לנמשושה ולכלום..לסיכום מי אני ?

../images/Emo41.gifלנמשושה ולכלום..לסיכום מי אני ?../images/Emo41.gif

אנסה לכתוב בקצרה מי היא הפונדקאית מנקודת ראייתי כמובן בדרך כלל ישנם כמה סוגים של נשים 1. האשה הנזקקת לכסף(שלדעתי זה די מסוכן כי אולי היא אפילו עד כמה שתרצה רגשית אינה יודעת למה היא נכנסת) 2. האשה שעברה משהו שלקח אותה לכיוון של פונדקאות(ואת זה אני אומרת מתוך נסיון אישי שלי ושל עוד אישה שאני מכירה שגם היא פונדקאית ועברה כמוני והרגישה מה שאני יספר כרגע) אז ככה לזה הגעתי לפני כמה שנים שאחותי עברה טיפולים וראיתי תסבל הרב שהיא עברה ואת השתוקקותה לילד מה שלי כאחותה היה קל לעשות אני אמא לשלושה ילדים הריונותי היו די מהירים וקלים ישבתי וצפיתי במשך כשנה וחצי בסבל של אחותי בזריקות בהפריות בכל הנסיות שווא וכאב לי מאוד.... כבר הייתי מוכנה נפשית לעשות לה ילד במידה והרופא יקבע כי היא לא יכולה לעשות ילד לעולם ושהיא צריכה פונדקאית(למרות שבארצנו זה לא חוקי פונדקאות במשפחה) אך למרבה המזל אחותי לבסוף נכנסה להריון כל כך שמחתי ונולדו לה שלושה ילדים מדהימים. מכאן המשכתי לחשוב והגעתי להחלטה שאני רוצה לשמש כאם פונדקאית לזוג אני לא יכולה להגדיר את עצמי כבחורה שנזקקת לכסף וחס ושלום אין שום לחץ כספי על חיי פשוט רציתי להרגיש את הסיפוק לעזור לזוג שאינו יכול לעשות את הדבר המופלא הזה ילד... כל כך מבינה את הסבל ואם לי זה קל אז למה לא לעזור. נכון שפה זה כבר כרוך בתשלום כי כך החוק מחייב במדינתיינו וכפי שאנו יודעים כל הריון יש בו סיכון אפילו הריון אישילכן הכסף הוא ביטחון לילדיי שלי באם יקרה לי משהו בהריון. בחרתי לעשות זאת לא באופן עצמאי עם זוג מכיוון שלא הייתי בקיעה בחוק ושנית לא רציתי להתרוצץ ולסדר את הדברים הכתובים וחוץ מזה שחששתי איזה זוג נמצא מאחורי הפרסומים בעיתון ומה אם יקרה משהו ומה אם אני לא מספיק בקיעה בחוק ומשהו יתפספס בהסכם לכן הייתי בטוחה שמשרד זה הכתובת הכי נכונה לי. פניתי למשרד ושם ענתה לי אישה שאלה שאלות בת כמה את האם יש לך ילדים את מודעת שעליך לעבור בדיקות רפואיות מקיפות ... לפתוח את חייך בפניינו לעבור בדיקה אצל פסיכולוגית קלינית להוציא תדפיס משטרתי שאת נקייה מרשום פלילי לדבר עם עורך דין ועוד..... הסכמתי להכל וכך נעשה הכל. השלב האחרון זה הוועדה בה אני יושבת מול עובדת סוציאלית ופסיכולוגית קלינית ועוד כמה רופאים שם שואלים המון שאלות מנסים ליצור עליך מצב לחץ לראות איך את מתמודדת עם זה.... כמובן שגם את זה עברתי.... ואז מגיע השלב האחרון שלב החתימה ואוו אוהבת תשבת אוהבת תחורף שכל המשפחה יחדיו ************************************************************************ אבל הייתי רוצה לספר בטופן כללי כאן נקודה חשובה שחשוב שלדעתי כולם ידעו... אני חייה כחמש שנים עם גבר מקסים וחולקת איתו ילדה משותפת מלבד זאת יש לי שני ילדים מנשואין ראשונים בשבילי הגבר של חיי הוא בעלי לכן מירבי יקירתי רשום שאני נשואה כי מבחינתי הגבר בחיי מזה כחמש שנים הוא בעלי ללא שום צל של ספק לדעתי כמבן האישית פונדקאית שיש לה גבר אחד בחייה שתומך בה רגשית לאורך כל הדרך זה המתנה הכי גדולה שיכולה להיות מבחינת הזוג כפי שאנו יודעים ונהיה לרגע ראליסטים הפונדקאית היא גם אשה ויש לה צרכים מיניים.. בתוך גופה היא נושאת את התינוק של אותו זוג ואני בטוחה שירווח לאותו זוג לדעת שאותה פונדקאית חייה עם גבר אחד (שלא אזכיר חס ושלום את כל המחלות שקיימות) למרות שבחוזה ישנו סעיף חשוב המבקש לא קייום יחסי מין ללא אמצעי מניעה ועוד סעיף שכותב שלא תקיים האם הנושאת יחסיי מין