טופס התפקדות

דללה

New member
אתם מתבקשים

את השיחות האישיות להעביר למסנג'ר/אייסיקיו/כל תוכנת מסרים מיידית אחרת. אם אתם מתעקשים להמשיך את השיחות האישיות על גבי הפורום- עשו זאת בשרשור ה
. שיחות אישיות שלא קשורות לנושא, ולא ישורשרו לשרשור
ימחקו ללא אזהרת הגולשים. הדבר נובע ממניעים טכניים בלבד. שיחות אישיות מפתחות שרשורים ארוכים אשר מעמיסים על הפורום.

אבל יש בעיה.

יש אנשים או יותר מישהו או מישהי מסויימים שאין להם מסנגר או אייס קיו או יתר נכון הם כל כך נחמדים ובגלל זה הם חסמו אותי... ככה... שתלונות עדיף שתתלונני עליהם ולנו עלינו.

דללה

New member
אתה מתבקש להירגע ../images/Emo11.gif

ההחלטות שאנשים לוקחים לגבי המסנג'ר והאייסיקיו שלהם, הן אך ורק שלהם ואין לאף אחד זכות לקבוע עבורם מה לעשות.

בסדר..

אבל האנשים האלו הם גם במקרי אותם מנהלים שבמקרה גם מתלוננים על זה... אז שאותם מנהלים יעשו חשבון לעצם ויתלוננו לעצמם.. יענו מה תלני ומה תתלונני?!

אשרת

New member
הפורום הוא לא פלטפורמה

לשיחות אישיות. אם מישהו חסם אותך מהמסרים שלו , מהמסנג'ר שלו, או מהאי סי קי שלו אולי הוא לא מעוניין לדבר איתך .חשבת על זה?

נו גם את הצטרפת להמולה?

נכון... הכל נכון ונכון.. אבל גם מי שמתלונן קודם שיראה דוגמא אישית.. ומי שמתלונן ולא מגיע לו להתלונן אז אני אומר לו שאל מה ילין ועל מה יתלונן? יש שתי צדדים למטבע. אני חשבתי הכל... ואם מישהו לא מוענין לענות לי אולי הוא סתם סוציופט? אנטיפט? אגואיסט? וכו.. חשבת על זה?!!

אשרת

New member
לא

אף אחד לא חייב לדבר איתך, אסף. איזה יופי. מדינה דמוקרטית. בתור מנהלות אנחנו מודיעות לך, ששיחות אישיות לא יתבצעו על גבי הפורום. יש מסנג'ר, יש אי סי קיו, יש מיילים, יש ניידים - זה המקום של אותם שיחות. אם אדם כזה או אחר חסם אותך - משמע הוא לא מעוניין לדבר איתך, גם לא ע"ג הפורום.

אין חובה..

אבל שוב אני חוזר למשפט.. אל מה תלינו ואל מה תתלוננו!?? שוב פעם אין חובה!! אבל אל מה תלינו ואל מה תתלוננו?! אני לא בטוח...

אשרת

New member
החזרה למוטב

הגיע הזמן שתבין את הרמז. מה כל אחד עושה במסנג'ר/אי סי קיו /מסרים פרטיים שלו, זה עניינו בלבד. הפורום הוא לא מסנג'ר/אי סי קיו/מסרים פרטיים שבו את יכול להתחיל לנהל שיחות אישיות עם אנשים. אם מישהו חסם אותך באחד מן הדברים הללו, הוא לא רוצה לדבר איתך, ובטח לא גבי הפורום.

eitangn

New member
מהי תקופת האכשרה ???

הטופס מדבר עדיין על שנתיים, בעוד שנטען כי קוצר לחצי שנה. אשרת???

למעלה