יום זך וחדש לשבוע נפלא ,פלפולי לשון לכאן

קארין176

New member
בני אלבז..זמר ענק...

בזכות היכל התהילה נחשפנו לבני אלבז זמר ענק ששר הכל מהכל והכי טוב...שאפו.

BEAUTY האחת

New member
../images/Emo41.gifיום זך וחדש לשבוע נפלא ,פלפולי לשון לכאן

יום חדש לשבוע חמים נעים מלא שמחה ושירה .

didush100

New member
בוקר טוב../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

אני מתרגשת מהחתונה!!!!!

דקל69

New member
../images/Emo140.gifבוקר טוב , באתי לעשות שמח

קולולולו, היום אריק ויפעת נישאים (מחדש), לדעתי שיא ההתרגשות בהיכל התהילה מיום שנכנסו לשם מלבד ההדחה של ביטר. דידוש, עופי להכנות - אני כבר קבעתי אצל מאפרת, ספר וגבנית. אבל אין לי נעליים לאירוע

didush100

New member
חחחחחח נעליים זה המחלקה שלי

טוב שהזכרת לי הולכת לעשות פן ולהזמין ת'לימוזינה

דקל69

New member
האמת שכמה שזה קיטשי ואדיוטי זה מרגש,

חחתונה בשידור חי בהיכל התהילה, אפילו גדולי הטראשים לא יעשו זאת אז לדעת שאריק עושה זאת בגילן (60 ומשהו) ועוד עם מישהי שכבר היה נשוי לה (ובכלל זאת חתונתו החמישית) קצת מפתיע ומעורר תהיות עד כמה אפקט החשיפה משפיע על המתמודדים. בכל אופן, מזל טוב, לחתונה הזאת לא הוזמנתי לצערי (לפחות לא באופן אישי אלא עם כולם) אני מחכה לחתונה של מיק
דידוש, כמה את שמה במעטפה?

didush100

New member
שמה להם פלים חחחחחח

הם צריכים לשלם לנו תאמיני לי. אריק פחות מ-60 לא? בכל מקרה גם אותי זה מרגש אבל יותר מרגש זה גמר ווימבלדון היום בין נדאל(אהוב ליבי) לדיוקוביץ' מקווה שהוא ייגמר לפני קבלת הפנים אחרת אני בבעיה. וואי בא לי ופלים עכשיו

didush100

New member
ופלים =פלים

גם פילים זה טוב שיהיו להם תמונות חחחחחחחחחח

דקל69

New member
חחח, אין לי וופלים להנאתך אבל תתנחמי

בעובדה שבשידור החי תקבלי בורקס, סלטים ועוף
דיברתי כבר עם נאדאל והוא הבין את חשיבות הנצחון היום בכדי שאני ואת נגיע לחתונה של אריק עם מצב רוח מעולה ונרים את ההיכל כפי שלא הורם מימיו (אפילו לא בביצועיו של אלבז). תשמרי לי מקום באולם, עדיפות קרוב לבמת הריקודים, לצפיה נוחה בטקס הקופה ובעיקר מקום קרוב לטקס זריקת זר הכלה... אופס.. זה בחתונות אחרות.

didush100

New member
סגור עליי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הבנתי שיהיו מוזמנים משפחה חברים אז מעניין אם יביאו להם גם את המודחים. תארי לך את אילנה שם וואי זה יהיה ענק

דקל69

New member
אני מאמינה שכם הרי המודחים היוו חלק נכבד

מ- 12 דקות התהילה המחודשות של אריק. אילנה, ביטר ואביבה בשולחן כבוד אחד יחד עם אלבז, אדם ורוחמה זוהי מסיבה שרק קברינטי ערוץ 24 יודעים להרים
מעניין רק אם אלבז יתן לרב לעשות את עבודתו או שידרוש להרביץ בהם תורה גם באירוע מרגש זה, האם ביטר יבכה שוב על הקיפוח, אילנה על הטיפוח ומיקל סתם יבכה

didush100

New member
חחחחחחחח קלעת בול

רק לראות אותם שווה את כל החתונה הזאת עכשיו אני יותר בלחץ ליד אילנה חייבים להפגיז בהופעה

