חדשות

HuGo Hell

New member
../images/Emo41.gif חדשות ../images/Emo41.gif../images/Emo1.gif

אני גאה לפתוח שירשור חדשות על מה שקורה עם הסדרה וכו'. מידי פעם כשיהיה מה לכתוב אני אפתח את השירשור הזה.
המירוץ לאתמול (AKA Tru Calling AKA טרו קולינג) יגיע לעונה שנייה או לא? וול, יש אתרים שאומרים שכן ויש אתרים שאומרים שלא. מה שנשאר זה רק לחכות שזה יהיה באופן רישמי.
אלייזה בסרטי אנג'ל מי שלא יודע, הסדרה של אנג'ל (סדרת בת לבאפי קוטלת הערפדים) לא תגיע לעונה שישית ובמקום יצאו עד שישה סרטים. בהם אלייזה בדיבורים על להופיעה בסרטים... לפחות באחד מהם.
אלייזה בלוק חדש אם לא ידעתם, השיער של אלייזה השתנה. אני אישית שמח כי היא עם אותו שיער בכל פרק של טרו קולינג, וזה מתחיל לעצבן.
תתחדשי אלייזה
בכל אופן, זהו להיום

Charmed Gal

New member
המפ... בקשר ל-6.../images/Emo56.gif|קר|../images/Emo185.gif

ה-6 סרטים של אנג'ל, זאת אומרת. זה בכלל לא בטוח. זה עדיין לא סופי שיש 1. שום דבר עוד לא סגור. כרגע יש דיבורים על סרט ראשון כבר בספטמבר, אבל שוב, שום דבר לא חתום ולא סגור, לא על פרק 1, ובטח שלא על 6. מה שכן, חשבתי על זה... כמה זמן נראה לכם סרט יהיה? שעה וחצי? שעתיים? נגיד שעתיים, אם באמת יהיו 6 סרטים, למרות שקשה לי להאמין, אז זה סך הכל 12 שעות. עם מסכמים את השעות של עונה שלמה, זה איזה 15. אז זה כמעט כמו עוד עונה, וזה סרטים, ארוכים יותר מפרקים רגילים... זה דווקא יכול להיות מגניב ולא רע בכלל. אבל רק בהנחה שהם באמת יצאו לפועל, ובאמת יהיו כל כך הרבה.

HuGo Hell

New member
אני מאמין שהם יצאו. ../images/Emo1.gif

אין סיבה שלא ביחוד עם כל העצומות שיש והאתר SaveAngel. אני חושב שהסרטים יהיו שעה וחצי כמו סרט רגיל.

Thestral

New member
הוא = אבל מזעזע הוא לא../images/Emo108.gif

למרות שהשיער הנורמלי שלה באמת יותר יפה

למעלה