מאמינים, חושבים, ופועלים שילוב|*

udiyulis

New member
../images/Emo41.gifמאמינים, חושבים, ופועלים שילוב|*

זוהי הסיסמא של מתי"א חולון-אזור המופיעה באתר החדש שלהם ומעצבת האתר - מי אם לא חברתנו היקרה סיגל (toy toy). ממליצה לכם להיכנס ולהתרשם. סיגל חברתי היקרה, מלאת התפעלות מהאתר - העיצוב (כמו תמיד אצלך, נקי, עדין, מזמין), התכנים המגוונים, מאגר חומרי הלמידה, המידע - בקיצור, מגע ידך המקצועית ניכר בכל דף ודף. מסירה בפניך את הכובע. יש לי עוד הרבה ללמוד ממך.

saraint

New member
מצטרפת לתשבחות

התכנים באתר מעולים, וכמו תמיד הוא גם נראה כל כך יפה. כל הכבוד סיגל!

../images/Emo45.gif כל הכבוד

כמו שאודי אמרה .. לא חיכיתי לאתר פחות מושקע כשסיגלית שלנו המבצעת. ולצאת בלא כלום אני לא יכולה.. אז .. אני ממליצה להוסיף לרשימת האתרים גם קישור למאגר החינוך המיוחד שלנו (שמנהלת רינה כהן) סיגלית.. את גדולהההההההההההה מה הפרויקט הבא שלך?

ISC

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo39.gif האתר מרשים, מקצועי...

סיגלית, האתר החדש מעוצב בעידון, מרשים, מקצועי, מזמין. יישר כוח! אילנה

toy toy

New member
../images/Emo140.gifתודה

תודה על הברכות, אני חייבת תודה לשלומי ולאלישע, על הליווי הייעוץ והתמיכה, תראו איזו דרך עברנו מאז המפגש הראשון בכפר סבא, כשאלישע חשף אותנו לנפלאות הארכנופיליה... וכמה חברים טובים רכשנו לנו- ממש משפחה חמה... תודה

אתר מקסים. כל הכבוד סיגל. אהבתי

את העיצוב ואת התכנים. שלחתי לך מכתב...... בברכה

ש ק ד י ת

New member
../images/Emo51.gifכמה יפה

שמחתי לקרוא הודעה על האתר - מה גם שהמדובר במקום שבו אני עובדת...אני מורה באזור - אמנם לא מורת מתי"א - אך חבל שהמורים ה"רגילים" לא מעודכנים שיש אתר כזה - שכן אנחנו עובדות צמוד למורות מתי"א. מאחר שאני מכירה את ריקי יוגב - המדריכה היישובית ואת המפקחת נורית פרי- אעלה זאת בפניהם. כל הכבוד לסיגל, שאותה אינני מכירה באופן אישי, אך אני מבינה שהיא חברה בפורום. (האם טעיתי?) ותודה לאודי שבזכותה התוודעתי לאתר זה. שתהיה לכולם שבת שלום!!!

למעלה