לייק או לא לייק
- נשקים

4hilla4

New member
../images/Emo41.gifלייק או לא לייק../images/Emo41.gif- נשקים../images/Emo195.gif

יש בי רוח קרבית היום ! ולכן, לייק או לא לייק.... בגרסת הנשקים ! אני אציג בפניכם את הנשקים וטכנולוגיות מגניבות אחרות ששומשו בSGC או על ידי חברי הצוות ואתם צריכים לכתוב- לייק או לא לייק? :) בהצלחה !

4hilla4

New member
../images/Emo18.gifZatt

המכשיר המגניב הזה מגיע בשלושה שלבים ! 1. גורם לאויב לאבד הכרה 2.גורם לאויב למות 3. גורם לאויב להתאדות! (!) עכשיו בחנויות, רק למחזיקי כרטיס כלל גלקסי !

4hilla4

New member
|לייק|

השימוש הבולט בשבילי היה במוביוס אם אני לא טועה. שהם אידו בן אדם !!! וכמובן בentity

morada

New member
../images/Emo45.gif

הנשק הכי מגניב בסדרה ודיאלוג בחירת השם היה מאוד משעשע.

../images/Emo45.gif ../images/Emo31.gif

כי הוא מאוד יעיל לשתק או להרוג ואח"כ להעלים את העבירה
כי דיר בלאק מי חשב על העיצוב המגושם הזה? משום מה הגאולד לא אוהבים שהג'פה שלהם יהיו עם נשקים נוחים, ראו SW של טיאלק.

4hilla4

New member
../images/Emo18.gifStaff Weapon

חברו הטוב ביותר של הלוחם, הגבוה, השרירי והחזק- לא לאנשים מתחת למטר שישים. חברו הטוב ביותר של טיאלק. בעיקרון, הוא יגרום שיכולו לראות דרך הבטן שלכם אל העבר השני. לא מומלץ לבעלי קיבה מלאה. להשתמש בזהירות ורק במקרי הצורך ! אם טיאלק גונב לכם אותו - אין מה לעשות. הוא מקנא.

4hilla4

New member
../images/Emo31.gif

לא הבנתי את הקטע של הנשק הזה... הוא ארוך, גדול ולוקח לו זמן להיפתח...

../images/Emo45.gif ../images/Emo31.gif

עוצמת אש כמו של תותח,
שוב הגאולד עושים חיים קשים לג'אפה...

Ofer1114

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

נראה לא רע, יכול לעשות הרבה נזק וגם לא דורש כדורים, אבל מה זה האורך הזה? וגם למה לוקח שעה עד שיורים בו?

4hilla4

New member
../images/Emo18.gifP-90

הנשק הבסיסי ללוחם המתחיל. לשימוש אינטנסיבי וממושך לקבלת התוצאות הרצויות. ניתן להשיג בכל רשת "נשקים זה אנחנו" ברחבי הגלקסיה. ועכשיו ! מחיר מבצע קנו P90 וקבלו P45 בחצי המחיר ! מבצע קלטני !

4hilla4

New member
../images/Emo45.gif

אחרי שקרטר הציגה אותו לראווה על בול עץ באמצע שומקום, איך אפשר ש*לא* לאהוב את הנשק הזה?

morada

New member
../images/Emo45.gif

החליף את ה-mp5 שהיה בתחילת הסדרה (ואולי גם בסרט, אני כבר לא זוכר), לדעתי ה-P-90 הרבה יותר מגניב...

Ofer1114

New member
../images/Emo45.gif

חבל שבצבא אני לא יקבל כזה דבר(אני יאלץ להסתפק בM16).

../images/Emo45.gif הנשק הזה כבר יצא ממחזור הנשקים

של האמריקאים, אולי עדיין זמין בצבאות נחשלים יותר בעולם, בארץ הוא יגיע אחרי שגם ה"נחשלים" יפסיקו להשתמש בו

18zoot

New member
לבנון עדיין משתמשת בו

לפני כמה זמן פירסמתי הודעה משעשעת בנושא.

Ofer1114

New member
אם כבר עוסקים בנשק..

אז אני מקווה שב-3 שנים הקרובות כל צה"ל יזרוק את הM16(הרגיל, המקוצר והמקוצרר), ויעבור לתבור(אבל חלומות לחוד ומציאות לחוד)

למעלה