חדשים+שרשור הכרות

הייי אני חדשה......./images/Emo9.gif

קוראים לי מעיין ואני בת 13(עד שבוע 14
). יש לי שאלה.....בני כמה אנשים פה בפורום?

שרשור הכרות:)

בואו נעשה את זה קצר קולע שם: ---- רויטל מקום מגורים: ------ עיר האורות...פתח תיקווה גיל: ----18 עוד 3 חודש מה עושה בחיים: ---מנסה לשרוד ת'תיכון ציפיות ורצונות לעתיד: ---הכל פתוח אבל משהו בתחום התקשורת אייסייקיו:---291588400 מסנג'ר:[email protected] love ya'll

שלום! חדש :)

רן מבאר שבע, נעים מאוד אני במגמת קולנוע, שיהיה בהצלחה לפורום!

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifהלו הלו הלו../images/Emo140.gif

צ'אלום, אנוכי מצטרפת! זהו! סיפחתי את עצמי פנימה. עכשיו נאי יכולה להציג את עצמי, למדתי במגמת טלויזיה וקולנוע ועכשיו, כשסיימתי טירונות (ממש ממש היום!!!) אני הולכת לעסוק בעריכה בצבא באגף המודיעין. מאוד אוהבת קולנוע וכן האלה. המון המון המון בהצלחה עם הפורום
*ד"א, נמש ספרה לי על הפורום אז אצתי רצתי לראות*

פרפר16

New member
../images/Emo2.gif החלום שלי היתגשםםם

טוב כימעט
היי אני דניאל בת כימעט 17 והחלום שלי הוא להיות במאית\תסריטאית\מפיקת סרטים האלילים שלי הם פיטר ג'קסון סטיבן ספילברג וקווינטון טרנטינו אני עובדת על תסריט ראשון ברגע שאני יסיים אני ישים בפורום מזל טוב למנהלת על הפורום

מש1געת

New member
חדשה...

אני חדשה פה... אני נורא אוהבת קולנוע.. וחושבת על זה בעתיד.. למרות שאני קטנה.. אבל אני ממש בעניין... שיהיה בהצלחה לפורום!

shellydeez

New member
עונה!

שם: שלידיז מקום מגורים: הממ עיר האורות השנייה-רחובות. גיל:20 וחודש מה עושה בחיים: חיילת במשרה חלקית ציפיות ורצונות לחיים: לא ידוע אימייל: [email protected] איסיקיו: 63056784

ganooov

New member
היי ../images/Emo13.gif

נחמיה, כמעט 18, אוהב צילום, בימוי ותסריטאות, שוחט סרטים בטירוף, חסר אלילים
.

ברונדבי

New member
אני בפנים ../images/Emo70.gif

שם: איתי מקום מגורים: עירת האורות פתח תקוה גיל: 18 חיים: חייל ציפיות: משהו, תקשורת, קולנוע, יהיה בסדר. אייסיקו:20883356 מסנג'ר: [email protected] כל טוב.

crazy4tc

New member
../images/Emo9.gif

שם: לאה
מקום מגורים: פ"ח גיל: 17 עושה בחיים: תלמידה בי"א
ציפיות לעתיד: לא 'דעת אייסיקיו: 190879863

SaintJohn

New member
ובכן...

שם: נועם מקום מגורים: באר-שבע גיל: 24 עושה בחיים: סטודנט ציפיות ורצונות לעתיד: לפגוש את להקת אירוסמית' ולסיים את התואר. בהכרח בסדר הזה... אייסיקיו: 291800301, אבל הוא סגור רוב הזמן מסנג'ר: אין

nukexxxsf

New member
אלוההה

שם: דיויד מקום מגורים: רמת אפעל או מודעין מה שתבחרו... גיל: 16 כן כן היום אני בן 16 סוף סוף חיים: מגמת קולנוע אייסיקו:161007210 מסנג'ר: [email protected]

pink cigarette

New member
שיט :)

שם: קני. מקום מגורים: התפוח הגדול, נהריה-סיטי. למען האמת, לא. איפשהו ליד, זה חורתחת. גיל: 17 ושבוע. בחיים: מנסה לגמור את י"ב עם מעט הכבוד העצמי שנשאר לי, עורכת שני סרטי גמר לבגרות ומנהלת פורום בתפוז. ציפיות ורצונות לעתיד: אה. עזבו. אייסיקיו: תשאלו את נועם. מסנג'ר: לא בבית ספרנו.

מממממממ

שם: דני מקום מגורים: ירושלים גיל: 16 לפני שבוע וחצי :] מה עושה בחיים: ובכן, לומד. מה עוד כבר אפשר לעשות בגיל 16? ציפיות ורצונות לעתיד: לעסוק בדבר מה הומאני.. מקווה מאוד שבתחום הקולנוע - בעיקר תסריטאות ובימוי אייסייקיו: 145360483, אבל אני לא נמצא שם הרבה מסנג'ר: [email protected]

למעלה