התפקדות פתיחה מחודשת לפורום

• פותח הנושא Jen74
  • פורסם בתאריך

Jen74

New member
../images/Emo41.gifהתפקדות פתיחה מחודשת לפורום

אם כבר עברתי כאן אז לקחתי על עצמי את שרשור ההתפקדות. גולשים חדשים וכאלו שחוזרים, סמויים וגלויים - בואו לספר לנו מי אתם ומה עושה לכם את זה ב"פיג'מות"
ספרו, ספרו:
שם או למה בחרתם בכינוי שלכם
גיל / תאריך לידה
אזור בארץ (לא חייבים שם היישוב, כיוון כללי במפה)
כמה זמן אתם מכורים לפיג'מות כל דבר אחר שבא לכם לספר לפורום

מתפקד ../images/Emo11.gif

שם או למה בחרתם בכינוי שלכם- שם יובל. כינוי- כן, יש לי את הכינוי הדבילי בהיסטוריה. לא נורא
כשנרשמתי לתפוז ב2007 חשבתי שאני נרשם רק לקומונת הישרדות, והעונה האהובה עליי ביותר הייתה השישית. משום מה הרגשתי צורך להכריז על כך כבר בכינוי. מאז זה תפס. ולמי יש כוח להחליף. גיל / תאריך לידה- מתקרב ל17 בצעדי ענק
אזור בארץ (לא חייבים שם היישוב, כיוון כללי במפה)- שפלה. כמה זמן אתם מכורים לפיג'מות- מהעונה הראשונה
גאה להכריז שהייתי שם לצפות בפרק הבכורה. אין צורך להגיד שהתאהבתי מיד, כן? ובנימה שאולי תישמע קצת מוגזמת- הסדרה הזאת השפיעה המון על החיים שלי. למה? אני חושב שאת חוש ההומור שלי פיתחתי לגמרי מתוך הסדרה הזאת. הבנתי את זה רק בשנה האחרונה. אחד הדברים הכי חשובים בחיים שלי זה ההומור, ופתאום כשאני מסתכל על עונות ראשונות אני נפעם לראות כמה זה ההומור שלי עד היום עם המשפחה והחברים. לנצח זאת תהיה הסדרה האהובה עליי.

Jen74

New member
בעניין ההומור ../images/Emo9.gif

אני באופן אישי נדבקתי קשות בכל מיני דברים מהסדרה: "למה?" ו"ני ני ני ני ני ני ני...." בסגנון גרי "מה?" בסגנון מר לטין "פצפצים" של עודד "יש פה רוח, טירוף!" של פרדי "זה נג'י מהאגדה לתרבות הדיור"
ועוד ועוד ועוד... וגם הילדות שלי מדברות לפעמים בכל מיני משפטים מכל העונות. אתה לא לבד

חחח זה לא העניין

אני לא מדבר על משפטים מוכרים, אני לא מצטט את הסדרה סתם ככה בחיים האישיים לעיתים קרובות. התכוונתי לסגנון ההומור, הבדיחות הכאילו-מפגרות-אבל-בעצם-הן-גאוניות, זה כל כך אני.

B R A Y E R

New member
מנהל
../images/Emo88.gif

שם או למה בחרתם בכינוי שלכם - ברייר
גיל / תאריך לידה - בן 19
אזור בארץ (לא חייבים שם היישוב, כיוון כללי במפה) - חיפה! כמה זמן אתם מכורים לפיג'מות - מהפרק הראשון... אני חושב שזה שודר כשהייתי בכיתה ו'

enigma14

New member
מתפקדת!

שם או למה בחרתם בכינוי שלכם:רז גיל / תאריך לידה:17 וחודשיים
אזור בארץ (לא חייבים שם היישוב, כיוון כללי במפה)דרום כמה זמן אתם מכורים לפיג'מות:מאז שהסדרה התחילה ודבר מצחיק זה שהסדרה רק התחילה שהייתי בת 9,בערך בפרק השני (עם הבית אבות) לא הבנתי מה נג'י עושה שם ולאיפה קובי נעלם XD

הרגע נכנסתי לפורום כאן לראשונה...

נראה לי אני אשאר קצת
שם או למה בחרתם בכינוי שלכם: עמית
גיל / תאריך לידה: 16
אזור בארץ (לא חייבים שם היישוב, כיוון כללי במפה): המרכז
כמה זמן אתם מכורים לפיג'מות: מהעונה הראשונה אני חושב

