שאלות
מחכה לתשובות
ותודה

עונה ../images/Emo13.gif

1. אגם היא בנאדם מקסים, והיה נורא מרגש לעבוד איתה. ולא נשכח את העובדה שהיא מפורסמת לא קטנה, וזה מאוד הוסיף לכל החוויה העצומה והחיובית הזאת. 2. אגם לא בובה, ומן הסתם היא לא תמיד מחייכת. רוב הזמן שאני רואה אותה זה על הבמה ושם היא מחייכת, אז התשובה היא- לא. 3. החזרה הראשונה, פיו איזו חוויה. לפני החזרה אני וחברה שלי היינו בלחץ, כי בכל זאת, זאת אגם. וכשראינו אותה, כזאת יפה מקרוב, והחיוך המקסים שלה, נרגענו... 4. בהפסקות אני מתלבשת למערכה השניה, כי יש לי תלבושות אחרות, אז לא ממש יוצא... 5. ממש לא! אגם משחקת מעולה, ולא היו לה פדיחות... בכל אופן, אני לא שמתי לב. 6. שוב, בהפסקות אנחנו מתלבשים (הגמדים) אז לא יוצא לה להיות איתנו. 7. אממ... בחזרה הראשונה יש שיר של הנסיך והוא שר על אותה נערה יפה וגבוהה... אז אגם אמרה "עאלק גבוהה". היא ממש חמודה, וצחקה הרבה... וגם הנסיך סיפר הרבה בדיחות... היה כיף בטירוף.

נילושש../images/Emo13.gif

1) עם מי מהגמדים את נמצאת הכי הרבה בהפסקות?
\ 2) יוצא לכם לדבר עם אגם? 3) יצא לך פעם לדבר רק את עם אגם?
4) איך בהסעות? אתם אוספים את אגם כאילו? 5) איך האווירה מאחורי הקלעים? 6) ממתי את אצל שרית אביצור? (סתם משהו שמעניין אותי) 7) שילמו לך כבר
(עוד משהו שמעניין אותי אבל יש לזה סיבה) 8) את זוכרת לעדכן אותי בהופעות נכון?
9) ספרי לי עוד דברים מהחזרות עם אגם (סיפרתי לי רק אחד
) 10) ללמה לקח לה הרבה זמן למוד אתהתנועות?
11) התרגשת ביום שאמרו לכם שיהיו לכם חזרות עם אגם? 12) את רואה את אגם לפעמים עצבנית?
זהוו..
אם יהיה לי עוד שאלות אני ישאל
בהצלחה

עונה ../images/Emo13.gif

1. אנחנו מתלבשות למערכה השנייה, ולכולנו יש חדר הלבשה משותף, אז כולנו ביחד... מעודדות ומפרגנות. 2. אחרי הופעה היא נותנת טיפים, מתקנת, וזה מאוד נחמד... כי אני לדוגמא ועוד כמה בנות רוצות להיות בתחום הבמה כשנהיה יותר גדולותף וההכוונה שלה לגבי זה מאוד עוזרת. 3. יש לנו סצנה בארבע עיניים על הבמה
. אחרי ההופעה, לפעמים היא נותנת טיפ קטן להלאה, ואני לא בהכרח נמצאת עם שאר הבנות. 4. לפעמים אוספים את אגם, ולפעמים לא. נוסעים איתנו גם השחקנים, ברוב ההופעות שלי אגם לא נסעה איתנו. 5. האווירה מאוד מפרגנת וחמה. רובנו בנות, מגילאי 11 עד 13, אז יש לנו על מה לדבר. חוץ מזה, אנחנו עושות תסרוקות אחת לשניה ומאפרות אחת את השניה, ונורא כיף
6. השנה זאת השנה השלישית שלי. 7. לא עוד לא XD. אני צריכה לקבל בקרוב. 8. יש הרבה תאריכים, אז כשאני אופיע, אני אגיד לך מתי. 9. פעם אחת לחזרה, הביאו לנו אוכל סיני והיה מאוד טעים XD זה היה לפני חצי שנה, אני כבר בקושי זוכרת. 10. לא לקח לה הרבה זמן ללמוד את התנועות! פשוט היא למדה אותן כבר בחזרה, מזאת שלימדה אותנו את התנועות. 11. מאוד. היו לי פרפרים בבטן, וכל הזמן לפני החזרה התאמנתי על הטקסט ועל הריקודים, אבל כשהיא הגיעה, וחייכה לנו את החיוך המקסים שלה, זה הרגיע את כל הבנות שהיו לחוצות. 12. שאלה שכזאת כבר נשאלה. שוב- לא, אני לא רואה. זהו
אם יש לכן עוד שאלות, תשאלו.

hadas m

New member
ח"ח לשתיכן../images/Emo47.gif../images/Emo204.gif

אני חושבת שהבנות פה מיצו את השאלות, אין לי שאלות נוספות, תודה
.

hadas m

New member
לדסיל'ה יש שאלה:)../images/Emo204.gif

מה טיב היחסים בין הנסיך נראלי קוראים לו אורן.. לבין אגם..?:)..

עונה ../images/Emo13.gif

קודם כל, יש שני יחסים- דורון אורן וגיל ורנר. אני לא ממש רואה אותם בהופעות, רק על הבמה, ושם בהחלט יש ביניהם כימיה, אבל בחזרות אני זוכרת שהנסיך סיפר מן חוויות מההופעות ואגם צחקה וזה נראה כאילו הם ידידים מאוד טובים.

../images/Emo214.gifנילי, תודה רבה לך!!!../images/Emo24.gif

כל הכבוד לך על ההיענות וההשתתפות!
*השרשור בקרוב יעלה לטאגליינס, אז אם יש לכם שאלות נוספות...
* ואני ממש ממש שמחתי לקרוא על כך שאגם תמיד נותנת טיפים ומהווה לכם השראה

אחד מהם מזה מצחיק:p../images/Emo110.gif

אחד מהנסיכים:p הגבוה הרזה.. אני זוכרת בסוף ההופעה כשהיינו עם אגם ועם הגמדים [אינלי מושג אם גם אתת
?] הוא בא וסיפר משו וכולם צחקו:p

למעלה