התפקדות התפקדות

Pure M

New member
../images/Emo41.gifהתפקדות התפקדות../images/Emo41.gif

(זרמו איתי, זה ניסיון להחייאת הפורום)
שם:
עיסוק בחיים:
מה השבט מסמל מבחינתך?:
מי מבחינתך הוא ה*רע האולטימטיבי* שהיה בסידרה בכל העונות?:
מי הדמות שהכי אהבת במהלך העונות שחלפו?:
האם בכלל הסידרה עוד מעניינת אותך כיום, או שזו נוסטלגיה נטו?:
תודה על שיתוף הפעולה

Pure M

New member
האא באסה, יצא מטופש להחריד עם ה../images/Emo41.gif בסגירת

שאלות. התעלמו נא מהסגירות הללו. בהנחה שיהיה מישהו שיקרא בשביל להתעלם

slallum

New member
דפי, ראית כבר האביר האפל? :)

שם: עופר גיל: 19 ו-13 חודשים
מיקום: מזכרת בתיה [חור ליד רחובות] עיסוק בחיים: חייל. השבט: אחלה סדרה. הרע האולטימטיבי: הנבחרים (השומר אם להיות ספציפי) הדמות הכי אהובה: אלי :) הסדרה תעניין אותי אם תהיה עונה שישית ;]

dans girl

New member
../images/Emo185.gifאכן../images/Emo13.gif אני ואנה הלכנו ביום שהתקשרתי אליך. היה מעולה../images/Emo99.gif. הית' לדג'ר מושלם../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif.

jack 1

New member
הג'וקר שולט!

(זרמו איתי, זה ניסיון להחייאת הפורום):נו טוב נזרום שם:שלומי גיל:גדול איזור מגורים:אילת עיסוק בחיים:חייל לעוד חודשיים בלבד מה השבט מסמל מבחינתך?:תקופה יפה אך עתיקה מי מבחינתך הוא ה*רע האולטימטיבי* שהיה בסידרה בכל העונות?:זוט דה מי הדמות שהכי אהבת במהלך העונות שחלפו?:ג'ק,אלי,טאיסאן,בריי וכו וכו(הייתי צריך להסתכל קצת בפורום כדי להזכר מי הדמויות בכלל
) האם בכלל הסידרה עוד מעניינת אותך כיום, או שזו נוסטלגיה נטו?:נוסטלגיה נטו תודה על שיתוף הפעולה:על לא דבר

מיכמיך3

New member
פייי... כמה כובים, חשבתי אני חולמת.. חחח

שם: מיכל. גיל: 17 ו-3 חודשים. איזור מגורים: פ"ת. עיסוק בחיים: תלמידה בכיתה י"ב. מה השבט מסמל מבחינתך?: סדרת ילדות שגדלתי איתה ובכיף הייתי רואה את כל העונות שוב. מי מבחינתך הוא ה*רע האולטימטיבי* שהיה בסידרה בכל העונות?: זוט. מי הדמות שהכי אהבת במהלך העונות שחלפו?: ג'ק, חנון חמוד כזה. האם בכלל הסידרה עוד מעניינת אותך כיום, או שזו נוסטלגיה נטו?: מאוד מעניינת, הייתי רואה את כל העונות שוב בכיף, בשמחה ובששון
אבל מצד שני זה גם די נוסטלגי מבחינתי, כבר כמה וכמה שנים אני רואה את זה.

למען החייאת הפורום:

שם: לינוי גיל: 16 ו 8 חודשים. איזור מגורים: ת"א עיסוק בחיים: תלמידת תיכון (י"א) מה השבט מסמל מבחינתך?: אם אני אצטרך לפרט זה בחיים לא יגמר, אבל במשפט אחד: דוגמא לחיים, לולא השבט לא הייתי היום מי שאני ואני מודה להם על כך, הם היסודות של חיי. מי מבחינתך הוא ה*רע האולטימטיבי* שהיה בסידרה בכל העונות?: תלוי איך מגדירים רע כי בזכות החולדות כמעט רוב הרעים נהיו טובים, כי הם נתנו להם הזדמנות שנייה ועזרו להם להשתנות, אבל כמובן שזוט הוא ה"רע" האולטימטיבי, הרי אותו הם לא הצליחו לשנות והוא הטביע את חותמו כשהוא מת בתור הכי רע, ושרוחו תישאר לנצח. מי הדמות שהכי אהבת במהלך העונות שחלפו?: אבוני שליטה!!! האם בכלל הסידרה עוד מעניינת אותך כיום, או שזו נוסטלגיה נטו?: אני ממשיכה לראות השבט אונליין באינטרנט וממשיכה לחפש מקום להוריד את כל העונות (אם מישהו מכיר שישלח לי בבקשה מסר), וכמובן אחרי הצבא כשאני אעשה את הטיול שלי בניו- זילנד (וכנראה גם אגור שם אני מקווה) זה אני אקנה שם את הDVD של כל העונות.

