מזל טוב ללירן! (העכביש2
)

• פותח הנושא Akay4
  • פורסם בתאריך

Akay4

New member
../images/Emo41.gifמזל טוב ללירן! (העכביש2 ../images/Emo69.gif)../images/Emo65.gif../images/Emo41.gif

יומולדת שמח! עד 120 אחי, איחלתי בפורום מצעדים אבל מאחל גם כאן, בלעדיך לא היה הפורום הנוכחי והמושג הזה שנקרא "מוזיקה בדרכים", ואני שמח שזה כך

dsol

New member
../images/Emo49.gif לירן ! _../images/Emo189.gif

יומולדת שמח אושר עושר סקס ופטריק ווטסון

galoosh33

New member
לירן ../images/Emo24.gif

המון מזל טוב
אני מקווה שאתה עושה דברים כיפים היום והשנה בכלל.. אני מאחלת לך שתהיה לך שנה מאושרת מכל הבחינות.. אני ממש גרועה בברכות (כפי שבטח שמת לב), אז שיהיה המון מזל טוב..
אתה עושה פה עבודה מדהימה וכיף לי לקרוא\לשמוע את ההמלצות שלך, וכמובן שלא שוכחים לרגע שהכל כאן בזכותך..

מזל טוב לירן!../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif

ואני גם גרועה בברכות
אז יום הולדת שמח ומקסים!

Edgar Davids

New member
איחלתי בפלאפון ואאחל גם פה ../images/Emo13.gif

קיצור ובקצרה
, מאחל לך את כל מה שאתה מאחל לעצמך. ואני אדבר עם מישהו טיפה מעל האמפייר סטייט בילדינג שיגרום להכל להתגשם :]. מזל טוב גבר עד 666
.

../images/Emo24.gif לירן

שיהיה לך המון מזל טוב שתמשיך לשמוע מוזיקה טובה ושרק דברים טובים יקרו בכל מקום בשבילך

Miss Small Talk

New member
מזל טוב!!!../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo168.gif../images/Emo213.gif../images/Emo203.gif../images/Emo77.gif

אושר והצלחה בכל!

yrutoo

New member
לירן! ../images/Emo140.gif

קודם כל, מצטערת על האיחור- לא הייתי כאן בסופ"ש
עכשיו שמתי לב שזאת הפעם הראשונה שאני מאחלת לך מזל טוב כי בדיוק לפני שנה הצטרפתי לתפוז ולפורומים
היית בין הראשונים ואני חושבת הראשון שהתחברתי איתו, הראשון שמצאתי איתו טעם משותף, והראשון שבעצם התחיל להשפיע לי על הטעם שהשתנה המון בשנה הזאת.. אז קודם כל, תודה רבה על כל מה שעשית ושבין היתר גרם לי לרצות לכתוב, להמליץ ולהכיר [לפחות בהתחלה].
לירן- אני מאחלת לך שנה באמת מדהימה כמה שאפשר כי מגיע לך! אתה בנאדם ממש מקסים, מצד אחד צעיר ומצחיק ומגניב, ומצד שני גם מאוד אינטיליגנט וכותב מוכשר ביותר
ממש איש אשכולות! :) אני מקווה שהרבה מחלומותיך יתגשמו השנה, שתהיה רק מאושר וכמובן בריאות והצלחה... לירן

TheRasmus

New member
באיחור רציני המון המון מזל טוב!!

עד 120 (או עד כמה שאתה רוצה). שתהיה לך שנה מוצלחת בה יתגשמו כל משאלותיך!

למעלה