חדשים

• פותח הנושא M KO
  • פורסם בתאריך

deathcaster

New member
מממממממ

לא ראית לאס וגאס ? את בפער אדיר, לאס וגאס , היא המקורית והכי טובה לדעתי, ממליץ לך להשלים

גיאספס

New member
לטעמי לאס וגאס דכאונית מדי

לא כמו הצהוב-זוהר שיש על כל פרק של מיאמי

deathcaster

New member
מממממממ

לאס וגאס מתמקדת יותר בצד הטכני מקצועי של עבודת הזיהוי הפלילי בעוד שמיאמי נותנת גם זווית עשירה לדמויות בסדרה. אני אוהב יותר את לאס וגאס. שוב, אין כמו המקור.

הדמר

New member
בעיני עדיף תכנית

בס"ד שמתמקדת בעבודה ולא בדמויות, ולכן אני אוהבת לאס וגאס

deathcaster

New member
ממממממממממ

אז יש בינינו משהו משותף, אבל אני לא נוהג לכתוב בס"ד
זה אחד הדברים היותר דביליים..... איפה כתוב במקרא שצריך לכתוב בס"ד או בע"ה ? זה לא מאורייתא ולא מדרבנן.....זה סתם קשקוש

Gn434

New member
היה פעם סיפור שרצו לעשות

ב LV רומן בין גריסום לשרה או קת'רין, אבל השחקן שמשחק את גריסום-וויליאם פטרסון התנגד, כי זה מכניס יותר קטע של דמויות.

deathcaster

New member
אתה צודק

הרומן היה אמור להיות בין גריסום לשרה, וכאמור הוא התנגד, ובסטורי ליין חיפו על זה ששרה התחילה להיות אלכוהוליסטית

Niff74

New member
ממש, אבל מ מ ש לא נכון...

דבר ידוע על הסט שגם וויליאם פיטרסן (גריסום) וגם ג'ורג'ה פוקס (שרה) תומכים בקידום מערכת היחסים בין שרה וגריסום בסדרה. עד כדי כך, שבריאיון שפורסם מעט לפני תחילת העונה השישית בארה"ב, צוטט פיטרסן באומרו שהוא מאוד מקווה שלגריסום ייצא לנשק את שרה לפני סיום הסדרה. כשנשאלה שאלה דומה, אמרה פוקס "אני בטוחה שהיא לא תזרוק אותו מהמיטה..." הסיבה העיקרית שעדיין לא הפכו את מערכת היחסים שלהם ל"רשמית" היא הפחד של חלק מכותבי הסדרה לאבד את המתנגדים לכך, אם כי מספרם של אלה הולך ופוחת לאחרונה ורוחות חדשות מנשבות בווגאס (ולא אוסיף...).

Gn434

New member
כן נכון

One of the most heartening pieces of insider gossip this year was hearing that “CSI’s” (CBS, Thursday, 9 pm) William Peterson did not want a romance to develop between his character, Gil Grissom and Jorja Fox’s Sara Sidle. ומצאתי את זה בעוד כמה מקומות. ומישהו פתח אתר אינרנט לרומן שבין שרה לגריסום: http://www.grissomsararomance.com/

זה ישן, מאז קרו דברים.

חוץ מזה, בילי פיטרסן לא רצה שהסדרה תהפוך לטלנובלה, הוא העדיף להישאר בסיפורים ולא להכנס יותר מדי לדרמת דמויות כדי שלא יקרה להם מה שקרה לאי.אר, למשל. אבל אם כבר זה בלתי נמנע להכנס לרקע בין דמויות, ליחסים בין דמויות, אז קשה לי להאמין שהוא באמת יעדיף מישהי אחרת חוץ משרה.

הוד11

New member
שתיהן סדרות מצויינות

אבל גם שונות מאוד ואני אישית מעדיך את לאס וגאס כי גם החקירות יותר מעניינות וגם גריסום לוקח את הורשיו

חדש פה../images/Emo9.gif

CSI סדרה כזו טובה
אני רואה את מיאמי לרוב ולפעמים לאס ווגאס.. זה מה שיש באקסטרא הוט
אהבתי מאוד את התוכנית
מקווה להשתלב פה

Blue Aura

New member
גם אני חדשה!../images/Emo103.gif

שלום,אני הילה. אני רואה CSI מהעונה ה-3 של CSI מיאמי. אני לא ממש מתמצאת בפרקים אבל,העונה היחידה שראיתי שאני הכי מכירה היא העונה ה-3 של CSI מיאמי. מקווה להשתלב מהר!

עדידי15

New member
חדשה../images/Emo9.gif../images/Emo115.gif../images/Emo100.gif

סוף סוף פתחו פורום!! אני רואה בעיקר CSI מיאמי את העונה הנוכחית בהוט,CSI הרגיל(נראה לי זה לאס וגאס[?]) לפעמים רואה וראיתי CSI ניו יורק! העונה הבאה של CSI מיאמי תגיע אלינו?

למעלה