חמשת הפרקים האחרונים לעונה

i c u 2

New member
../images/Emo41.gif חמשת הפרקים האחרונים לעונה ../images/Emo70.gif

מה התחזיות? נדמה לי או שמזל וקצר מתאהבים ? זוטא יצוץ מאיפה שהוא? מה עם צוף? מוטי ינסה להפריד בין שיר לעמית? יולי ואיתי באמת יגדלו יחד ת'ילד? יספרו לעמית ושיר? כמה בלאגנים בסדרה אחת..

השערה שלי

יולי לא תתאפק ותספר לשיר שההריון מעמית והחתונה תבוטל.כמובן סרגוסטי בעצם מת וקובי משתמש בשם שלו כדי להרתיע.זוטא ישתחרר ויבוא לחווה החוב יוסר.מה שלא ברור לי:מה יהיה עם איציק כשעוד רגע משטאווה עולה עליו ג`וליט.איזה פחד!!/tapuzforum/images/Emo3.gif

אוקיי נראה לי שעליתי על הפאונטה של הסדרה

סרגוסטי מת מזמן..קובי משתמש בשמו בשביל הכוח או והנה תסריט שיותר מתאים לעונה.. סבא של מוטי לא מת והוא ממלא את התפקיד של סרגוסטי...זוכרים שקובי נתן לאיציק לדבר עם סרגוסטי וסרגוסטי היה בחושך מאחורי כסא? זה סבא של מוטי!

עונה...

שנים שלא ההיתי כאן... אממ.. נראלי שהספויילריסטים הרסו לנו והם צודקים, חוץ מזה שקצר לא הומו... מזל וקצר ביחד... וזוטא אויייייי זוטא.. אני ממש רוצה שהוא יופיע ויתן הופעה אחרונה שלו לעונה הזאת.. עם הספויילריסטים צודקים אז צוף ימות חח. ו.... אני לא רוצה להרוס לכם.. מוטי כבר עבר הלאה לכן הוא לא ינסה להפריד בינה ולבין מוטי הסיפור של יולי מאוד מסובך ואני מבינה אותה שהיא ממש לא רוצה לעבור הפלה כי כבר עברה את זה בעבר ואמרו לה שהסיכויים ללידה הם קלושים אז מבחינתה זאת היזדמנות או נס שהביאו לה והיא לא תותר על הילד.. אני חושבץ שאיתי יהיה אבא מקסים. או שכמו שעושים בכל סדרה בהוט, התינוק ימות בגלל שהיא עברה תאוןנה או משהוא.. זה תמיד קורה ככה בתוכניות של הוט...

למעלה