בתקופת ההחזרה... בכל מקרה לדעתי אם הפונדקאית מבוייתת עם בן זוג אחד זה יכול להיות נפלא רגשית גם לה וקל יותר מבחינת דאגה לזוג... מה דעתכם?? ********************************************************************** כרקע כללי עלי אני הגעתי לענין לא סתם צפיתי בסבל אחותי המון זמן וראיתי עד כמה היא משתוקקת לילד משלה ראיתי תטיפולים ותסבל שעברה וכן הייתי מוכנה להיות פונדקאית שלה שכמובן לבסוף תודה לאל היא נכנסה להריון ונולדו לי שלושה אחיינים מדהימים... מפה פחות או יותר בה הרעיון לכן נכון שלאחותי לא הייתי עושה את זה בתשלום.. אבל זה החוק במדינה ולא אשקר ואומר שכסף לא מושך... אבל יש פה מעבר לכסף יש פה סיפוק עצום מצידי להרגיש שעוד זוג שהיה כמהה לילד יכולתי לעזור לו ובשבילי זה העולם ומלואו... והאמיני לי אני מדברת ממש מעומק ליבי ואפילו שקלתי שאסיים את הפונדקאות הראשון אם אלוהים ירצה והכל יהיה בסדר אחזור על זה בשנית. ************************************************************************ אני קוראת את ההודעות והיה חשוב לי מאוד להדגיש נקודה לא פחות חשובה לגבי לפחות כפונדקאית. אני לא הסכמתי להיות פונדקאית לכל זוג נפגשתי עם ארבע זוגות שאני סרבתי ולא בגלל הקטע הכספי אלה בגלל סיבות די רציניות.. שאפילו המשרד שהפגיש ביננו היה בספק לגביהם.. לכן אני רוצה לומר שלא רק לזוג ההחלטה קלה גם לי אני רוצה לדעת שאני עושה את זה לזוג שיטפל בילד כמו שאני מטפלת בילדיי אומנם זה הילד של הזוג אבל בכל זאת כאמא לשלושה ילדים מופלאים היה חשוב לי הזוג לפני השיקול הכלכלי. ************************************************************************ פשוט נקודה שרציתי לציין היה חשוב לי מאוד שמצד אחד אני מבינה את מבטך על החיים אך עד שהאדם חוה עצמו את ההרגשה שאינו יכול להביא ילד לעולם ולכן הוא נזקק לפונדקאית ופה אני מוסיפה שכמו שאמרת על טבע העולם אז ככה טבע העולם הוא שכל זוג מלבד עניין האימוץ שהזכרת רוצה ילד משל עצמו זרע או איך שתחליטי לקרוא לזה שימשיך את שושלת המשפחה לכן פה נכנס עניין הפונדקאות שזה לדעתי דבר מופלא שאישרה אותו האנושות. ומצד השני מה שאמרת על האשה הנפרדת מתינוק ברחמה אז עכשיו אענה בשם עצמי כי אני פונדקאית אז אני יכולה להגיד לך שמעט מאוד הנשים שלדעתי יכולות לעשות תינוק וכשהן מגיעות למסכנה הזו הן יודעות שהילד שהן עושות הוא לא שלהם והן למעשה האדמה .. אני רואה את עניין הפונדקאות ככה: הזרע לא יכול לגדול ללא האדמה ככה העובר לא יכול לגדול ללא הרחם לגבי העניין הכספי אני יכולה לומר לך שגם אם היו נשים שרוצות לעשות זאת ללאכסף זה היה בלתי אפשרי מכיוון שהחוק אומר שעל האשה הפונדקאית להיות או גרושה או חד הורית עם מינימום שני ילדים לכן כאן נכנסת עניין הפרנסה שהאשה הפונדקאית רוצה לבטח את חייהם של ילדה ... שמעי לדעתי זה נושא מאוד מאוד מורכב. ושוב שלא תביני המון אנשים קרובים לי העלו את העניין של פרידה מן התינוק איך אוכל לעשות זאת לכן ציינתי שלא כל אחת יכולה לעשות זאת מי שמחליטה להיות פונדקאית צריכה לדעת מראש לקראת מה היא הולכת וצריכה להיות שלמה לחלוטין עם החלטתה... אני מקווה שתטמצטטי עד כמה שיוכלתי תנושא... ****************************************************************************** מה שקראתם כאן זה סיכום של הודעותי מהעבר כאן בפורום הזה הייתם כל כך שקועות איך לשנוא אותי שלא שמתם לב מה אני רושמת לכן אני מקווה שעניתי לכם בסיכום על מי אני למה אני אומרת שאני נשואה..איך הגעתי להחלטה להיות פונדקאית....ובכלל הכל על הרגשתי לגבי עצם היותי פונדקאית. דרדסית

