העוגה הראשונה שלי...

פלדית

New member
העוגה הראשונה שלי

הכנתי אותה ליום הולדת לאבא שלי שהוא מזל תאומים והשנה זה יצא בשבועות, וזה מסביר את הבחירה.

זאת הראשונה שלי לבד...

נא לא להגדיל את התמונה - רואים את כל הפדיחות (עכשיו בטח כולם יגדילו...

וזאת האחרונה שלי לבד (באמצע יש

עוד 3-4 עוגות, כך שאני בהחלט במתחילים). את זאת אפשר להגדיל (בטח את זאת אף אחד לא יגדיל...)

הראשונה שלי

העוגה ליום הולדת 40 של ניר. שאוהב מאוד לצלול. לא ידעתי לפסל - לא חשבתי על זה אז, לכן הכל בדו-מימד. והאתגר היה לצפות עוגת קוגלהוף, גם אז לא חשבתי שזו תהיה הבעיה. למעלה יש 40 פרחים כמניין שנות... מיכל

zipke

New member
כל הפדיחות - אבל כ...ו...ל...ם...:-

ויחד עם זה העוגה - מקסימה ביופיה. הצבעים והפרחים - מ ק ס י ם

Netel

New member
אז אצלי הגבול לא כזה ברור

מאז שהילדים היו קטנים עיצבתי להם את העוגות. עוגה בצורת גלידה,סופרמן,תיבת נח,ברבי ועוד השתמשתי בקרמים,ג'לי,סוכריות ובובות מוכנות. במאי גילית את בצק הסוכר,והתחלתי לשחק בו-ממש כמו בפלסטלינה. העוגה הראשונה שלי הוכנה לבת של חברה שרצתה את סאקורה. בררתי איך להעתיק את הציור לעוגה,קניתי צבעי מאכל,למדתי איך להכין רויאל אייסינג ונגשתי למלאכה. הציור לא עבר בשום דרך ואז מתוך ייאוש ישבתי וציירתי את קווי המיתאר עם רויאל שחור ומכחול אפס. זה היה קשה-אי אפשר למחוק ואני הייתי צריכה לצייר הכל מא ועד ת. אז הנה היא העוגה הראשונה שלי האחרונה עדיין במצלמה(פילים יו נוא) אבל אשוויץ בקודמתה מראש השנה(הכי מוצלחת שלי עד כה)

Nיכל

New member
והנה הראשונה שלי, פשוט קניתי בצק

קראתי כתבות של לידיה- YNET ושאלתי כמה שאלות ויצאתי לדרך לבד לבד

והאחרונה...

שהיא גם השניה... לצערי לא יצא לי מאז להתעסק עם זה. מקווה שיתפנה לי זמן בקרוב לקורס - מאוד בא לי.

lutti

New member
איזה יופי של עוגה - רעיון מקסים

מתאימה בול ליומולדת של הבן שלי שמשוגע על כובעים וכדורגל. אפשר הסברים איך נבנה הכובע?

t a l talim

New member
הכובע הוא עוגת כיפה אשר

צופתה בבצק כחול. למצחיה רודד עלה בצק כחול, נחתך בסכין ןהונח ליד. בכדי לקבל אפקט של תפר סביב הכובע, עוברים ליד הקצה עם גלגלת משוננת. בהצלחה!

למעלה