כללי הפורום

../images/Emo41.gifכללי הפורום../images/Emo41.gif

חשוב לקרוא
,הודעה זאת תלווה אתכם עד שהסדרה תסתיים ותעלם כמו השיר שלנו
. הכללים מועתקים מהפורום הש"ש עם שינויים מ-א-ו-ד קלים. אז מתחילים=].
שחקני הסדרה לא כותבים כאן
אז הודעות בסגנון "רן אתה מושלם תבוא אליי ללילה חפוז" לא תתקבלנה בברכה,אלא תמחק עם אזהרה. אלא אם הוא משורשר ל
שיהיה לכם לבריאות. לפיכך,אם יהיה מצב והשחקנים יכתבו,אתם תדעו ראשונים ויפתח שירשור מיוחד ומסודר
לשאלות לשחקנים ושאלה שלא תשורשר,ניחשתם נכון,תמחק=].
אין לבקש\לפרסם מספרי טלפון(לא של שחקנים ולא של גולשים) מי שיפרסם\יבקש הודעתו תמחק במיידית. מלבד שזה מסוכן!(בקלות אפשר למצוא כתובת ע"י מספר טלפון) וזה פוגע בפרטיות האדם,לא הייתם רוצים שאנשים זרים יתקשרו אליכם ויצרחו לכם "ואייי אני חולעעע עלייך" זה יהיה נורא מטריד..
יש לשרשר כל הודעה לשירשור המתאים לו!
אם יש לכם שאלה או בקשה,אנא שרשרו לשירשור שאלות (המסומן עם האייקון
).
אם הנכם משתוקקים להביע דעתכם על הפרק,אנא שרשרו לשירשור הפרק היומי.
ואם אתם פשוט חייבים לספר על התספורת החדשה שלכם או לספר על החבר החדש שלכם,אנא שרשרו את ההודעה לשירשור
(שזה אומר אוף טופיק,נושאים הלא קשורים לנושא הפורום) במידה ואין שירשור כזה,פיתחו אחד=].
במידה ויש לכם הודעה שכן קשורה לנושא הפורום ולא בוער לכם לפתוח על זה הודעה חדשה,נצל"שו! ומה זה אומר ילדים? זה אומר שיש הודעה שתוקפה כבר פג,והשירשור שלו לא מעניין אף אחד,אתם מוזמנים לרשום "נצל"ש"(ניצול שירשור) ולכתוב את ההודעה שברצונכם לשלוח. -הוראות לגבי איך לשרשר ומה זה מופיעות בתמונה המצורפת להודעה.
אם יש לכם ספוילר(מידע עתידי לגבי הסדרה,מה יקרה,מי יהיה,מי יהיה עם מי) אנא הוסיפו בנושא ההודעה את הסימן
. יש אנשים שלא רוצים לדעת מה יקרה,אז בשביל לא להרוס לאנשים אלה,נשתדל לסמן.
אם יפורסם קישור שלא קשור לפורום והוא לא ישורשר ל
יימחק=\ ואם הוא כן קשור לנושא הפורום אשרשר בעצמי,אבל עם הודעה של בקשה לשרשר. לפני פירסום אנא שילחו מסר אם ברצונכם לפרסם את הקומונה\אתר\פורום שלכם.
זכויות יוצרים: אין לפגוע בזכויות היוצרים,כלומר: אין להביא קישורים ישירים להורדות,אין להעתיק כתבות ומילים של שיר,רק עם קישור לכתבה\שיר.בנוסף לכך אין לסרוק כתבות:].(אנא נשתדל להיות ממושמעים
)
קללות וריבים:למרות שלא כולם מסכימים עם כולם,ואחדים לא אוהבים את הסדרה ואחרים סוגדים לה,אין לקלל על דעות שונות! כל עוד הדעות הן בגבול הטעם הטוב(אם הן פוגעניות ומוכללות במילים גסות ולא ראויות,הודעות אלו כמובן תמחקנה). ישלחו מסרי אזהרה לאותם הגולשים שיקללו ואם אחרי האזהרה הם לא יהיו ממושמעים,הם יחסמו.
אין להכפיש את שמם הטוב של השחקנים,כל עוד ההודעה היא דיעה אישית שלא פוגעת באחרים... לדוגמא: אין לכתוב :"השחקן X הוא חתיכת ב$%% ושימות ושבלה בלה בלה"..אפשר לכתוב" לדעתי שחקן X לא משחק טוב...כי...". מותר להתעצבן אבל לא לעבור את הגבול,בסך הכל כולנו שונים ו
אף אחד
מאיתנו לא מומחה בשחקנים\זמרים\טלויזיה שיכול לשפוט אנשים אחרים ש"לא מבינים בזה".
משהו אחרון,בבקשה אם מתקנים אתכם(כולל אותי)על שגיאות,אין להעלב,זה לטובתכם,חשוב לדבר עברית נכונה(גם ככה חושבים שאנחנו חסרי השכלה
בואו לא נאושש את דעותיהם)..וכמובן יש לתקן ברוח טובה בכדי שהגולש לא יעלב..כל אדם טועה(גם אני המון,יש לי המווון טעויות כתיב ושגיאות) וזו לא בושה,אם תדעו לרשום נכון,יקחו אתכם יותר ברצינות,יבינו מה אתם רושמים ולמה אתם מתכוונים. נ.ב:לאנשים שיש פראנויה ממנהלים וישר חושבים שכולם נגדם והמנהלים מנסים להתנכל להם,אם ישנה בעיה,פנו לפורום משוב שם אפשר להוציא תיסכולים. וזכרו אני בסה"כ בן אדם כמו כולכם,אני לא נושכת,גם אני משתמשת בפורום..ואם אני נותנת הערה אל תסיקו ישר שאני אתנכל לכם וארדוף אתכם(כולל את כל המנהלים החביבים).
אה וזיכרו,דיקטטורה תשלוט פה ואניה שולטתת!!!!אחדאחד מוחעחעחעחעחעח טוב לא...=] גלישה נעימה

xlulitx

New member
../images/Emo85.gif../images/Emo221.gif../images/Emo45.gifוסנורקי..

אפשר יהיה לחזור לתפקידי לפתוח את השרשורים היומיים? אני מתגעגעת אליו.
(אח. איפה הימים ההם שפתחתי תשרשורים היומיים בפורום הש"ש עם הקרמבו השקסי שלי.
)

../images/Emo45.gif את ממש יכולה להיות מורה..

לא
חחחחחחחחח
שכל המורות יהיו יפות כמוך ואולי אני אוהב ללמוד ?!

adidasabc

New member
../images/Emo108.gifקודם כל תשנן את התמונה של אומנות

השירשור, שנית סריקה של כתבות פוגעת בזכויות היוצרים והיא לא חוקית

nofarosh11

New member
../images/Emo80.gif../images/Emo45.gif ו..

נכון הודעות בסגנון הזה מותר רק לי? "רן אתה מושלם תבוא אליי ללילה חפוז"

סנורק, אני יכול לקבל אחריות לפינה :

"הסיכום השבועי" ? אם זה עוזר יש לי ניסיון
עשיתי אותה בפורום סינרגיה.

מורקי111

New member
../images/Emo142.gif../images/Emo45.gif"רן אתה מושלם תבוא אליי ללילה חפוז

"?!!!
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למעלה