האביר האפל סתם חראXD

שם:avivoni
) איזור מגורים:קרית אתא עיסוק בחיים:תלמיד כיתה ז'?XD מה השבט מסמל מבחינתך?:הסדרה הכי יפה שראיתי כל ה345894 גלגולים האחרונים שלי! מי מבחינתך הוא ה*רע האולטימטיבי* שהיה בסידרה בכל העונות?:אבוני
כולם אומרים זוט...איפה הוא היה כל העונות?!כולה עונה 1 ועונה 5 מי הדמות שהכי אהבת במהלך העונות שחלפו?:אאאאאאאאאאבבבבבבבוווווווננננננניייייייייייייייי ששששששווווווולללללטטטטטטטטתתתתתתתתתתתתתתתתתת
האם בכלל הסידרה עוד מעניינת אותך כיום, או שזו נוסטלגיה נטו?:את האמת מעניין ואני רוצה שישדרו שוב, אבל בעיקרון אני לא רואה סירטונים ביוטיוב או בוויהו

YaEloNeT

New member
הג'וקר ../images/Emo99.gif. ../images/Emo204.gif../images/Emo23.gif

שם: יעל. גיל: 18. איזור מגורים: פ"ת. עיסוק בחיים: מובטלת
. מה השבט מסמל מבחינתך?: את הפורום המדהים הזה. |קיטצ'| מי מבחינתך הוא ה*רע האולטימטיבי* שהיה בסידרה בכל העונות?: זוט. היחיד שהצליח להשאיר את חותמו למשך נצח בערך. מי הדמות שהכי אהבת במהלך העונות שחלפו?: לא זוכרת כבר XD. האם בכלל הסידרה עוד מעניינת אותך כיום, או שזו נוסטלגיה נטו?: נוסטלגיה ברמות.

קרניjack

New member
פהפה

שם:קרן גיל:20 איזור מגורים:מרכז עיסוק בחיים: מסריח ומאוס מה השבט מסמל מבחינתך?: נוסטלגיה צבעונית מי מבחינתך הוא ה*רע האולטימטיבי* שהיה בסידרה בכל העונות?: זוט מי הדמות שהכי אהבת במהלך העונות שחלפו?: ג'ק, ועל כך הכינויי. האם בכלל הסידרה עוד מעניינת אותך כיום, או שזו נוסטלגיה נטו?: כרגע נוסטגליה נטו, אם היה המשך זה היה שונה.

dans girl

New member
../images/Emo185.gifפה ../images/Emo13.gif שם:דפי. גיל:20 איזור מגורים:נסציונה. עיסוק בחיים:צה"ל מה השבט מסמל מבחינתך?: העוגן שלי בתקופה מאוד לא טובה. וסדרה שהביאה אותי לעולם שבלעדיו החיים שלי היו שונים לגמרי. מי מבחינתך הוא ה*רע האולטימטיבי* שהיה בסידרה בכל העונות?: ג'אבה../images/Emo46.gif. מי הדמות שהכי אהבת במהלך העונות שחלפו?: אמבר../images/Emo99.gif. בדיוק חשבתי על זה לפני יומיים../images/Emo9.gif. האם בכלל הסידרה עוד מעניינת אותך כיום, או שזו נוסטלגיה נטו?: די שניהם ../images/Emo13.gif

shaysx92

New member
חדשדש פה

שם: שי גיל: 16 איזור מגורים: עומר עיסוק בחיים:סטודנט חופשי מה השבט מסמל מבחינתך?: מבחינתי, השבט מסמל את כוחו של הנוער. מי מבחינתך הוא ה*רע האולטימטיבי* שהיה בסידרה בכל העונות?: כל הרעיון שאין רע אולטימטיבי, רק השקפות עולם שונות.... מי הדמות שהכי אהבת במהלך העונות שחלפו?: אבוני שליטה! האם בכלל הסידרה עוד מעניינת אותך כיום, או שזו נוסטלגיה נטו?: בוודאי שזה מעניין אותי, יש להם שירים פיצוץ, וזה גם מקור השראה.

Pure M

New member
ברוך הבא! ../images/Emo13.gif

אתה מוזמן להשתתף כאן באופן קבוע, אנחנו מנסים להחזיר את הפורום לפעילות.

TziMHoNoa

New member
גם אני פה!

שם: נועה גיל: 18 איזור מגורים: במקור מראשון כרגע עכו עיסוק בחיים: שנת שירות, קומונרית בקן שלומי של השומר הצעיר מה השבט מסמל מבחינתך?: וואו שאלה טובה. בעיקרון- סוג של תמימות... סדרה ממש איכותית [לרוב] ולא זולה ושאר התפלצפויות... מי מבחינתך הוא ה*רע האולטימטיבי* שהיה בסידרה בכל העונות?: השומר, כי המהות של החיים שלו הייתה רוע, הוא האמין בזה כאילו מי הדמות שהכי אהבת במהלך העונות שחלפו?: אמבר ... או אבוני אבל באמבר יש קסם האם בכלל הסידרה עוד מעניינת אותך כיום, או שזו נוסטלגיה נטו?: אם היו משדרים אותה הייתי ממש משתדלת לראות.

אוגם

New member
בדיליי ענק...(=

שם: רוני גיל: 13 איזור מגורים:מרכז עיסוק בחיים: משתעממת מה השבט מסמל מבחינתך?: סדרה מדהימה! מי מבחינתך הוא ה*רע האולטימטיבי* שהיה בסידרה בכל העונות?: זוט..? ככה קוראים לו?...? מי הדמות שהכי אהבת במהלך העונות שחלפו?: אבוני, טרודי, מאוס... האם בכלל הסידרה עוד מעניינת אותך כיום, או שזו נוסטלגיה נטו?: בטח שמעניינת!(= יומטוב!

למעלה