כנסו

hilalee

New member
../images/Emo41.gifכנסו../images/Emo41.gif

טוב אממ מכיוון שאני חדשה ואני לא מכירה את כולכם כל כך טוב אז הכנתי שאלון..
שם: גיל: תאריך לידה: אהוב מווסט: תכונה בולטת: תמונה אהובה(לצרף את התמונה שאתם הכי אוהבים) אייקון אהוב: שיא אהוב: להקה אהובה(חוץ מווסט): זמרת אהובה: אוכל אהוב: שתיה אהובה:

../images/Emo23.gifאני../images/Emo23.gif

שם: גלי גיל:14 תאריך לידה:15.3.89 אהוב מווסט:ניקושון תכונה בולטת:אממממ...|לא יודעת
תמונה אהובה (לצרף את התמונה שאתן הכי אוהבות)
יש מלא מלא מלא אבל זו אחת מהן
אייקון אהוב:
שיא אהוב:הרבההההההההה............
אחד מהם..ניר פרידמן-חי בפלורנטין להקה אהובה(חוץ מווסט): ואאאווו...בלו, LFO, באסטד, אראווי
,סאם 41,ועוד...
זמרת אהובה:ואווו... ג'יי לו, ג'ניפר לאב יואיט, איב ו..לא זוכרת עוד כרגע.... אוכל אהוב: אממ...אבטיח
ומסטיקים
שתיה אהובה: קולה/דיאט קולה/מים/מיץ תפוזים טבעי ועוד... זהווווווווווווו...........הילה, תכתבי גם על עצמך

EdEn and NiCkY

New member
../images/Emo23.gif

שם:עדן {מוסרי}ביירן גיל:14 וחצי תאריך לידה:28.9.88 י'ז בתשרי אהוב מווסט:ניקי ביירן תכונה בולטת:ביישנית ,שאוהבת לעשות צחוקים ובלאגנים תמונה אהובה(לצרף את התמונה שאתם הכי אוהבים) אייקון אהוב:
{ניקי} שיא אהוב:אםם לא נראה לי שישי כולם אוהביםם בערך להקה אהובה(חוץ מווסט):הרבה... זמרת אהובה:גניפר לופז ושאנטי אוכל אהוב:מקרונים עם שניצל,פיצה,סוכריה על מקל וגלידה שתיה אהובה:ספרייט ומשקות לא מוגזם

EdEn and NiCkY

New member
נראה לי שהבינו....

תעשי גם את {גם התמונה הזאת אוהבה עלי והתמונות שבשירשור שעשית מתחת הקטנטנציק}

hilalee

New member
אוקיי הנה ../images/Emo9.gif

שם:הילה גיל:15 תאריך לידה:9.6 אהוב מווסט:בראייןןןן תכונה בולטת: אוהבת לצחוקקק תמונה אהובה(לצרף את התמונה שאתם הכי אוהבים) אייקון אהוב:
שיא אהוב:יש הרבההה להקה אהובה(חוץ מווסט):בלו! זמרת אהובה:ג'ניפר לופז, בריטני ספירס.. אוכל אהוב: חמין! שתיה אהובה:קולההה

Sapir00sh

New member
אנייי

שם:ספיר צאלון גיל:13 (וחצי) תאריך לידה:9.11 אהוב מווסט:אממ...אין לי שמץ...כולם אותה מידה. תכונה בולטת:רגישה ואוהבת לצחוק (יאפיאפ..גם אני אוהבת לצחוק). תמונה אהובה:אמממ אין לי ממש תמונה אהובה של ווסט..חיחי אייקון אהוב:
שיר אהוב:אממ...יש הרבה. להקה אהובה(חוץ מווסט):ט.א.ט.ו, אטומיק קיטן וחמסה. זמרת אהובה:אממ...אין לי מושג...אבריל...מדונה... אוכל אהוב:אוכל של אמא חיחיחי שתיה אהובה:דיאט קולה, לימונדה.

me me me!

שם:דליה יחזקאל גיל:14 תאריך לידה:4.5 כמו ליכלו'ש וכמו חברה של ניקושון המושלםםםם!!!!!!!!! אהוב מווסט:ניקו'ש הממממממממממווווווווששששלם! תכונה בולטת:אממ..אוהבת לצחוק..(הרבה!!) ומחורפנת.. תמונה אהובה(לצרף את התמונה שאתם הכי אוהבים) אייקון אהוב:
שיא אהוב:יא זה קשה.....אממ..i dont wanna miss a thing ורסיסטירה..ועוד מלאאאאאאאאא!!!!!!!!!!!!! להקה אהובה(חוץ מווסט)Good Charlotte,atomic kitten,blue,busted זמרת אהובה:אבריל,מאריה, ג'י לו ועוד........ אוכל אהוב:פסטה צ'יפס ולזניה. שתיה אהובה:דיאט קולה ואייס קפה.