B R A Y E R

New member
מנהל
ברוך הבא!!! ../images/Emo24.gif

ואתה יותר ממוזמן להשאר.. וליותר מקצת

kuliv

New member
מתפקד! ../images/Emo66.gif

שם: זיו, ולגבי הכינוי המזעזע (לגמרי מתחרה ביובל) - כשהייתי בכתה ג', נורא אהבתי את התכנית "טלפנולי" ששודרה בפוקס קידס (בימים שעוד לא קראו לו "ג'טיקס" וממש לפני הימים שקראו לו "דיסני"). אחת האופנות ב"טלפנולי" הייתה ליצור הלחמים ולהפוך את זה לביטויים בסלנג: שלו ("שלום+הלו" כשעונים לטלפון), סבחלה ("סבבה+אחלה", למתקשים) ו"שלאות" כשמסיימים שיחה בטלפון (את זה אני כבר משאיר לכם...). בתכנית הייתה דמות בשם פרס, ג'ינג'י משוגע בדיבובו של ארז בן-הרוש, והוא נורא אהב להגיד "קוליב" כשהוא מתלהב ממשהו. נורא אהבתי את זה, אז הפכתי את זה לכינוי בכתה ד'. רק ש... אה... לא אייתתי הכי טוב באותם ימים ו... מאז זה נשאר... גיל: בן 20 (!!!) וכשאני אומר שאני מתפקד, אני מתכוון לזה
גר ב: מגדל העמק!! ממש מעל עמק יזרעאל, עשר דקות מנהלל ו-12 דקות מעפולה. והמכיר יכיר ויוערך על כך. פז"פ (פז"מ פורום/ פז"מ פיג'מות): בדומה לברייר, רואה את הסדרה מהחופש הגדול שמלפני כתה ו'. בן, אתה יליד 91', כמוני? אני זוכר שאת הפרק הראשון ראיתי כשהגעתי באיחור אליו מהקייטנה, ואת ההסבר שבמונולוג הפתיחה לא ראיתי. אז נאלצתי להיכנס לראש של הצ'קלקות והמסך הלבן קצת בעצמי...
אני גם זוכר שכשהעונה השנייה התחילה, הייתי בכתה ז' ובברצלונה. כך שהגעתי לארץ בדיוק ל"חייזרים" ולקח לי זמן להשלים את פרק הפתיחה הכפול עם המלון. עד היום אני נורא אוהב לראות אותו בדיוק בגלל הסיבה המיטופשת הזאת!

B R A Y E R

New member
מנהל
אז כנראה שאני רואה הפיג'מות מכיתה ה'../images/Emo11.gif

כי אני יליד 92
ויוווווו טלפנולי איזה נוסטלגיה
זה לדעתי התוכנית מקור הכי טובה שהייתה לפוקס קידס איי פעם

kuliv

New member
אם כי מקומה של "גור ואוח",

על שתי עונותיה הראשונות - מכובד לא פחות...

barak97

New member
כיף לראות את כולם כאן! ../images/Emo3.gif../images/Emo40.gif

שם או למה בחרתם בכינוי שלכם: ברק. הכינוי יהיה מובן בשורה הבאה גיל / תאריך לידה: 24/05/97 (בן 14) אזור בארץ (לא חייבים שם היישוב, כיוון כללי במפה): מרכז כמה זמן אתם מכורים לפיג'מות: מהעונה הראשונה
שמח לראות שכולם חזרו לפה.. מי ייקח פיקוד וינהל? אם רק הייתי יכול בגילי

Jen74

New member
אז גם אני מתפקדת../images/Emo140.gif

בינתיים אני עדיין הכי קשישה בפורום
ולכן אולי רק אבקר מדי פעם... שם או למה בחרתם בכינוי שלכם: חלק מהשם הפרטי שלי באנגלית ושנת לידה. גיל / תאריך לידה: ילידת שנת 1974 - תעשו את החישוב בעצמכם.
אזור בארץ (לא חייבים שם היישוב, כיוון כללי במפה) שפלה. כמה זמן אתם מכורים לפיג'מות? אני הגעתי לפורום הפיג'מות ממש במקרה. בהתחלה בכלל לא ידעתי מה זה התוכנית הזאת מעבר לזה ששמעתי מהבנות שלי שהן רואות בערוץ הילדים תוכנית קומית חדשה. ניהלתי פורומים אחרים כאן וראיתי שהפורום צריך ניהול והצעתי את עצמי אחרי שראיתי איזה שני פרקים אולי. במהלך הזמן הרבה גולשים ביקשו להצטרף אליי לניהול עד שפסטיגליסט קיבל אישור מהנהלת תפוז וניהלנו ביחד את הפורום. אחרי שהפורום נסגר ופתחו אותו שוב לעונה השישית כבר לא נתנו לי לנהל אותו כי ניהלתי פורום אחר ותקנון תפוז המחודש לא אפשר למנהל אחד לנהל יותר מפורום אחד. בפתיחה המחודשת לקראת עונה 7 כבר ויתרתי מראש על הניהול של הפורום ואני מאחלת לאחד מכם כאן לקבל את הניהול לידיו/ה.

../images/Emo151.gif מתפקדת

שם או למה בחרתם בכינוי שלכם: שילוב בין השיר של אבריל לאבין (complicated) והעניין שכולם אומרים שאני מתוקה (cutie)
גיל / תאריך לידה: "זקנה" בת 26 וחצי
אזור בארץ (לא חייבים שם היישוב, כיוון כללי במפה): עיר המדע = רחובות
כמה זמן אתם מכורים לפיג'מות: מהפרק הראשון, כבר לא זוכרת שנים העניין הוא שאני שמחה שהם חזרו לוד עונה, אף פעם לא יהיה משעמם.

../images/Emo88.gif

שם או למה בחרתם בכינוי שלכם: אורי גיל / תאריך לידה 19 אזור בארץ (לא חייבים שם היישוב, כיוון כללי במפה) ת"א כמה זמן אתם מכורים לפיג'מות יותר מדי קצר וקולע!

למעלה