נונה33

New member
דפקת חתיכת סיכום!!!../images/Emo8.gif

בלי להיכנס לפרטים, היו לך עוד המון הודעות שאם אתבטא בעדינות אגיד שהיו מנוסחות אחרת!!!! נראה שפניך לשלום!!!! הבנתי מי את מאיפה באת ונראה לי שאין לך כוונות רעות רק לפעמים מתפלק לך!!! שיהיה לך בהצלחה-אגב, הזוג שאת תהיי הפונדקאית שלהם יודע שאת גולשת פה בפורום??????????? תזמיני אותם לבוא לפה גם!!!! זה יהיה מאוד מעניין שהפונדקאית וההורים יגלשו יחד באותו פורום!!! יאללה- שבוע טוב על אמת!!!! נונההההההההההה

פניי תמיד היו לשלום נונה..רק שהגענו

לסכומים שם נתקענו בקטע שחשבתם שאני משקרת על כמה אני מקלת אבל אף פעם לא שיקרתי על כלום. לא נכנסת לזה..כבר מאחור.. שבוע נפלא גם לך דרדסית

milanat

New member
תגובה (לדרדסית)

דרדסית! אני קראתי את סיפורך עם חויות והרגשות. אני סיימתי לקרוא את הסיפור עם דמעות בעינים. את אשה צדיקה. כן כן. הכל מה שכתבת אני מסכימה איתך ב100. אני רק בתחילת הדרך.הכל נראה לי כזה ארוך ומסובך. כל לילה אני חולמת על הילד.(אני מקווה שנזכה לילד). עוד לפני החתונה ידעתי על בעית פוריות שיש לי. אבל לא רציתי להאמין לזה ו"התעלמתי". אני לא האמנתי שלא אוכל ללדת, שלא יהיו לי ילדים. את לא מאמינה איך אני אוהבת ילדים. גידלתי את כל האחינים שלי, הם כמו ילדים שלי. אבל "כמו" זה לא בדיוק. אני מקוה שאת מבינה אותי. אני גם לומדת חינוך לגיל הרך ( מסימת בעזרת ה´ השנה) ועובדת במשרה חילקית בגן. בינתיים מחפשת אשה פונדקאית. אלווי שנמצא אשה כמוך (המן). תודה על סיפור האישי והמרגש שלך. מילנה

למעלה