Shir Life

New member
הנה שלי.. ../images/Emo41.gif

שם: שיר גיל: 14 וחצי תאריך לידה: 24\9\88 אהוב מווסט: מארק וניקי תכונה בולטת: דיווה.
תמונה אהובה(לצרף את התמונה שאתם הכי אוהבים) אין כח לחפש..
אייקון אהוב:
שיא אהוב: של ווסט? soledad להקה אהובה(חוץ מווסט): דה קורס זמרת אהובה: מראיה קארי!!!
אוכל אהוב: לזניה שתיה אהובה: תה

עכשיו תורי...

שם: הילה גיל: 14 תאריך לידה: 31.1.89 אהוב מווסט: מארקי המתוק תכונה בולטת: חברותית תמונה אהובה:צירפתי... אייקון אהוב:
שיר אהוב: BAD GIRLS ן- SOLEDAD להקה אהובה: אטומיק קיטן זמרת אהובה: ג'ניפר לופז וסלין דיון אוכל אהוב: פיצה שתיה אהובה: קולה לימון וספרייט!

פיבס 16

New member
שלייייייייייייייייייייייייייייייייי

שם: רותם גיל: 16 וחצי תאריך לידה: 6.11.86 אהוב מווסט: קיאן (דההההההה...) תכונה בולטת: צוחקת כל הזמן. תמונה אהובה: מצורפת
אייקון אהוב:
(חח.. נורא אהבתי תאייקון הזה) להקה אהובה: אטומיק קיטן!! זמרת אהובה: בריטני ספירס ואבריל לאוין. אוכל אהוב: שוקולד!!!!!!! שתייה אהובה: קולה!! סחטטין על השאלון!!!!!

Babe Byrne

New member
meeeeeee ortalittttttt!!!!!!!!!

שם:אורטל אזולאי....!!(אורטלית) גיל:14 (עוד מעט 14 וחצי - *מתרגשת*) תאריך לידה:5.3.1989 אהוב מווסט:ניקייייייייייי!!!!!!!!!!!!! תכונה בולטת:אני גם אוהבת לצחוק.... אבל בניגוד אלייכן - אני לפעמים צוחקת בלי סיבה - עזבו יציאות....!!:) תמונה אהובה(לצרף את התמונה שאתם הכי אוהבים) אייקון אהוב:אייקון....?? בחירה "קשה" אמממממממ
אהבתי את המרשמלו - זה חדש.... שיא אהוב:(ייענו שיר....) WheN you'r lookiNg like that!!!!!!!!! להקה אהובה(חוץ מווסט):אממממ גוד שרלוט.... זמרת אהובה:אבריללללל רולזזזזזז!!!!!!!!!!!!!!!!!! אוכל אהוב:אוכלללל.... אמממממממממ פיצה....??!! לא יודעת.... אממממ טוסט.... - דברים עם גבינה צהובה רותחת!!!! שתיה אהובה:מילקשייק!!!!!! איין ספק.... מילקשייק ופרנצ' ונילה רולללללז!!!!!!!!!

hilalee

New member
יאאאאאא

איזה תמונהההההההההההההההההההה אני מזה אהבתי אותו בתקופה הזאת!!!!!!!

שליייייייייי

שם: מור גיל: 14 תאריך לידה: 25.3.89 אהוב מווסט: ב-ר-י-א-ן המושלםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!!!!!!!! תכונה בולטת: אמממממממ... משוגעת??? תמונה אהובה(לצרף את התמונה שאתם הכי אוהבים) כל תמונה של בריאן!!! שנייה אני אבחר אחת... (גרררררררררר קשהההההה) אייקון אהוב:
שיר אהוב: אממממממ... של ווסט: no no וכרגע אני חורשת על D-side-speechless וכעיקרון אני מתאהבת בכל שיר שני שיוצא חחח :) להקה אהובה(חוץ מווסט): איי1, בלו, פייב (
), די-סייד, או טאון ו... אמממממ... בטוח יש עוד ששכחתי כרגע זמרת אהובה: סמנתה ממבה, קיילי מינוג אוכל אהוב: פיצה שתיה אהובה: קולה

little bry

New member
|תיכנסווווווו

שם:שרית גיל: בעוד כמה ימים אני אהיה בת 14 זה יוצא בערך... למה לסבך אותי אני פשוט אתן לך את התאריך 26.5.03 אהוב מווסט: בריאן!!!! כמה ברור תכונה בולטת:ממממממ..... מעופפת... תמונה אהובה: מליון, אבל אני לא מצליחה להוריד לפה !!! אוףףף, אבל אני עדיין עובדת על זה... אייקוןאהוב: מרובע| שיר אהוב: MY LOVE WHEY DO I LOVE YOU להקה אהובה: גוד שארלוט, ובלו אבל ממש טיפה טיפטיפונת אההה, וגם אטומיק זמרת אהובה: קיילי מינוג, ומריה קארי אוכל אהוב:פיצה, גלידה ושוקולד!!!! שתיה אהובה:קולה,ספריט וענבים וזהו (נראה לי....)

../images/Emo26.gifאנייי

שם:נוי גיל:14 ת. לידה: 9/9/88 אהוב מווסט: שייני ובראין תכונה בולטת: ?? תמונה אהובה:
אייקון אהוב:
להקה: a1 ובלו זמרת: מריה קארי אוכל:המבורגר וצ'יפס שתיה:קולהה קרהה עם קרחחחחחחח

למעלה