דקל69

New member
וואיי אני מתארת לעצמי את הכניסה המפוצצת

של אילנה עם כל האגו הפגוע על הדחתה. מעניין אם הפרצופים וההתעלמות לרוחמה ימשיכו, האם רוחמה תקבל את הבת האובדת בזרועות פתוחות ולבביות כהרגלה, האם ביטר ואיגי יעשו בית שני ללהיט איזה בלאגן, מעניין אם אלבז יתעניין באלינה או ידרוש רק במצב הופעותיה בליל שישי ובשבתות
ולא הבנתי מה ההפתעה שבפרומו שאמורה להיות לאחר החתונה, האם הכוונה למודח שחוזר או לטקס העליה לאוטומטית לגמר שאליה כולם כבר מודעים (אלא אם אפילו בערוץ 24 חושבים שאפ'חד לא צופה בשידור החי - שבעצם לא חי כ,כ). לפחות נזכה לשידור ישיר ולא לשידורים החוזרים. ההופעות לשירים נדחו למחר במקום היום כפי שהבנתי.

אלבז יעזוב ואז ההפקה תארגן לו חתונה עם אילנה

והוא יחזור
בני כמובן ישלם בעצמו על הטבעות!!!!! אילנה עזבה את ההיכל בצורה מעוררת כבוד,עם חיוך והשלמה שזה "רצון העם" כמו שכ"כ אוהבים לציין כאן. אילנה תתנהג למופת עם רוחי ואל תשכחי שרוחי אמרה לאילנה:"אבל כ"כ הסתדרנו". דקל,אל תתחילי אתי בבוקר(מה לעזאעזל קרה לאייקונים?!) שבוע קסום וטוב

didush100

New member
אילנוש../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo140.gif

חחחחחח ואז בני יילך ויחזור ויילך ויחזור ויילך ויחזור ויילך ויחזור

didush100

New member
אלבז בטוח יתעניין באילנה

עוד סיבה שתהיה לו להשאר חחחחחחח גם אני לא הבנתי את גורם ההפתעה אולי אחד מהם יחזור ניחוש פראי אילנה???

לואיזה7

New member
דידוש, הניחוש שלך לא כל כך פראי.....

אם ואכן יהיה גלגל הצלה - לפי עניות דעתי, זה רק בגלל שההפקה רוצה מאוד להחזיר את אילנה להיכל התהילה, ואולי אף לגרום לכך שתנצח, ואז זה ממש ממש משחק מכור ואין בזה צדק. לדעתי, בכלל לא צריך לעשות גלגל הצלה ולא להחזיר מי שכבר הודח ובטח לא את אילנה, שחושבת שהיא הטובה מכולם...

didush100

New member
למה? שתחזור לראש בראש עם רוחי ואז תעוף../images/Emo8.gif

זה יהיה הכי מגניב בעולם שתעוף פעמיים. נראה לי שיחזירו מישהו היום

לואיזה7

New member
לא - שלא תחזור שוב, שרוחמה לא תסבול שוב.

רוחמה סבלה ממנה די והותר. לא עוד. אם היא תחזור, אולי מעריציה יסמסו לה הרבה , (או אולי ההפקה....), כדי שלא תעוף שוב, אז מלכתחילה כדאי שלא תחזור. גם לי נראה שיחזירו מישהי היום - ומשום מה, נראה לי שהצעד הזה נעשה על מנת להחזיר את אילנה. הרי אנחנו איננו יודעים באמת את מי הקהל בוחר להחזיר, וההפקה עושה כראות עיניה, כמו שראינו בתכניות אחרות.

למעלה